Підбір параметрів
Фільтри

Для очей

Знайдено 77 товарів
Циборат-офтан крап. оч. фл. 10 мл
ЦИБОРАТ-ОФТАН
Наявність в магазині
11.40грн
залишити відгук
Левомiцетин-оз крап очнi 25мг/мл 10мл
ЛЕВОМИЦЕТИН
Наявність в магазині
14.70грн
залишити відгук
Сульфацил крап оч 200мг/мл 10мл
СУЛЬФАЦИЛ
Наявність в магазині
15.10грн
залишити відгук
Сульфацил крап оч 300мг/мл 10мл
СУЛЬФАЦИЛ
Наявність в магазині
15.30грн
залишити відгук
Чорниця forte №80
ЧЕРНИКА-ФОРТЕ
Наявність в магазині
21.90грн
залишити відгук
Чорниця-форте плюс таб 025г №50
ЧЕРНИКА-ФОРТЕ
Наявність в магазині
26.60грн
залишити відгук
Офталь крап очнi 05мг/мл 5мл
ОФТАЛЬ
Наявність в магазині
33грн
залишити відгук
Чорниця-ф таб 05г №80
ЧЕРНИКА-ФОРТЕ
Наявність в магазині
34.21грн
залишити відгук
Чорниця-форте+очанка таб 05г №80
ЧЕРНИКА-ФОРТЕ
Наявність в магазині
34.60грн
залишити відгук
Чорниця-форте плюс таб 025г №100
ЧЕРНИКА-ФОРТЕ
Наявність в магазині
50.60грн
залишити відгук
Оковiт-екстракт чорницi 025г №80
ОКОВИТ
Наявність в магазині
60.70грн
залишити відгук
Лютеїновий комплекс капс №50
ЛЮТЕИН
Наявність в магазині
63.30грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Придбати вітаміни для очей в інтернет-аптеці «Здравиця»

Зір є однією з найскладніших систем сприйняття в організмі людини. З віком підтримувати різкість стає все складніше, чому також сприяють супутні фактори. Регулярна й тривала робота за комп'ютером, а також читання або емоційні перевантаження можуть стати причиною того, що зір почне погіршуватися зі збільшеною швидкістю. Нерідко причиною стають професійні особливості, наприклад, управління транспортом або робота зі зварювальним апаратом без дотримання правил безпеки. Зниження чіткості зору стає причиною істотного падіння якості життя людини. Купити вітаміни для очей слід заздалегідь, не чекаючи перших симптомів прогресуючої хвороби. З їх допомогою вдасться зміцнити здоров'я і зняти навантаження з органів зору.

Якісні вітаміни для очей

Вітаміни для очей, ціни на які невисокі, завжди є в наявності на нашому сайті. Їх прийом стає обов'язковою частиною курсу сучасної терапії. Прийом вітамінів на ранніх стадіях нерідко призводить до того, що захворювання починає відступати, а пацієнт може повернутися до нормального способу життя. Вітаміни для очей, список яких перед вами, будуть корисні для пацієнтів, які знаходяться в групі ризику:

  • хворі на атеросклероз;
  • гіпертоніки;
  • пацієнти з цукровим діабетом.

Профілактичний прийом вітамінів в Україні рекомендований людям, яким виповнилося 40 років. З їх допомогою вдається істотно відстрочити настання вікових змін. Індивідуально підібрані медикаменти будуть відігравати ключову роль для здоров'я людини, яка проводить чимало часу за комп'ютером. Піклуватися про власний організм слід з раннього віку, тому вітаміни для очей дітям користуються великою популярністю.

Які препарати вибрати?

В інтернет-аптеці «Здравиця» ви зможете замовити медикаменти для поліпшення якості зору незалежно від причин розвитку захворювань. Серед найбільш затребуваних медикаментів можна виділити комплекси, що включають у себе лютеїн. Саме цей вітамін радять своїм пацієнтам офтальмологи. Лютеїн відрізняється величезною користю й ефективністю, якщо порівнювати його з аналогічними мікроелементами. Вітаміни для очей при короткозорості з цієї категорії можна отримати тільки ззовні, так як лютеїн не здатний синтезуватися в організмі. Препарат дозволяє захистити очі від патологій, а також знизити інтенсивність вікової деградації зору.

Купити вітаміни для очей краще в перевіреній онлайн-аптеці, щоб гарантовано отримати якісний продукт. Комплекси з антоцианами містять антиоксиданти, які чинять протизапальний ефект. За допомогою таких вітамінів вдається зміцнити структуру кровоносних судин. Антоциани допомагають захистити очі в умовах підвищених навантажень, а також швидко позбутися втоми.

Вітаміни для очей при далекозорості представлені в широкому асортименті, тому зупинити захворювання вдається на різних етапах його розвитку. Вітамін Е часто використовується під час офтальмологічної терапії, дозволяючи відновити сітківку. З його допомогою вдається виключити розвиток катаракти. Вітамін А відіграє важливу роль у житті людини. Якщо він представлений в організмі недостатньо, це може призвести до неможливості розглянути об'єкти в сутінках або до зниження яскравості сприйняття кольору.

Щоб замовити вітаміни для органів зору, вам досить відвідати наш каталог, де зібрані медикаменти за демократичними цінами.

Для очей ціна в інтернет аптеці

Для очейЦіна
Циборат-офтан крап. оч. фл. 10 мл11.4 грн
Левомiцетин-оз крап очнi 25мг/мл 10мл14.7 грн
Сульфацил крап оч 200мг/мл 10мл15.1 грн
Сульфацил крап оч 300мг/мл 10мл15.3 грн
Чорниця forte №8021.9 грн
Чорниця-форте плюс таб 025г №5026.6 грн
Офталь крап очнi 05мг/мл 5мл33 грн
Чорниця-ф таб 05г №8034.21 грн
Чорниця-форте+очанка таб 05г №8034.6 грн
Чорниця-форте плюс таб 025г №10050.6 грн