Підбір параметрів
Фільтри

Засоби від пітливості

Знайдено 9 товарів
911 теймурова спрей д/ніг від запаху пота 150мл
911
Наявність в магазині
24.90грн.
залишити відгук
Гель для нiг профiлактичний "запах off" 100 мл
ГЕЛЬ ПРОФИЛАКТИЧ Д/НОГ
Наявність в магазині
17.90грн.
залишити відгук
Крок мед анти запах i пiт бальзам д/нiг 75мл
КРОК МЕД
Наявність в магазині
58.30грн.
залишити відгук
Теймурова паста 25г туба
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
25.80грн.
залишити відгук
ТЕЙМУРОВА СПРЕЙ 60МЛ
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
57.60грн.
залишити відгук
Формiдрон 100мл
ФОРМИДРОН
Наявність в магазині
22.20грн.
залишити відгук
Формiдрон 50мл
ФОРМИДРОН
Наявність в магазині
12.60грн.
залишити відгук
Гель для нiг "запах off" "ботанiка" 100 мл д/нiг вiд пiтливостi
ГЕЛЬ Д/НОГ
Наявність в магазині
залишити відгук
Теймурова паста 25г бан
ТЕЙМУРОВА ПАСТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
29.03.2021
Перевірено

Ефективні засоби від пітливості за доступною ціною

Потовиділення є фізіологічним процесом, який є нормальним для кожної людини. Однак у деяких випадках має місце проблема гіпергідрозу, або підвищеної пітливості. Підвищена пітливість — проблема, яка доставляє неприємність і дискомфорт. Такий прояв може виявитися в області пахв, стоп, долонь. Проблема підвищеного виділення поту може виникати як у жінок, так і в чоловіків. Саме тому придбання дієвих засобів в Україні — завдання номер один за наявності надмірної пітливості.

Купити засіб від пітливості — рішення, яке дозволить позбутися підвищеного виділення поту в різних зонах тіла. На сьогоднішній день фармакологічна галузь представляє цілий ряд дієвих препаратів, які дозволяють позбутися проблеми. В інтернет-аптеці «Здравица» представлені тільки ефективні й сертифіковані препарати, призначені для лікування гіпергідрозу. Серед великої різноманітності препаратів засіб від пітливості пахв є найбільш популярним. Також у нас можна придбати мазь від герпесу.

Засоби від пітливості ніг: різновиди препаратів

З проблемою гіпергідрозу стикаються багато людей. Це проявляється підвищеною пітливістю долонь, стоп, пахвових западин. Даний недуга призводить не тільки до дискомфорту, але й до порушення соціальної адаптації. Саме тому гіпергідроз вимагає застосування професійних засобів і препаратів. Купити засіб від пітливості ніг за допомогою онлайн-замовлення — найбільш зручний спосіб отримання необхідних препаратів.

Перший крок для ефективного лікування гіпергідрозу — визначення причини, яка спровокувала підвищену пітливість. Це можуть бути захворювання ендокринної системи, гормональні збої, спадкові захворювання та багато інших чинників. Після отримання консультації лікаря рекомендується застосування наступних типів препаратів і засобів:

  • мазі від пітливості ніг;
  • гелі;
  • таблетки;
  • антиперспіранти.

Спеціалізовані антиперспіранти, які можна придбати в аптеці, дозволяють ефективно усунути надмірне виділення поту, замість того щоб маскувати проблему. Гелі та мазі мають не менш ефективний вплив на симптоми, що виникають, оскільки препарати для зовнішнього застосування спрямовані на регуляцію роботи сальних залоз.

Гелі, мазі й таблетки від пітливості

В інтернет-аптеці до продажу представлені засоби для зовнішнього застосування, а також препарати для внутрішнього прийому. Засіб від пітливості рук, який доступний для придбання на нашому ресурсі, має доступну вартість і високу ефективність. Його дія заснована на блокуванні сальних залоз в оброблених місцях із подальшим розподілом виділення поту на ті ділянки, де немає прояву гіпергідрозу.

Препарати для внутрішнього прийому представлені засобами, що надають седативний ефект і сприятливо впливають на нервову систему. Це пов'язано з тим, що поява надмірної пітливості безпосередньо залежить від стресових ситуацій і частоти їх виникнення. Засоби від пітливості ніг в аптеці, які призначені для зовнішнього застосування, не вимагають наявності рецепта для їх придбання, а також не мають побічного впливу на організм. Для того щоб купити засіб від пітливості ніг, достатньо оформити замовлення із зазначенням кількості придбаних препаратів. Доступна ціна гарантується кожному покупцеві нашої аптеки.

Засоби від пітливості ціна в інтернет аптеці

Засоби від пітливості Ціна
911 теймурова спрей д/ніг від запаху пота 150мл 24.9 грн
Гель для нiг профiлактичний "запах off" 100 мл 17.9 грн
Крок мед анти запах i пiт бальзам д/нiг 75мл 58.3 грн
Теймурова паста 25г туба 25.8 грн
ТЕЙМУРОВА СПРЕЙ 60МЛ 57.6 грн
Формiдрон 100мл 22.2 грн
Формiдрон 50мл 12.6 грн
Гель для нiг "запах off" "ботанiка" 100 мл д/нiг вiд пiтливостi 0 грн
Теймурова паста 25г бан 0 грн
Отримайте знижку