Умови повернення товарів

Відповідно до чинного законодавства України, повернення придбаних товарів здійснюється тільки у відношенні деяких категорій медичних засобів. Правилами та нормативами Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 та указом Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 № 360 повернення не поширюється на наступні види товарів:

  • Косметичні засоби;
  • Засоби особистої гігієни;
  • Лікарські препарати та засоби;
  • Непродовольчі товари, зі списком яких можна ознайомитися тут.

Споживач може звернутися за проведенням перевірки до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Такі дослідження проводяться безкоштовно. Після виконання процедури її результати повідомляються у вигляді Висновку щодо якості лікарських засобів. Тривалість експертизи не повинна перевищувати 7 днів.

Закон України «Про захист прав споживачів» закріплює за покупцями право повернення та обміну медичної техніки.

Також це стосується деяких видів товарів медичного призначення. Згідно з правилами, повернути медичну техніку та товари медичного призначення належної якості протягом 14 днів можна лише в тому випадку, якщо вони купувалися для особистого використання. Необхідно враховувати, що повернення і обмін таких товарів здійснюється лише у разі, якщо вони не використовувалися, а також збережений їх товарний вигляд та споживчі властивості.

Перед покупкою препаратів уважно ознайомтеся з умовами повернення товарів. 

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки