Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Спазмолітики

Знайдено 2 товара
Папаверин суп рект 20мг №10
ПАПАВЕРИН
Наявність в магазині
57.30грн.
залишити відгук
Токката таб в/о 150мг №30
ТОККАТА
Наявність в магазині
187.80грн.
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
22.03.2021
Перевірено

Купити спазмолітики в інтернеті

Спазмолітики є медикаментозними засобами, завдяки яким вдається полегшити больові відчуття під час спазмів. Також їх роль полягає в тому, щоб підвищити прохідність їжі по травному тракту. Під час цього руху мускулатура ШКТ знаходиться в напруженому стані, після чого розслаблюється на всій протяжності кишечника. Цей тип мускулатури неможливо контролювати на рівні свідомості, а її стан може залежати від впливу хімічних речовин, що взаємодіють з рецепторами клітин. У разі синдрому подразненого кишечника та інших проблем у роботі травної системи людина може стикатися з такими проблемами:

  • болі в животі;
  • коліки;
  • спазми;              
  • здуття живота.

Рішенням проблеми буде купити спазмолітики, які широко представлені в нашому каталозі. Ціна на ефективні медикаменти залишається демократичною, тому відмовлятися від успішного лікування немає причин. В інтернет-аптеці «Здравица» ви обов'язково знайдете ліки, які рекомендував лікар для терапії. Див. Також: анальгетики.

Спазмолітики таблетки і принцип їх дії

Під час проникнення активних речовин в організм відбувається нормалізація скорочення м'язів, завдяки чому їжа відправляється до місця призначення по травному тракту. Спазмолітики препарати стануть актуальними в разі порушень у роботі перистальтики, а також при виявленні дивертикул. У ряді випадків вони використовуються для того, щоб полегшити симптоми диспепсії. Якісні спазмолітики здатні стимулювати моторику, що дозволяє їх використовувати при терапії ГЕ.

Сучасна медицина рекомендує спазмолітики купити при серйозному дискомфорті в області живота, який супроводжується певними симптомами. Призначення спазмолітичних препаратів традиційно пов'язане з додатковими терапевтичними процедурами, включаючи зміну свого раціону й початок лікувальної фізкультури. На спазмолітики ціна залишається прийнятною, а їх доставка в Україні буде забезпечена в найстисліші терміни.

Всі існуючі медикаменти цієї групи можна віднести до декількох категорій. До першої входять препарати, що регулюють скорочення мускулатури. До другої — холіноблокуючі препарати, які показують високу ефективність при лікуванні екстрапірамідних розладів. В останній категорії можна зустріти препарати, здатні стимулювати моторику шлунково-кишкового тракту. В нашій онлайн-аптеці ви знайдете препарати з будь-яких представлених категорій спазмолітиків.

Спазмолітики ціна в інтернет аптеці

Спазмолітики Ціна
Папаверин суп рект 20мг №10 57.3 грн
Токката таб в/о 150мг №30 187.8 грн
Отримайте знижку