Підбір параметрів
Фільтри

Противірусні засоби

Знайдено 156 товарів
Iммунал таб 80мг №20
ИММУНАЛ
Наявність в магазині
140.70грн
залишити відгук
Iмуно-тон сироп фл. 200 мл №1
ИММУНО-ТОН
Наявність в магазині
65.10грн
залишити відгук
Iмуноплюс таб 100мг №20
ИММУНОПЛЮС
Наявність в магазині
69.50грн
залишити відгук
Iмупрет крап орал 100мл
ИМУПРЕТ
Наявність в магазині
206.90грн
залишити відгук
Iмупрет таб в/о №50
ИМУПРЕТ
Наявність в магазині
166.90грн
залишити відгук
Iмустат табл. в/о 100 мг №10
ИММУСТАТ
Наявність в магазині
85.80грн
залишити відгук
Іммунофіта крап 100мл
ИММУНОФИТ
Наявність в магазині
197.70грн
залишити відгук
Іммунофіта сироп 100мл
Наявність в магазині
197.70грн
залишити відгук
Акк розчин 50мг/мл у конт однор 2мл №10
АКК
Наявність в магазині
116.20грн
залишити відгук
Алокiн-альфа лiофiл. д/р-ну д/iн. 1 мг амп. №3
АЛЛОКИН
Наявність в магазині
3 137.50грн
залишити відгук
Алокiн-альфа пор лiофiл д/р-на д/iн 1мг №3 сц
АЛЛОКИН
Наявність в магазині
2 095.06грн
залишити відгук
Альтабор табл. 20 мг №20
АЛЬТАБОР
Наявність в магазині
45.10грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Противірусні препарати для всієї родини

Для зручності покупців все представлені на ринку медикаменти противірусної дії можна віднести до двох категорій. Представники першої групи впливають безпосередньо на вірус, а медикаменти другої групи дозволяють поліпшити роботу імунної системи, щоб стимулювати організм до протидії інфекції. Ефективне лікування залежить від швидкості реагування на проблему і якості обраної схеми.

Противірусні ліки, що впливають на вірус, розробляються з урахуванням будови даної частинки. Внутрішня структура вірусу обов'язково містить нуклеїнові кислоти, необхідні для зберігання інформації про саму інфекцію. Для забезпечення їхнього захисту формується білкова оболонка з сигнальними молекулами. Білкова структура допомагає знайти клітку в організмі людини, на яку впливає даний вірус. Так, ВІЛ атакує імунні клітини, а грип розвивається на клітинах носоглотки.

Якщо купити противірусні препарати, то з їх допомогою вдасться вразити вірусну інфекцію до того, як вона призведе до серйозних негативних наслідків для організму. Препарати прямої дії здатні впливати на причину виникнення інфекції:

  • За допомогою аналогів нуклеозидів вдається перешкодити вірусу копіювати себе в клітинах організму. Ці особливі клітини нагадують ті структури, які вірус воліє використовувати для відтворення. В результаті успішно пригнічується розвиток вірусної інфекції.
  • Таблетки противірусні можуть являти собою блокатори. Ферменти необхідні вірусу протягом усього періоду життя. Якщо блокувати вироблення ферментів, то це не дозволить вірусу проникати крізь клітини, що буде перешкоджати подальшій репродукції інфекції.

Противірусні таблетки

Противірусні препарати можна розділити на кілька категорій. Представники 2-х категорій впливають на інфекцію завдяки імунітету, а 3-ї групи дозволяють позбутися вірусу завдяки блокаді його ферментів. Ці три групи блокаторів впливають на наступні ферменти:

  • гемаглютинін;
  • нейрамінідазу;
  • М2-білок.

Найпершими блокаторами є препарати, які впливають на М2-білок. Вони дозволяють знизити активність інфекції, впливаючи на мембранну структуру білка. На противірусні препарати ціни невисокі, тому відвідувачі нашого сайту легко підберуть відповідні медикаменти для своїх потреб.

Противірусні засоби

Інгібітори нейрамінідази впливають на особливий фермент, який знаходиться на поверхні вірусу грипу. Саме нейрамінідаза допомагає йому проникати до клітин організму, а також продукувати нові віруси. Купити противірусні таблетки можна для лікування різних видів грипу. Потрібно тільки визначитися зі штамом, щоб підібрати відповідний препарат.

Інгібітори гемаглютиніну впливають ще на один поверхневий білок вірусу. Завдяки пригніченню даного елемента вдається виключити злиття між вірусом і клітинною структурою. Прийом таких препаратів дозволяє знизити вираженість катарального синдрому. В Україні можна легко знайти медикаменти, що відрізняються високою переносимістю. В інтернет-аптеці «Здравица» представлені тільки кращі медикаменти від відомих фармакологічних компаній. Також у нас можна придбати ліки від болю в горлі. Ви зможете залишити замовлення онлайн, а вартість доставки буде мінімальною.

Противірусні засоби ціна в інтернет аптеці

Противірусні засобиЦіна
Iммунал таб 80мг №20140.7 грн
Iмуно-тон сироп фл. 200 мл №165.1 грн
Iмуноплюс таб 100мг №2069.5 грн
Iмупрет крап орал 100мл206.9 грн
Iмупрет таб в/о №50166.9 грн
Iмустат табл. в/о 100 мг №1085.8 грн
Іммунофіта крап 100мл197.7 грн
Іммунофіта сироп 100мл197.7 грн
Акк розчин 50мг/мл у конт однор 2мл №10116.2 грн
Алокiн-альфа лiофiл. д/р-ну д/iн. 1 мг амп. №33137.5 грн