Гарантія якості

Ми працюємо для того, щоб ви могли зі зручністю для себе замовити якісні медичні препарати. 

Український Аптечний Холдинг співпрацює тільки з провідними фармацевтичними компаніями, які мають всі необхідні сертифікати і гарантії якості. Ось основні з них:

  • «Вента ЛТД»;
  • «Оптіма-Фарм»;
  • «БаДМ».

Український Аптечний Холдинг - компанія, яка дбає про своїх споживачів. Щоб покупці купували необхідні якісні лікарські засоби, у своїй роботі ми дотримуємося декількох правил:

  • Купівля фармацевтичних препаратів здійснюється тільки у компаній, які пройшли відповідну сертифікацію та мають необхідні ліцензії;
  • Відпускаємо тільки ті лікарські засоби, які пройшли державну реєстрацію на території нашої країни;
  • Дотримуємося тих робочих методик, які найбільш ефективно допомагають нам забезпечувати населення медичними товарами;
  • Строго виконуємо приписи щодо санітарно-гігієнічних норм. У нас уважно стежать за станом приміщень та матеріально-технічної бази. Кваліфікація персоналу, умови роботи співробітників, їх оснащеність - все це відповідає вимогам Міністерства охорони здоров'я України.

Завдяки відповідальному підходу, наша компанія гарантує сучасний якісний сервіс для всіх покупців. Ми ретельно стежимо за лікарськими засобами, які до нас надходять. Налагоджена система перевірки якості товару дозволяє нам захистити свій асортимент від фальсифікованих препаратів.

Поряд з контролем якості, окрему увагу ми приділяємо співробітникам підприємства. Всі члени нашої команди мають необхідний професійний рівень та необхідну фармацевтичну освіту. Відповідно до чинного законодавства, співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Все це дозволяє нам постійно покращувати сервіс та пропонувати своїм клієнтам великий вибір безпечних та перевірених препаратів.

  

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті