Підбір параметрів
Фільтри

Йод

Знайдено 10 товарів
Йод активний таб 025г №50
ЙОД-АКТИВ
Наявність в магазині
20.40грн.
залишити відгук
Йод активний таб 025г №80
ЙОД-АКТИВ
Наявність в магазині
28.80грн.
залишити відгук
Йодо-селен таб 0,25г №80
ЙОДО-СЕЛЕН
Наявність в магазині
64.20грн.
залишити відгук
Йодофол таб №60
ВОРЛД МЕДИЦИН
Наявність в магазині
113.20грн.
залишити відгук
Йосен д/вагiт/годуюч матерiв таб 79мг №50
ОМНИФАРМА
Наявність в магазині
103.80грн.
залишити відгук
Синiй йод 130мл
СИНИЙ ЙОД
Наявність в магазині
45.90грн.
залишити відгук
Синiй йод 260мл
СИНИЙ ЙОД
Наявність в магазині
80.20грн.
залишити відгук
Аптека природи синiй йод 130 мл
АПТЕКА ПРИРОДЫ
Наявність в магазині
44.30грн.
залишити відгук
Йод-актив таб 025г №80
ЙОД-АКТИВ
Наявність в магазині
залишити відгук
Модіфілан-ламінарин таб 0,5г №30
МОДИФИЛАН
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
04.05.2021
Перевірено

Йод: користь, симптоми дефіциту і протипоказання

Йод - один з важливих мікроелементів, які відповідають за нормальне функціонування безлічі процесів в організмі. Речовина потрібна для роботи щитовидної залози, яка виробляє життєво важливі гормони. Завдяки їм здійснюється регуляція роботи головного мозку, серцево-судинної, ендокринної, нервової системи, молочних і статевих залоз. Якщо речовина не надходить у потрібній кількості з їжею, може знадобиться йод у таблетках, за допомогою якого буде відновлено баланс елемента в організмі.

Позитивна дія вітамінів з йодом на організм

За рахунок препаратів йоду можна заповнити нестачу речовини в організмі. Ознаками йододефіциту є підвищена стомлюваність, різка зміна ваги, набряклість обличчя й кінцівок, погіршення пам'яті, запори, зниження розумових здібностей, розвиток брадикардії, поява зоба, пітливість. Необхідність підтримувати рівень йоду в організмі на оптимальному рівні особливо важлива для вагітних і годуючих. Брак речовини може негативно вплинути на розвиток дитини і викликати проблеми зі слухом, розумову відсталість. Також йододефіцит є причиною викиднів, тому майбутнім мамам потрібно ретельно стежити за рівнем речовини в організмі.

Прийом потрібної для організму кількості йоду позитивно позначається на стані шкіри. Даний мікроелемент забезпечує її захист від запальних процесів, підвищує еластичність і міцність. За рахунок йоду поліпшується стан волосся - речовина запобігає їх ламкості, випаданню. Регулярний прийом мікроелемента в потрібних кількостях забезпечує здоровий вигляд волосся, тоді як йододефіцит може супроводжуватися їхнім потьмянінням. 

Купити йод можна для профілактики синдрому дефіциту уваги, неуважності, зниження розумових здібностей і порушення когнітивних функцій. За рахунок постійного вживання йоду стабілізуються обмінні процеси, що дозволяє уникнути безлічі проблем з ендокринною системою - таких як ожиріння. Речовина перешкоджає збоям у роботі статевої системи. Вживаючи йоду вітаміни, людина знижує ризик захворювань серцево-судинної і дихальної системи. 

Чому йод не підходить всім: протипоказання

Разом з дефіцитом йоду, поширеним в Україні, його надлишок також є серйозною проблемою, яка вимагає комплексного лікування. Симптоми гіпертиреозу можуть включати втрату маси тіла, підвищену пітливість, тремор, аритмію, підвищену стомлюваність, тривожність, появу зоба. Тому перед прийманням добавки слід проконсультуватися з лікарем, чи можна вживати йод. У разі необхідності експерт допоможе встановити індивідуальне дозування речовини. Препарати йоду при цьому можуть доповнити щоденний раціон, якщо в ньому відсутня потрібна кількість мікроелементів у добових дозах.

Ціна на йод у таблетках в інтернет-аптеці «Здравица» є доступною і представлена в декількох діапазонах. Ви можете замовити онлайн оптимальний варіант у зручній для прийому всередину лікарській формі.

Йод ціна в інтернет аптеці

Йод Ціна
Йод активний таб 025г №50 20.4 грн
Йод активний таб 025г №80 28.8 грн
Йодо-селен таб 0,25г №80 64.2 грн
Йодофол таб №60 113.2 грн
Йосен д/вагiт/годуюч матерiв таб 79мг №50 103.8 грн
Синiй йод 130мл 45.9 грн
Синiй йод 260мл 80.2 грн
Аптека природи синiй йод 130 мл 44.3 грн
Йод-актив таб 025г №80 0 грн
Модіфілан-ламінарин таб 0,5г №30 0 грн
Отримайте знижку