Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Протизастудні засоби

Знайдено 1187 товарів
Iзофра спрей назал 8000мо 15мл
ИЗОФРА
Наявність в магазині
147.60грн
залишити відгук
Iммунал таб 80мг №20
ИММУНАЛ
Наявність в магазині
141.80грн
залишити відгук
Iмуно-тон сироп фл. 200 мл №1
ИММУНО-ТОН
Наявність в магазині
67.40грн
залишити відгук
Iмуноплюс таб 100мг №20
ИММУНОПЛЮС
Наявність в магазині
69.40грн
залишити відгук
Iмупрет крап орал 100мл
ИМУПРЕТ
Наявність в магазині
239.50грн
залишити відгук
Iмупрет таб в/о №50
ИМУПРЕТ
Наявність в магазині
164.90грн
залишити відгук
Iмустат табл. в/о 100 мг №10
ИММУСТАТ
Наявність в магазині
88грн
залишити відгук
Iнгалiпт аер 30мл
ИНГАЛИПТ
Наявність в магазині
43.80грн
залишити відгук
залишити відгук
Iнгалiпт-н спрей д/iнг. балон 30 г
ИНГАЛИПТ
Наявність в магазині
35.30грн
залишити відгук
Iнстi д/дiтей гран пакет-саше №5
ИНСТИ
Наявність в магазині
38.50грн
залишити відгук
Iов-малюк уфк гран 20г
ИОВ-МАЛЫШ
Наявність в магазині
113.10грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Таблетки від застуди за доступною ціною

Виникнення грипу може бути викликане певним вірусом, а причиною ГРВІ може стати один з 200 різних вірусів. Походження захворювань різне, але обидва вони відрізняються схожими проявами.

Пацієнт відзначає слабкість, високу температуру, риніт і озноб. Ефективне лікування можна знайти тільки за умови оперативного реагування на проблему.

В процесі лікування користуються комплексними препаратами, які містять ряд активних компонентів. Кожна речовина допомагає боротися з конкретним симптомом, а в комплексі вони сприяють оперативному лікуванню.

 

Виникнення респіраторних захворювань може бути викликане наступними інфекціями:

  • Вірус грипу. Купити таблетки від застуди рекомендується для лікування вірусів A і B. Коли вірус атакує організм, то перші прояви можна виявити вже через дві доби з моменту зараження патогенними організмами. Тривалість захворювання складає до 7 днів за умови ефективного лікування. Якщо не користуватися спеціальними препаратами, то процес одужання буде пов'язаний з ускладненнями і займе більше часу.
  • Риновіруси. Пігулка від застуди допомагає боротися з вірусами, які вражають слизову оболонку. Коли вірус знаходить свою жертву, він починає активно розвиватися, а його передача відбувається стрімко від носія здоровим людям. Перші симптоми спостерігаються через 2-4 дні з моменту зараження. Гарячий чай від застуди в аптеці та інші медикаменти дозволяють впоратися з риновірусом за 5-9 днів.
  • Аденовіруси. Дані захворювання відносяться до груп В, С і Е, а їх виникнення стає причиною гострої інфекції не тільки дихальних шляхів, а й очей. Купити ліки від застуди потрібно обов'язково, якщо є висока температура або запалення кон'юнктиви очей.
  • Вірус парагрипу. Зараження цим вірусом призводить до запалення гортані, що може призвести до появи ларингіту. Після цього інфекція поширюється на бронхи. Рідше відбувається ураження слизової оболонки. Препарати від застуди зазвичай починають приймати через 2-7 днів, коли вірус можна виявити в організмі. Тривалість хвороби при правильному лікуванні становить 8 днів.

Ліки від застуди

Лікувати подібні вірусні інфекції необхідно за допомогою правильно підібраних препаратів. Противірусні медикаменти допомагають позбутися інфекції у вигляді конкретного збудника. Для боротьби з грипом і ГРВІ зазвичай використовують медикаменти на основі інтерферону. Лікування застуди виявиться результативним, якщо препарат буде перешкоджати розвитку вірусу.

Засоби від застуди

Антибактеріальні препарати можуть використовуватися тільки в тому випадку, коли є підозра на бактеріальну природу захворювання. Також вони можуть виявитися ефективними при бронхіті і пневмонії. В інтернет-аптеці «Здравица» ви зможете замовити саме ті препарати, які рекомендував лікар. Вартість медикаментів повністю відповідає їх ефективності. Також у нас можна придбати знеболюючі препарати.

Чай від застуди

В Україні спеціальні порошки від застуди користуються великою популярністю. З їх допомогою вдається надати необхідну підтримку імунній системі, якій стає простіше боротися з вірусом. Небезпека розвитку ускладнень також зникає. Чаї від застуди стали затребуваними завдяки тому, що їх ціна невисока. Якщо захворювання відрізняється важким перебігом, то фахівець може порекомендувати купити засіб від застуди у вигляді антибіотиків. Вони відрізняються високою швидкістю впливу, а також стабільним результатом.

Купити чай від застуди краще в аптеці, яка може гарантувати якість своєї продукції. Ми не співпрацюємо з посередниками, що позитивно відзначається на якості медикаментів та їх вартості. Досить залишити заявку онлайн, щоб вибрані медикаменти були негайно відправлені покупцеві. Не забувайте, що лікування застуди має проходити під наглядом лікаря. У разі необхідності спеціаліст може розширити схему лікування, включивши в неї пакетики від застуди та інші медикаменти, які допоможуть усунути вірусну інфекцію.

Протизастудні засоби ціна в інтернет аптеці

Протизастудні засобиЦіна
Iзофра спрей назал 8000мо 15мл147.6 грн
Iммунал таб 80мг №20141.8 грн
Iмуно-тон сироп фл. 200 мл №167.4 грн
Iмуноплюс таб 100мг №2069.4 грн
Iмупрет крап орал 100мл239.5 грн
Iмупрет таб в/о №50164.9 грн
Iмустат табл. в/о 100 мг №1088 грн
Iнгалiпт аер 30мл43.8 грн
Iнгалiпт-здоров'я форте з ромашкою спрей д/ротов. порожн. балон 30 мл34.3 грн
Iнгалiпт-н спрей д/iнг. балон 30 г35.3 грн