Правила оформлення замовлень

Замовлення товару

Обробка замовлень виконується з 08:00 до 20:00 кожного дня.
Замовлення, здійснені поза робочим графіком, обробляються на наступний робочий день інтернет-аптеки. Час обробки замовлення складає 30 хвилин.
При оформленні замовлення Ви можете самостійно вибрати потрібну Вам кількість товару і будь-яку зручну аптеку для отримання і оплати товару.
Після оформлення замовлення на вказаний Вами e-mail буде вислано сповіщення про те, що Ваше замовлення оброблюється.
Для підтвердження замовлення з Вами зв'яжеться співробітник колл-центру.
При підтвердженні замовлення Ви можете обрати слушний для Вас час отримання замовлення.

Оплата і доставка

Отримання і оплата Товару, здійснюється:

- в аптечному закладі, обраному Замовником при оформленні Замовлення

Для отримання товару на замовлення в аптечному закладі, вам необхідно звернутися протягом 48 годин з моменту отримання повідомлення про готовність замовлення, і повідомити співробітнику аптеки номер замовлення.

Форма оплати: 

1. Готівкою в аптеці;

2. Оплата карткою в аптеці;

3. 100% передоплата на Сайті, оплата карткою Visa/Mastercard будь-якого банку.

- на складі Нової пошти

Якщо у Вашому населеному пункті немає аптечних установ нашої мережі, але є відділення кур'єрської служби Нова пошта, Ви можете отримати замовлення, скориставшись цим способом. Відправка замовлення протягом тижня, отримання на складі Нової пошти по прибуттю товару (час доставки по Україні від 3 до 7 днів).

Після відправки Вашого замовлення, наш співробітник повідомить Вам номер товарно-транспортної накладної за СМС, за яким Ви можете відстежити стан доставки і отримати Ваше замовлення.

Подивитися найближче відділення Нової пошти у Вашому населеному пункті: https://novaposhta.ua/ru/office/city

Форма оплати: 100% передоплата на Сайті, оплата карткою Visa/Mastercard будь-якого банку. 

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

*Звертаємо Вашу увагу, що у разі відмови від отримання замовлення після його підтвердження та оплати, повернення сплачених грошових коштів можливо виключно за вирахуванням вартості доставки та повернення замовлення.

 - Кур'єрська доставка iPOST (Термінова доставка в межах міста)

Швидка доставка кур'єром в межах вашого міста, день в день. З переліком міст, які приймають участь у проекті, можна ознайомитися за посиланням: https://ipost.ua/cities-of-presence.html

Форма оплати за замовлення: 100% передоплата на Сайті , оплата карткою Visa/Mastercard будь-якого банку.

Стартова ціна за доставку замовлень від 70 грн (розраховується відстань між аптекою-точкою видачі замовлення і адресою доставки одержувача замовлення).

Оплату за доставку ви вносите безпосередньо кур'єру iPOST.

 

- На складі УКРПОШТИ

Якщо у Вашому населеному пункті немає аптечних установ нашої мережі, але є відділення кур'єрської служби УКРПОШТА, Ви можете отримати замовлення, скориставшись цим способом. Відправка замовлення протягом тижня, отримання на складіУКРПОШТИ по прибуттю товару (час доставки по Україні від 3 до 7 днів).

Після відправки Вашого замовлення, наш співробітник повідомить Вам номер товарно-транспортної накладної за СМС, за яким Ви можете відстежити стан доставки і отримати Ваше замовлення.

Форма оплати: 100% передоплата на Сайті, оплата карткою Visa/Mastercard будь-якого банку. 

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

*Звертаємо Вашу увагу, що у разі відмови від отримання замовлення після його підтвердження та оплати, повернення сплачених грошових коштів можливо виключно за вирахуванням вартості доставки та повернення замовлення.

 

 

 

Реалізація (відпуск) лікарських засобів (у тому числі з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом) малолітнім особам, а також доставка лікарських засобів кінцевому споживачу - малолітній особі забороняється. Якщо у особи, яка безпосередньо здійснює роздрібну торгівлю лікарськими засобами та/або доставку лікарських засобів кінцевому споживачу, виникли сумніви щодо досягнення 14-річного віку покупцем, який купує лікарські засоби, особа, яка безпосередньо здійснює роздрібну торгівлю лікарськими засобами та/або доставку лікарських засобів кінцевому споживачу, повинна звернутися до такого покупця з вимогою пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує його вік. У разі відмови покупця надати такий документ реалізація (відпуск) лікарських засобів цій особі забороняється (підстава: Закон України від 15.07.2021 року №1668-IX).

Торгівля лікарськими засобами здійснюється виключно в аптечних установах і не може здійснюватися дистанційно, шляхом електронної торгівлі, поштою і через будь-які заклади, крім аптечних, а також поза ними, крім випадків, встановлених законодавством України (підстава: Постанова КМ України від 30.10.2016 року №929

«На період встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", дозволено здійснювати торгівлю лікарськими засобами та супутніми товарами дистанційно, організовувати та здійснювати доставку лікарських засобів та супутніх товарів безпосередньо споживачам з дотриманням умов зберігання лікарських засобів, визначених виробником під час їх транспортування, зокрема із залученням на договірних засадах операторів поштового зв'язку.
При цьому, можливість дистанційної торгівлі та доставки лікарських засобів не поширюються на:
1. Лікарські засоби, які відпускаються виключно за рецептом лікаря згідно з умовами відпуску, визначеними в інструкції для медичного застосування, крім тих, які включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 р. N 152 "Про забезпечення доступності лікарських засобів";
2. Лікарські засоби, обіг яких потребує наявності ліцензії на культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 (Офіційний вісник України, 2000 р., N 19, ст. 789), розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізацію (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку;
3. Сильнодіючі та отруйні лікарські засоби;
4. Лікарські засоби, які потребують особливих умов зберігання.»

 

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки