Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Ліки від псоріазу

Знайдено 26 товарів
Iрикар мазь туба 50г
ИРИКАР
Наявність в магазині
163.10грн
залишити відгук
Афлокрем емоліент 50г
АФЛОКРЕМ
Наявність в магазині
129.50грн
залишити відгук
Белобаза крем 40г
БЕЛОБАЗА
Наявність в магазині
96.30грн
залишити відгук
Белогент крем для зовнiшнього застосування по 15 г у тубах
БЕЛОГЕНТ
Наявність в магазині
71.70грн
залишити відгук
Белогент крем для зовнiшнього застосування по 30 г у тубах
БЕЛОГЕНТ
Наявність в магазині
99.70грн
залишити відгук
Белогент мазь д/зовн застос 15г туба
БЕЛОГЕНТ
Наявність в магазині
71.70грн
залишити відгук
Белогент мазь д/зовн застос 30г туба
БЕЛОГЕНТ
Наявність в магазині
99грн
залишити відгук
Бепантен крем 5% 100г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
339грн
залишити відгук
Бепантен крем 5% 30г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
141.50грн
залишити відгук
Бепантен мазь 5% 100г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
346.50грн
залишити відгук
Бепантен мазь 5% 30г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
144.90грн
залишити відгук
Бепантен плюс крем 30г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
121.10грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Як використовувати ліки від псоріазу?

Здоров'я людини багато в чому залежить від ефективності і своєчасності проходження лікування. Діагноз псоріаз змушує відчувати серйозний дискомфорт, але завдяки можливостям сучасної фармацевтики позбутися від неприємної хвороби легко. Вибирати форму терапевтичного впливу слід у залежності від складності проблеми. Якщо псоріаз знаходиться на ранніх стадіях, то головним принципом стає «Не нашкодь».

Лікувальний процес не повинен нести загрозу стану шкіри, щоб не викликати небажаних наслідків, до числа яких входить синдром відміни і атрофія шкіри. В інтернет-аптеці «Здравица» на вас чекає великий каталог продукції від відомих фармацевтичних брендів, що забезпечить дбайливу й ефективну протидію псоріазу.

Надійний засіб від псоріазу

Серед поширених препаратів слід виділити глюкокортикостероїдні гормони, що становлять основу різних мазей. Вони здатні знизити ефективність роботи імунітету, що призводить до скорочення інтенсивності запальних процесів у організмі. Саме такі ліки від псоріазу будуть призначені в разі загострення псоріазу. Їх слід приймати системно, вибравши відповідну форму. Терапія повинна проходити тільки під контролем фахівців, які призначать оптимальне дозування і тривалість курсу. Ціни на мазі від псоріазу ви можете уточнити прямо зараз, використовуючи сервіс нашої онлайн-аптеки.

Збираючись купити ліки від псоріазу, приділіть увагу топічним стероїдам. Вони відрізняються відсутністю побічних ефектів, а вплив виявляється на ту ділянку шкіри, на яку нанесено зовнішній засіб. Перевагою подібних медикаментів є оперативний результат. Буде потрібно всього кілька хвилин, щоб активні компоненти почали впливати на організм, зменшуючи свербіж. Щоб знизити почервоніння, буде потрібно кілька днів. Зростання псоріатичних бляшок сповільнюється, як і інтенсивність лущення.

Крем або мазь від псоріазу вибрати?

Купити засіб від псоріазу не буде складно, якщо скористатися послугами перевіреної аптеки. В той же час покупцям потрібно зробити вибір між мазями та кремами, так як ці форми залишаються найбільш поширеними. Крем відрізняється м'якою текстурою, яка передбачає швидке й просте нанесення. Такі засоби від псоріазу здатні швидше поглинатися шкірою, а наносити крем можна без використання пов'язки. Високий ступінь абсорбції виключить ризик забруднити одяг. Препарати від псоріазу у вигляді крему відрізняються приємним запахом. Також у нас можна придбати дерматологічні кортикостероїди.

Купити мазь від псоріазу варто через її більш щільну текстуру. Якісні препарати відрізняються:

  • тривалим терапевтичним ефектом;
  • універсальністю;
  • широким асортиментом.

Мазі від псоріазу можна застосовувати в тому випадку, якщо псоріаз знаходиться на мокрій частині шкірного покриву. В Україні медикаменти від даного захворювання представлені в різних формах, що дозволяє покупцеві знайти не тільки речовину для комплексного лікування, але й з максимально зручним способом застосування.

Якщо приділити захворюванню досить уваги, то лікування пройде швидко. В будь-якому випадку консультації у лікаря є обов'язковими. Грунтуючись на його експертній думці, можна купити препарат від псоріазу, для чого достатньо залишити заявку на нашому сайті. Компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, що дозволяє клієнтам отримати впевненість у правильності вибору.

Ліки від псоріазу ціна в інтернет аптеці

Ліки від псоріазуЦіна
Iрикар мазь туба 50г163.1 грн
Афлокрем емоліент 50г129.5 грн
Белобаза крем 40г96.3 грн
Белогент крем для зовнiшнього застосування по 15 г у тубах71.7 грн
Белогент крем для зовнiшнього застосування по 30 г у тубах99.7 грн
Белогент мазь д/зовн застос 15г туба71.7 грн
Белогент мазь д/зовн застос 30г туба99 грн
Бепантен крем 5% 100г339 грн
Бепантен крем 5% 30г141.5 грн
Бепантен мазь 5% 100г346.5 грн