Підбір параметрів
Фільтри
Бренд
Дивитися всі Приховати все
Фармакотерапевтична група
Дивитися всі Приховати все
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Ліки від пародонтозу

Знайдено 1 товар
Хлоргексидин Дента 0,12% 200мл
ХЛОРГЕКСИДИН
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки
Оновлено:
22.02.2024
Перевірено

Препарати для лікування пародонтозу в онлайн-аптеці «Здравица»

Пародонтоз являє собою захворювання ясен, при якому ураженою виявляється не тільки м'яка тканина, а й кісткова структура. Негативному впливу також піддаються зв'язки зуба. Особливість проблеми полягає в тому, що хворобу нерідко плутають з пародонтитом, при якому пацієнт стикається з кровотечею ясен. Мазь для ясен від пародонтозу повинна використовуватися своєчасно, щоб ефективно впоратися із захворюванням. В іншому випадку пацієнт може просто втратити свої зуби.

Замовити засоби від пародонтозу

Купити препарат від пародонтозу в Україні слід відразу після консультації лікаря. Завдяки клінічним дослідженням вдалося довести, що захворювання відрізняється інфекційною природою. Під час його перебігу людина стикається з різними порушеннями, що зачіпають тканини біля зубів. В результаті збільшується їхня хиткість, що може призвести до випадіння. Лікування пародонтозу може стати необхідністю, якщо пацієнт не стежить за гігієною ротової порожнини. В цьому випадку починає накопичуватися наліт, що призводить до розвитку патогенної мікрофлори. Терапія полягає в тому, щоб у першу чергу позбутися від нальоту і запобігти його накопиченню в майбутньому.

Купити засіб від пародонтозу може знадобитися в тому випадку, якщо в пацієнта виявлені порушення в роботі ендокринної або травної системи. Проблемою може стати зниження імунітету або виникнення травм у тканинах. Відсутність певних мікроелементів в організмі також стає джерелом небезпеки. Діагностувати захворювання досить складно, оскільки на перших етапах воно практично не проявляється. З симптомів можна виділити:

  • високу чутливість зубів;

  • неприємний запах з рота;

  • кровоточивість зубів на пізніх етапах хвороби.

Лікування необхідно починати на початкових стадіях. В іншому випадку починають з'являтися щілини між зубами, при яких оголюються корені і зуби починають просто випадати. Запобігти розвитку хвороби дозволяють не тільки медикаменти. Пацієнту слід повернутися до здорового способу життя, а також контролювати раціон. Гігієна ротової порожнини і активний спосіб життя позитивно позначаються на стані організму. Чищення зубів повинно здійснюватися двічі на день з використанням розчинів для полоскання ротової порожнини.

Перевірений засіб від пародонтиту

Гель від пародонтиту користується високою популярністю, оскільки демонструє ефективність і універсальність. Причини запалення тканин при пародонтиті можуть бути досить різними, тому підібрати лікарський комплекс потрібно з урахуванням індивідуальних особливостей. Також у нас можна придбати анестетики для стоматології.

Таблетки від пародонтиту часто призначають при виявленні мікробного фактора, так як він є головною причиною запалення пародонту. Ротова порожнина є місцем проживання найрізноманітніших мікроорганізмів. Мова йде не тільки про бактерії, які потрапляють до організму разом з їжею, а й про стабільну мікрофлору рота. Якщо гігієна виявляється недостатньою, то на поверхні зубів утворюються відкладення, які представляють собою продукт життєдіяльності бактерій. Спочатку наліт впливає на слизову оболонку, після чого вражає й глибокі тканини.

Замовити мазі від пародонтиту в нашому онлайн-каталозі може знадобитися і при захворюваннях внутрішніх органів. У цьому випадку пародонтит може стати наслідком атеросклерозу, ВСД або гіпертонії. Хвороба спостерігається і в разі порушення обмінних процесів в організмі, коли знижується ефективність роботи ендокринної системи. Захворювання шлунково-кишкового тракту нерідко супроводжуються ураженням тканин ротової оболонки. В інтернет-аптеці «Здравица» ви обов'язково знайдете медикаменти для ефективного лікування пародонтозу і пародонтиту.

Ліки від пародонтозу ціна в інтернет аптеці

Ліки від пародонтозу Ціна
Хлоргексидин Дента 0,12% 200мл 0 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті