Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Засоби від підвищеної пітливості

Знайдено 7 товарів
Теймурова паста 25г туба
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
25.30грн
залишити відгук
ТЕЙМУРОВА СПРЕЙ 60МЛ
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
58.20грн
залишити відгук
Формiдрон 100мл
ФОРМИДРОН
Наявність в магазині
19.70грн
залишити відгук
Формiдрон 50мл
ФОРМИДРОН
Наявність в магазині
11.30грн
залишити відгук
Теймурова паста 20г туба
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
16.40грн
залишити відгук
Теймурова паста 25г бан
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Теймурова паста 30г туба
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Ефективні засоби від пітливості за доступною ціною

Потовиділення є фізіологічним процесом, який є нормальним для кожної людини. Однак у деяких випадках має місце проблема гіпергідрозу, або підвищеної пітливості. Підвищена пітливість — проблема, яка доставляє неприємність і дискомфорт. Такий прояв може виявитися в області пахв, стоп, долонь. Проблема підвищеного виділення поту може виникати як у жінок, так і в чоловіків. Саме тому придбання дієвих засобів в Україні — завдання номер один за наявності надмірної пітливості.

Купити засіб від пітливості — рішення, яке дозволить позбутися підвищеного виділення поту в різних зонах тіла. На сьогоднішній день фармакологічна галузь представляє цілий ряд дієвих препаратів, які дозволяють позбутися проблеми. В інтернет-аптеці «Здравиця» представлені тільки ефективні й сертифіковані препарати, призначені для лікування гіпергідрозу. Серед великої різноманітності препаратів засіб від пітливості пахв є найбільш популярним. Також у нас можна придбати мазь від герпесу.

Засоби від пітливості ніг: різновиди препаратів

З проблемою гіпергідрозу стикаються багато людей. Це проявляється підвищеною пітливістю долонь, стоп, пахвових западин. Даний недуга призводить не тільки до дискомфорту, але й до порушення соціальної адаптації. Саме тому гіпергідроз вимагає застосування професійних засобів і препаратів. Купити засіб від пітливості ніг за допомогою онлайн-замовлення — найбільш зручний спосіб отримання необхідних препаратів.

Перший крок для ефективного лікування гіпергідрозу — визначення причини, яка спровокувала підвищену пітливість. Це можуть бути захворювання ендокринної системи, гормональні збої, спадкові захворювання та багато інших чинників. Після отримання консультації лікаря рекомендується застосування наступних типів препаратів і засобів:

  • мазі від пітливості ніг;
  • гелі;
  • таблетки;
  • антиперспіранти.

Спеціалізовані антиперспіранти, які можна придбати в аптеці, дозволяють ефективно усунути надмірне виділення поту, замість того щоб маскувати проблему. Гелі та мазі мають не менш ефективний вплив на симптоми, що виникають, оскільки препарати для зовнішнього застосування спрямовані на регуляцію роботи сальних залоз.

Гелі, мазі й таблетки від пітливості

В інтернет-аптеці до продажу представлені засоби для зовнішнього застосування, а також препарати для внутрішнього прийому. Засіб від пітливості рук, який доступний для придбання на нашому ресурсі, має доступну вартість і високу ефективність. Його дія заснована на блокуванні сальних залоз в оброблених місцях із подальшим розподілом виділення поту на ті ділянки, де немає прояву гіпергідрозу.

Препарати для внутрішнього прийому представлені засобами, що надають седативний ефект і сприятливо впливають на нервову систему. Це пов'язано з тим, що поява надмірної пітливості безпосередньо залежить від стресових ситуацій і частоти їх виникнення. Засоби від пітливості ніг в аптеці, які призначені для зовнішнього застосування, не вимагають наявності рецепта для їх придбання, а також не мають побічного впливу на організм. Для того щоб купити засіб від пітливості ніг, достатньо оформити замовлення із зазначенням кількості придбаних препаратів. Доступна ціна гарантується кожному покупцеві нашої аптеки.

Засоби від підвищеної пітливості ціна в інтернет аптеці

Засоби від підвищеної пітливостіЦіна
Теймурова паста 25г туба25.3 грн
ТЕЙМУРОВА СПРЕЙ 60МЛ58.2 грн
Формiдрон 100мл19.7 грн
Формiдрон 50мл11.3 грн
Теймурова паста 20г туба16.4 грн
Теймурова паста 25г бан0 грн
Теймурова паста 30г туба0 грн