Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Імуноглобуліни

Знайдено 19 товарів
Iмуноглобулiiн людини норм 10% 1,5мл №10
ИММУНОГЛОБУЛИН
Наявність в магазині
1 096.20грн
залишити відгук
Iмуноглобулiн антирезус rho (d) людини рiдина 1 мл амп. №1
ИММУНОГЛОБУЛИН
Наявність в магазині
1 910.60грн
залишити відгук
Бiовен моно р-н д/iн 50мл
БИОВЕН
Наявність в магазині
2 331.30грн
залишити відгук
Бiовен р-н д/iнф 10% 50мл
БИОВЕН
Наявність в магазині
4 466.80грн
залишити відгук
Бiовен р-н д/інф 10% 100мл
БИОВЕН
Наявність в магазині
9 040.50грн
залишити відгук
Резонатив р-н д/iн 625мо/мл 1мл №1
РЕЗОНАТИВ
Наявність в магазині
1 212.60грн
залишити відгук
Резонатив р-н д/iн 625мо/мл 2мл №1
РЕЗОНАТИВ
Наявність в магазині
2 326.80грн
залишити відгук
Iмуноглобулiн антирезус rho(d) 2мл №1
ИММУНОГЛОБУЛИН
Наявність в магазині
1 988.60грн
залишити відгук
Октагам 10% р-н д/інф 50мл
Наявність в магазині
11 894.30грн
залишити відгук
Iмуноглобулiiн люд антистафiлококовий 5мл №3
ИММУНОГЛОБУЛИН
Наявність в магазині
залишити відгук
Iмуноглобулiн антирезус rho (d) людини рiдина 1 мл амп. №3
ИММУНОГЛОБУЛИН
Наявність в магазині
залишити відгук
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Замовити імуноглобулін недорого

Імуноглобуліни — це особливий тип білка, вироблення якого відбувається завдяки роботі лімфоцитів. З його допомогою вдається посилити імунітет людини, а також ефективно реагувати на виникнення будь-яких чужорідних мікроорганізмів, забезпечуючи гідну відсіч. Імуноглобуліни беруть участь в ліквідації бактерій і вірусних інфекцій, не дозволяючи їм поширитися й завдати ще більшої шкоди. Різні шкідливі агенти припускають використання своїх антитіл. З цієї причини купити імуноглобулін слід з урахуванням особливостей захворювання, з яким потрібно справитися.

Імуноглобулін: препарат і його види

Перед медикаментом сьогодні стоїть кілька серйозних завдань, вирішувати які доведеться в процесі:

  • визначити чужорідні речовини;
  • активувати антиген;
  • ліквідувати імунні комплекси;
  • убезпечити людину від повторної появи захворювання.

Згодом у людини відбувається вироблення антитіл, які можуть завдати шкоди власному організму. Причиною стають різні аутоімунні захворювання. В подібній ситуації фахівці рекомендують ввести імуноглобулін, щоб збільшити концентрацію антитіл до фізіологічного рівня. Такий підхід знижує ймовірність інфекційних хвороб і зміцнює пасивний захист організму. Замовити імунні сироватки ви завжди можете на нашому сайті. В інтернет-аптеці «Здравица» зібрані тільки перевірені медикаменти, які успішно виконують поставлену перед ними функцію. Також у нас можна придбати імуностимулятори.

Імуноглобулін g є мономером, який розділений на кілька субкласів. Відмінності між ними полягають в амінокислотному складі й властивостях, які вони демонструють. Імуноглобулін здатний зв'язатися за допомогою Fc-рецепторів з фагоцитами, завдяки чому відбувається фагоцитоз бактерій або вірусів. Саме цей різновид імуноглобуліну є неодмінною умовою збереження забезпеченні гуморального імунітету. Білок здатний проходити крізь плаценту для формування імунітету новонародженого.

Імуноглобулін м представлений двома підкласами. Він з'являється у плода й забезпечує антиінфекційний захист. З його допомогою відбувається аглютинація бактерій і нейтралізація вірусів. Білок здатний активувати комплемент. Імуноглобулін а виступає секреторним імуноглобуліном, який розділений на два субкласи. IgA містить секреторний компонент, який має поліпептидну структуру. З його допомогою вдається підвищити стійкість IgA перед впливом ферментів. Білок бере участь в місцевому імунітеті, а імуноглобуліни купити в Україні ви зможете прямо зараз, скориставшись нашою пропозицією. Препарат знижує ймовірність збереження бактерій на слизовій оболонці.

Імуноглобулін е має форму мономера, який міститься в невеликій концентрації в сироватці крові людини. До цієї категорії входять багато алергічних антитіл. Збільшення рівня концентрації білка спостерігається в людей, які зіткнулися з алергічною реакцією або заражені гельмінтами. Імуноглобулін d також є мономером. Основою його функціонування є мембранні рецептори для антигенів. Локалізація білка відбувається в мигдалинах людини. Імуноглобулін є частиною системи місцевого імунітету. Речовина відрізняється високою антивірусною ефективністю. Активація комплементу відбувається рідко. Білок дозволяє диференціювати В-клітини і підтримує аутоімунні процеси.

Призначити відповідний імуноглобулін можна тільки на підставі проведених аналізів. З їх допомогою вдається визначити наявність специфічних бактерій та їх концентрацію. Далі лікар дає оцінку того, наскільки ефективно власний імунітет пацієнта здатний протистояти інфекції. Стадія перебігу інфекційного захворювання також враховується при пошуку ефективного лікування. За допомогою аналізів можна встановити антиген, який призвів до алергічної реакції. Імуноглобулін, ціна якого невисока, ви завжди зможете знайти в нашій онлайн-аптеці. Ми уважно ставимося до побажань кожного пацієнта і оперативно виконуємо замовлення.

Імуноглобуліни ціна в інтернет аптеці

ІмуноглобуліниЦіна
Iмуноглобулiiн людини норм 10% 1,5мл №101096.2 грн
Iмуноглобулiн антирезус rho (d) людини рiдина 1 мл амп. №11910.6 грн
Бiовен моно р-н д/iн 50мл2331.3 грн
Бiовен р-н д/iнф 10% 50мл4466.8 грн
Бiовен р-н д/інф 10% 100мл9040.5 грн
Резонатив р-н д/iн 625мо/мл 1мл №11212.6 грн
Резонатив р-н д/iн 625мо/мл 2мл №12326.8 грн
Iмуноглобулiн антирезус rho(d) 2мл №11988.6 грн
Октагам 10% р-н д/інф 50мл11894.3 грн
Iмуноглобулiiн люд антистафiлококовий 5мл №30 грн