Підбір параметрів
Фільтри

Вітаміни для очей

Знайдено 111 товарів
Solgar вiжн гард плюс капс №60
СОЛГАР
Наявність в магазині
725.20грн
залишити відгук
Блефаклiн салф стер д/гiг повiк та чутливої шкiри №20
БЛЕФАКЛИН
Наявність в магазині
183.60грн
залишити відгук
Вiаль крап очнi 0,05% 10мл
ВИАЛЬ
Наявність в магазині
71.50грн
залишити відгук
Вiаль лайт крап. оч. 0,5 мг/мл фл. 10 мл №1
ВИАЛЬ
Наявність в магазині
76.80грн
залишити відгук
Вiаль сльоза крап 10мл
ВИАЛЬ
Наявність в магазині
80.50грн
залишити відгук
Вiдiсiк гель оч. 0,2 % туба 10 г
ВИДИСИК
Наявність в магазині
113.40грн
залишити відгук
Вiзiлотон комплекс капс №30
Наявність в магазині
197.30грн
залишити відгук
Вiзiо баланс таб №30
ВИЗИО
Наявність в магазині
233.50грн
залишити відгук
Вiзiокс лютеїн капс 520мг №60
ВИЗИОКС
Наявність в магазині
427.40грн
залишити відгук
Вiзiокс юнiор капс 500мг №30
ВИЗИОКС
Наявність в магазині
241.90грн
залишити відгук
Вiзивiт капс 0,2г №30
Наявність в магазині
157.40грн
залишити відгук
Вiзин крап очнi 0,05% 15мл
ВИЗИН
Наявність в магазині
105.60грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Придбати вітаміни для очей в інтернет-аптеці «Здравица»

Зір є однією з найскладніших систем сприйняття в організмі людини. З віком підтримувати різкість стає все складніше, чому також сприяють супутні фактори. Регулярна й тривала робота за комп'ютером, а також читання або емоційні перевантаження можуть стати причиною того, що зір почне погіршуватися зі збільшеною швидкістю. Нерідко причиною стають професійні особливості, наприклад, управління транспортом або робота зі зварювальним апаратом без дотримання правил безпеки. Зниження чіткості зору стає причиною істотного падіння якості життя людини. Купити вітаміни для очей слід заздалегідь, не чекаючи перших симптомів прогресуючої хвороби. З їх допомогою вдасться зміцнити здоров'я і зняти навантаження з органів зору.

Якісні вітаміни для очей

Вітаміни для очей, ціни на які невисокі, завжди є в наявності на нашому сайті. Їх прийом стає обов'язковою частиною курсу сучасної терапії. Прийом вітамінів на ранніх стадіях нерідко призводить до того, що захворювання починає відступати, а пацієнт може повернутися до нормального способу життя. Вітаміни для очей, список яких перед вами, будуть корисні для пацієнтів, які знаходяться в групі ризику:

  • хворі на атеросклероз;
  • гіпертоніки;
  • пацієнти з цукровим діабетом.

Профілактичний прийом вітамінів в Україні рекомендований людям, яким виповнилося 40 років. З їх допомогою вдається істотно відстрочити настання вікових змін. Індивідуально підібрані медикаменти будуть відігравати ключову роль для здоров'я людини, яка проводить чимало часу за комп'ютером. Піклуватися про власний організм слід з раннього віку, тому вітаміни для очей дітям користуються великою популярністю.

Які препарати вибрати?

В інтернет-аптеці «Здравица» ви зможете замовити медикаменти для поліпшення якості зору незалежно від причин розвитку захворювань. Серед найбільш затребуваних медикаментів можна виділити комплекси, що включають у себе лютеїн. Саме цей вітамін радять своїм пацієнтам офтальмологи. Лютеїн відрізняється величезною користю й ефективністю, якщо порівнювати його з аналогічними мікроелементами. Вітаміни для очей при короткозорості з цієї категорії можна отримати тільки ззовні, так як лютеїн не здатний синтезуватися в організмі. Препарат дозволяє захистити очі від патологій, а також знизити інтенсивність вікової деградації зору.

Купити вітаміни для очей краще в перевіреній онлайн-аптеці, щоб гарантовано отримати якісний продукт. Комплекси з антоцианами містять антиоксиданти, які чинять протизапальний ефект. За допомогою таких вітамінів вдається зміцнити структуру кровоносних судин. Антоциани допомагають захистити очі в умовах підвищених навантажень, а також швидко позбутися втоми.

Вітаміни для очей при далекозорості представлені в широкому асортименті, тому зупинити захворювання вдається на різних етапах його розвитку. Вітамін Е часто використовується під час офтальмологічної терапії, дозволяючи відновити сітківку. З його допомогою вдається виключити розвиток катаракти. Вітамін А відіграє важливу роль у житті людини. Якщо він представлений в організмі недостатньо, це може призвести до неможливості розглянути об'єкти в сутінках або до зниження яскравості сприйняття кольору.

Щоб замовити вітаміни для органів зору, вам досить відвідати наш каталог, де зібрані медикаменти за демократичними цінами.

Вітаміни для очей ціна в інтернет аптеці

Вітаміни для очейЦіна
Solgar вiжн гард плюс капс №60725.2 грн
Блефаклiн салф стер д/гiг повiк та чутливої шкiри №20183.6 грн
Вiаль крап очнi 0,05% 10мл71.5 грн
Вiаль лайт крап. оч. 0,5 мг/мл фл. 10 мл №176.8 грн
Вiаль сльоза крап 10мл80.5 грн
Вiдiсiк гель оч. 0,2 % туба 10 г113.4 грн
Вiзiлотон комплекс капс №30197.3 грн
Вiзiо баланс таб №30233.5 грн
Вiзiокс лютеїн капс 520мг №60427.4 грн
Вiзiокс юнiор капс 500мг №30241.9 грн