Ми найкращі

Шановні відвідувачі, Вас вітає "Здравиця" - сучасна та зручна електронна медична інформаційна система! 

zdravica.ua - майданчик для бронювання та організації доставки товарів аптечного асортименту.

Команда "Здравиця" щиро вдячна нашим відвідувачам та аптекам-партнерам за довіру, високу оцінку професіоналізму нашого колективу!

Понад 250 аптек-парнетрів щодня відкривають свої двері в 110 містах України, забезпечуючи фармацевтичну опіку для тисяч клієнтів.

Електронна медична інформаційна система "Здравиця" співпрацює з надійними та перевіреними аптечними закладами, які відповідально та уважно ставляться до кожного замовлення. Мережі аптек-парнерів «Добрі ліки», «Здравиця», «Домашня аптека», "36 і 6" і «Бюджетна аптека» працюють саме для Вас!

Детальніше про наших партнерів:

Ліцензія на продаж лікарських засобів

Замовляючи ліки та товари медичного призначення через електронну медичну інформаційну систему zdravica.ua, ви:

  • знаходите на сайті лікарський засіб, якого немає у багатьох аптеках;
  • в один клік бронюєте товар;
  • забираєте його в аптеці, яка до вас найближча;
  • можете отримати кур'єрську доставку на адресу.

Наша головна місія — приносити користь людям.

Ми надаємо тільки актуальну і науково обґрунтовану інформацію, перевірену як редакційною командою, так і  командою медичних експертів. Ми не розголошуємо дезінформацію, тому ретельно перевіряємо першоджерела і наукові дослідження. Для нас вкрай важливо, щоб всі матеріали на сайті були корисними для користувачів. Інформацію ми подаємо доступно і зрозуміло.

Допомагаючи здійснити замовлення та оформити доставку лікарських засобів та товарів медичного призначення, ми гарантуємо якість продукції, що реалізується через наші аптеки-партнери, наявність сертифікатів та ліцензій у товарів аптечного асортименту, відповідність умовам зберігання та транспортування, починаючи зі складу до продажу товарів кінцевому споживачеві.

Через "МІС zdravica.ua" ви можете забронювати рецептурні препарати, проте купити їх ви можете тільки в аптеці-партнері та лише після пред'явлення рецепту, виписаного лікарем. Термолабільні препарати з аптек-партнерів відпускаються лише у відповідному термоконтейнері з холодоелементами.

Кожен аспект нашої діяльності відповідає законам України:

Сайт zdravica.ua — це портал освітнього формату з інформацією про медицину та лікарські препарати. Ми, в zdravica.ua, надаємо користувачам можливість ознайомитися з медичними даними з питань здоров'я та застосування лікарських засобів. Для нас дуже важливо бути джерелом надійної, достовірної та науково доведеної інформації.

База даних і джерела інформації

Для надання надійних і достовірних даних про лікарські препарати, товари медичного призначення, про здоров'я та медицину на сайті електронної медичної інформаційної системи zdravica.ua ми використовуємо офіційні джерела (державні, національні та міжнародні сайти, ресурси, бібліотеки, бази знань) і джерела з науково доказовою базою.

До офіційних джерел інформації відносяться:

Інструкції та описи лікарських засобів і товарів медичного призначення складаються на підставі даних офіційних інструкцій  Державного реєстру лікарських засобів України, національних і міжнародних довідників з лікарських засобів  (Drugs.com), а також згідно з офіційними даними виробника.

 

 

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті