Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Бренд
Дивитися всі Приховати все

Ліки від гіпертонії, підвищеного тиску

Знайдено 554 товара
Лозартан плюс-тева таб в/о 50мг/125мг №30
ЛОЗАРТАН
Наявність в магазині
0.15грн
залишити відгук
Дiокор 160 таб в/о №10
ДИОКОР
Наявність в магазині
2.50грн
залишити відгук
Дiокор соло 80 таб в/о 80мг бл №10
ДИОКОР
Наявність в магазині
2.65грн
залишити відгук
Дiфорс 160 таб в/о 5мг/160мг №10
ДИФОРС
Наявність в магазині
5.40грн
залишити відгук
Верапамiлу г/х таб 40мг №20
ВЕРАПАМИЛ
Наявність в магазині
5.80грн
залишити відгук
Бiпролол-здоров'я таб в/о 25мг №30
БИПРОЛОЛ
Наявність в магазині
6.30грн
залишити відгук
Амлоприл-дарниця таб 5мг №20
АМЛОПРИЛ
Наявність в магазині
6.75грн
залишити відгук
Амлодипiн таб 5мг №30
АМЛОДИПИН
Наявність в магазині
7.30грн
залишити відгук
Еналаприл таб 001г №20
ЭНАЛАПРИЛ
Наявність в магазині
8грн
залишити відгук
Аладин таб 5мг №30
АЛАДИН
Наявність в магазині
8.20грн
залишити відгук
Амлодипiн таб 5мг №30
АМЛОДИПИН
Наявність в магазині
8.90грн
залишити відгук
Еналаприл-дарниця таб 10мг №20
ЭНАЛАПРИЛ
Наявність в магазині
8.90грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Де купити таблетки від тиску

Підвищений тиск стає все більш поширеним явищем серед людей у віці 45-60 років. Гіпертонію неможливо побороти остаточно. З цієї причини пацієнт, у якого діагностували захворювання, вимушений протягом багатьох років повертатися до прийому медикаментів, які запобігають гіпертонічним кризам. Купити таблетки від гіпертонії ви завжди зможете на нашому сайті. Знизивши ймовірність кризів, людина може позбутися таких ускладнень, як головні болі, запаморочення і навіть інфаркт.

На сьогоднішній день медикаментозне лікування залишається найпоширенішим способом боротьби з підвищеним тиском. Монотерапія, коли пацієнт приймає ліки, дозволяє отримати високі й стабільні результати тільки на ранньому етапі розвитку захворювання. Коли хвороба починає прогресувати, то купити ліки від тиску можна тільки за умови комплексного прийому медикаментів різних фармакологічних груп. Схеми зазвичай включають до 3 препаратів, які приймають регулярно. Згодом організм починає звикати до будь-яких медикаментів, тому їх вплив починає слабшати. Щоб забезпечити стійку стабілізацію артеріального тиску, потрібна періодична заміна препаратів, проводити яку може уповноважений лікар.

Таблетки при тиску можуть мати швидку або пролонговану дію. Лікарський засіб, що відноситься до певної групи, має набір механізмів впливу на організм. Отримати антигіпертензивний ефект вдається тільки при правильному комбінуванні медикаментів. З цієї причини кожен пацієнт повинен пройти індивідуальне обстеження, на підставі якого будуть складені рекомендації. Деяким для нормалізації стану підходить Атенолол, в той час як іншим він протипоказаний, так як здатний істотно знизити частоту серцебиття.

Препарати від тиску

Збираючись купити таблетки від тиску, важливо підібрати медикаменти так, щоб їхній вплив допомагав боротися з причинами виникнення, а не з симптомами хвороби. Сучасні фармацевтичні групи допомагають:

  • лікувати атеросклероз;
  • вести профілактику інфарктів;
  • нормалізувати кровообіг.

Краплі від тиску ви завжди зможете замовити в нашій онлайн-аптеці. Ми прагнемо запропонувати клієнтам ефективний засіб для лікування захворювань серцево-судинної системи. Застосування антагоністів кальцію дозволяє знизити ОПС, виключивши виникнення побічних явищ. При цьому медикаменти цієї групи не впливають на ліпопротеїдні характеристики крові. Ліки від тиску показали себе як надійні кардіопротектори. Щоб підвищити ефективність прийому антагоністів кальцію, слід вибирати препарати другого покоління.

Таблетки від підвищеного тиску

У інтернет-аптеці «Здравиця» ви зможете придбати кращі лікарські засоби, доступні на вітчизняному ринку. Бета-блокатори демонструють високу ефективність в боротьбі з гіпертонічними проявами. Вони підходять для пацієнтів будь-яких вікових категорій. Купити препарати від підвищеного тиску буде вигідним рішенням, оскільки вони не викликають звикання. Механіка дії медикаментів призводить до зниження ЧСС і реніну в організмі, тому об'єм циркулюючої крові скорочується.

Ліки від гіпертонії

Засоби від гіпертонії краще шукати на перевірених сайтах, які стежать за якістю запропонованої продукції. Інгібітори АПФ продемонстрували високу і стабільну ефективність. Вони відмінно підходять для пацієнтів у віці. Їхній вплив призводить до зниження вироблення ферменту, який побічно впливає на підвищення тиску. В Україні подібні медикаменти отримали високі оцінки експертів. Ціна таблеток у нашому магазині приємно здивує покупців. Інгібітори АПФ легко переносяться організмом. Препарати від високого тиску повинні бути завжди під рукою, оскільки лікування гіпертонії буде успішним тільки при правильному прийомі. Вартість ліків у нашій аптеці робить їх покупку вигідним рішенням.

Ліки від гіпертонії, підвищеного тиску ціна в інтернет аптеці

Ліки від гіпертонії, підвищеного тискуЦіна
Лозартан плюс-тева таб в/о 50мг/125мг №300.15 грн
Дiокор 160 таб в/о №102.5 грн
Дiокор соло 80 таб в/о 80мг бл №102.65 грн
Дiфорс 160 таб в/о 5мг/160мг №105.4 грн
Верапамiлу г/х таб 40мг №205.8 грн
Бiпролол-здоров'я таб в/о 25мг №306.3 грн
Амлоприл-дарниця таб 5мг №206.75 грн
Амлодипiн таб 5мг №307.3 грн
Еналаприл таб 001г №208 грн
Аладин таб 5мг №308.2 грн