Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Проносні і засоби від запору

Знайдено 107 товарів
Iзiклiн конц д/орал р-ну 176мл №2
ИЗИКЛИН
Наявність в магазині
294.10грн
залишити відгук
Бiофлоракс сироп 667мг/мл 200мл
БИОФЛОРАКС
Наявність в магазині
86.20грн
залишити відгук
Бiофлоракс сироп 670мг/мл 100мл
БИОФЛОРАКС
Наявність в магазині
57.90грн
залишити відгук
Бiсакодил грiндекс табл. в/о кишково-розч. 5 мг блiстер №40
БИСАКОДИЛ
Наявність в магазині
30.50грн
залишити відгук
Бiсакодил суп. ректал. 0,01 г №10
БИСАКОДИЛ
Наявність в магазині
13.40грн
залишити відгук
Бiсакодил-дарниця табл. в/о кишково-розч. 5мг контурн. чарунк. уп. №30
БИСАКОДИЛ
Наявність в магазині
21.90грн
залишити відгук
Вазелiнова олiя 100мл
ВАЗЕЛИН
Наявність в магазині
21.90грн
залишити відгук
Вазелiнове масло 50мл
ВАЗЕЛИН
Наявність в магазині
15.20грн
залишити відгук
Вовчуг н-ка 100мл
СТАЛЬНИК
Наявність в магазині
22.90грн
залишити відгук
Глiцерин супозиторiї по 0,88г №10
ГЛИЦЕРИН
Наявність в магазині
66грн
залишити відгук
Глiцерин супозиторiї по 2,63г №10
ГЛИЦЕРИН
Наявність в магазині
63.80грн
залишити відгук
Глiцериновi суп д/дiт рект 1405мг №12
ГЛИЦЕРИН
Наявність в магазині
62.80грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Проносні таблетки та їх застосування

Констіпацією, або закрепом, називають стан, при якому людина стикається з твердим, рідким або болючим випорожненням. Дане захворювання залишається одним із найпоширеніших, тому проносні ліки існують у великому асортименті. Причини виникнення неправильної дефекації можуть бути різними. Нерідко проблема виявляється у людей, які використовують дієту з низьким рівнем клітковини. Іншою причиною може стати побічний ефект від прийому антидепресантів або вітамінних комплексів з високим вмістом заліза. Синдром подразненого кишечника та інші хвороби, що вражають шлунково-кишковий тракт, можуть бути діагностовані лікарем при констіпаціі.

Проносне, ціна якого перед вами, може знадобитися в разі гормонального порушення або низької активності щитовидної залози. Незалежно від джерела проблеми першою дією буде звернення до фахівця. Особливо це важливо в разі кровотечі, больових відчуттів у області живота або нудоти. В інтернет-аптеці «Здравица» вам завжди запропонують якісний сервіс і вигідні ціни на препарати.

Таблетки проносні та інші засоби від запору

Для боротьби із закрепом застосовуються медикаменти, розділені на кілька категорій відповідно до механізму впливу. Вони можуть бути:

  • контактними;
  • визвольними;
  • об'ємними;
  • пом'якшуючими;
  • комбінованими.

Одним з найбільш популярних препаратів є проносний засіб швидкої дії. За механізмом впливу на організм такі речовини відносять до визвольних. Вони дозволяють накопичувати рідину в організмі, що призводить до збільшення вмісту кишечника. Його стінки стикаються з механічним подразненням, що й викликає дефекацію. Якщо купити проносне з визвольної категорії, то ефект можна отримати через 3-6 годин з момента прийому.

Досить швидко діють таблетки пом'якшуючого типу. Проносні засоби цієї категорії здатні знизити твердість калових мас, тому починають швидше проходити по кишечнику. До цієї категорії входять масла й рідкі парафіни. Отримати результат можна через 4-5 годин. Гліцеринові свічки стануть актуальним рішенням, коли потрібно отримати миттєвий результат. Якщо потрібно проносне купити, то подібний медикамент обійдеться недорого, а використовувати свічки можуть і дорослі, і діти.

Прості у використанні проносні препарати

Проти закрепу добре допомагає мікроклізма. Вона здатна забезпечити швидкий послаблюючий ефект, для чого буде потрібно не більше 15 хвилин. Мікроклізми можуть використовуватися навіть найменшими, оскільки не здатні призвести до подразнення кишечника. До м'яких проносних препаратів відносяться об'ємні проносні медикаменти. Вони призводять до дефекації завдяки збільшенню обсягу кишечника. В основі подібних препаратів знаходяться такі компоненти, як подорожник, висівки і морська капуста.

В Україні доступні контактні проносні препарати. Їх результативність пов'язана з подразненням рецепторів, що містяться в кишечнику, що дозволяє посилити перистальтику. Як похідні можуть використовуватися сенна або дефеніл. Крім таблеток, у вигляді яких представлено більшість медикаментів від запору, можна скористатися гранулами, рідким проносним або рослинними препаратами. Ви можете купити проносні таблетки прямо зараз, скориставшись пропозицією нашої онлайн-аптеки. Ми гарантуємо оперативне виконання кожного замовлення.

Який засіб від закрепу вибрати?

Закреп відноситься до найбільш неприємних явищ, від якого неможливо застрахуватися. Проблема викликана надлишком калових мас у кишечнику, які своєчасно не виводяться шляхом дефекації. Подібне захворювання може призвести до загального зниження активності людини, виникнення головного болю й відчуття тяжкості. Для ефективного очищення кишечника сьогодні користуються різними медикаментами. Вибравши нашу онлайн-аптеку, клієнт отримає доступ до кращої фармацевтичної продукції в Україні. Скориставшись нашим сайтом, можна не сумніватися в тому, що вибір зроблено правильно. Наша ціна повністю відповідає ефективності, яку демонструють препарати від запору.

Які таблетки від закрепу зустрічаються на ринку?

Лікування захворювання слід починати виключно після проходження консультації в лікаря. Тільки він зможе підібрати той препарат, який у конкретному випадку дасть оптимальний ефект і виключить негативні наслідки від прийому. Купити кошти від запору можна на нашому сайті, де представлені наступні медикаменти:

  • Осмотичні розчини від запору. З їх допомогою вода не буде абсорбуватися стінками кишечника, що призведе до збільшення тиску й механічного спорожнення.
  • Препарати, що впливають на рецепторну систему. Сюди відносяться препарати, в основі яких міститься екстракт крушини або сени.
  • Засоби від запорів з обволікуючим ефектом. Прийом подібних медикаментів дозволяє вивести калові маси швидше й простіше.

Таблетки при запорах дозволять отримати чудовий результат при комплексному прийомі. Їх слід доповнити вправами, спрямованими на поліпшення прохідності кишечника, а також щадною дієтою. Додатково варто скоригувати власний спосіб життя й підвищити рівень фізичної активності. Препарат від закрепів важливо почати застосовувати при перших симптомах проблеми. Відходи життєдіяльності організму, які накопичуються, призводять до підвищення рівня токсинів, що може спровокувати висипання і втому. Регулярні запори є найчастішим симптомом хвороб, що вражають шлунково-кишковий тракт.

Ефективні ліки від закрепів

Поширеним рішенням залишається застосування засобів народної медицини для боротьби з проблемою. Потрібно розуміти, що більшість підручних засобів призводить лише до усунення симптомів, тому проблеми з дефекацією в майбутньому обов'язково відновляться. Краще використовувати перевірені ліки від запору, для створення яких були проведені серйозні дослідження.

Кожен лікарський препарат для боротьби з запорами володіє набором певних особливостей. Провівши діагностику, лікар зуміє підібрати найкращий комплекс і встановити тривалість лікування. Запор може приймати досить різні форми. Так, стійкий запор передбачає необхідність швидко очистити кишечник, щоб не завдати серйозної шкоди організму. Захворювання може бути викликане отруєнням або поразкою гельмінтами. Однією з серйозних проблем стає утворення калових каменів. Лікарі констатують, що сьогодні більшість запорів викликані низькою активністю людини або прийомом нездорової їжі. Зміни в режимі сну й неспання та різкий перехід на нову дієту також можуть призвести до застою калових мас.

В інтернет-аптеці «Здравица» вам запропонують медикаменти, які отримали сертифікати якості. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками. Купити ліки від запору ми пропонуємо на найвигідніших умовах. Також у нас можна придбати засоби від геморою.

Проносні і засоби від запору ціна в інтернет аптеці

Проносні і засоби від запоруЦіна
Iзiклiн конц д/орал р-ну 176мл №2294.1 грн
Бiофлоракс сироп 667мг/мл 200мл86.2 грн
Бiофлоракс сироп 670мг/мл 100мл57.9 грн
Бiсакодил грiндекс табл. в/о кишково-розч. 5 мг блiстер №4030.5 грн
Бiсакодил суп. ректал. 0,01 г №1013.4 грн
Бiсакодил-дарниця табл. в/о кишково-розч. 5мг контурн. чарунк. уп. №3021.9 грн
Вазелiнова олiя 100мл21.9 грн
Вазелiнове масло 50мл15.2 грн
Вовчуг н-ка 100мл22.9 грн
Глiцерин супозиторiї по 0,88г №1066 грн