Підбір параметрів
Фільтри
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Гель при прорізуванні зубів

Знайдено 1 товар
Дентокiнд таб №150
ДЕНТОКИНД
Наявність в магазині
160грн.
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
22.03.2021
Перевірено

Ефективний гель при прорізуванні зубів за доступною вартістю

Прорізування зубів у дітей — процес, який нерідко супроводжується примхливістю, больовими відчуттями, відсутністю апетиту. При цьому в одних дітей поява нових зубів практично не викликає ніяких змін у поведінці, інші ж плачуть, відмовляються їсти та погано сплять. У такому випадку слід купити гелі при прорізуванні зубів. Таке придбання дозволить полегшити перебіг природного процесу, а також зняти больові відчуття в дитини.

Оскільки мова йде про застосування препаратів для дітей, рекомендується отримати консультацію лікаря перед використанням засобів. Завдяки цьому вдається виключити інші причини плачу й погіршення самопочуття, крім появи зубів. Гелі при прорізуванні зубів в Україні представлені широким асортиментом препаратів, призначених для місцевого знеболення та зняття запалення.

Гель для ясен при прорізуванні зубів — безпечний сучасний препарат

Ліки при прорізуванні зубів, які призначені для дітей, виготовляються на основі наступних компонентів:

  • гомеопатичні;
  • антибактеріальні;
  • знеболюючі;
  • протизапальні.

Незважаючи на наявність знеболюючих компонентів у препаратах для дітей, вони є абсолютно безпечними, оскільки чинять тільки зовнішній вплив, не проникаючи в глибину тканин. Перевагою засобів із вираженою знеболюючою дією є швидкість впливу. Гомеопатичні засоби при прорізуванні зубів також мають знеболюючий ефект, який забезпечується оптимальним комбінуванням рослин. Протизапальна мазь при прорізуванні зубів ефективно знімає біль та почервоніння в області прорізування зубів.

Засіб при прорізуванні зубів: особливості та переваги

Мазь для ясен при прорізуванні зубів — сучасний засіб, частота застосування якого залежить від складових компонентів. Найчастіше мова йде про можливість використовувати препарат для дітей кілька разів на день. У даному випадку необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря, не перевищуючи максимально допустиму дозу, зазначену в інструкції до засобу. Після нанесення мазі на ділянку ясен, в якій прорізуються зуби, знімається запалення, біль і неприємні відчуття. Такий ефект заспокоює дитину, а також повертає її до колишньої активності та повноцінного відпочинку.

Кожен, хто зіткнувся з проблемою прорізування зубів у дітей або ж їх зміною з молочних на постійні, повинен пам'ятати про необхідність своєчасного застосування анестетиків, за допомогою яких вдається усунути всі неприємні відчуття, а також біль у області появи зуба. Рекомендуємо купити засоби при прорізуванні зубів у нашій аптеці, оскільки в нас представлені найбільш популярні в Україні медичні препарати. Кожен замовник нашої онлайн-аптеки може придбати засоби як для дітей, так і для дорослих.

В інтернет-аптеці «Здравица» представлено зручний каталог медичних препаратів, який дозволяє прискорити пошук необхідних ліків. Купуючи препарати при прорізуванні зубів, кожен замовник отримує ефективні засоби для усунення болю, почервоніння та запалення в області прорізування зуба. Абсолютно всі гелі та мазі мають необхідні сертифікати якості, що підтверджують їх високу ефективність. Вартість знеболюючих засобів для місцевого застосування відрізняється демократичними показниками. Завдяки тому, що ціна всіх препаратів доступна, кожен замовник отримує можливість придбати необхідну кількість препаратів. Також у нас можна придбати ліки від пародонтозу.

Гель при прорізуванні зубів ціна в інтернет аптеці

Гель при прорізуванні зубів Ціна
Дентокiнд таб №150 160 грн
Отримайте знижку