Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Снодійні препарати

Знайдено 148 товарів
iГНАЦiЯ-ГОМАКОРД, крап. орал. фл.-крапельн. 30 мл №1
ИГНАЦИЯ-ГОМАККОРД
Наявність в магазині
237.10грн
залишити відгук
Ізі найт здоровий сон №20
Наявність в магазині
85.30грн
залишити відгук
Адаптол табл. 500 мг №20
АДАПТОЛ
Наявність в магазині
345.30грн
залишити відгук
Аллуна таб в/о 30мг №10
АЛЛУНА
Наявність в магазині
193.50грн
залишити відгук
Алора сироп 100мл
АЛОРА
Наявність в магазині
96грн
залишити відгук
Алора табл. в/о 100 мг №20
АЛОРА
Наявність в магазині
110грн
залишити відгук
Бiосон таб п/о №10
БИОСОН
Наявність в магазині
51грн
залишити відгук
Бiосон таб п/о №30
БИОСОН
Наявність в магазині
114.20грн
залишити відгук
Барбовал капс тверд №10
БАРБОВАЛ
Наявність в магазині
22.80грн
залишити відгук
Барбовал капс тверд №30
БАРБОВАЛ
Наявність в магазині
56.30грн
залишити відгук
Барбовал крап. д/перорал. застос. фл. 25 мл
БАРБОВАЛ
Наявність в магазині
28.40грн
залишити відгук
Белiса крап орал 40мл
БЕЛИСА
Наявність в магазині
95.90грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Коли приймати снодійні засоби?

Все більше співгромадян стикаються з проблемами, які призводять до розладу сну, що впливає на самопочуття і працездатність людини. Снодійні ліки стають природним рішенням проблеми. Виробники пропонують вибирати їх серед медикаментів у різних формах, наприклад, в краплях або саше. Форма випуску визначає, наскільки зручно буде використовувати препарат, а також впливає на його біодоступність.

Снодійне: в якій формі вибрати?

В нашій онлайн-аптеці на снодійне ціни можуть приємно здивувати будь-якого покупця. Найчастіше вибір падає саме на таблетки, форма яких буде зручною для більшості покупців. Важливо відзначити, що активний компонент є не єдиною речовиною в складі. Наявність допоміжних інгредієнтів позитивно позначається на швидкості і простоті засвоєння медикаменту.

Якщо таблетки снодійне не підходять, то завжди можна використовувати краплі. Вони являють собою спеціальний розчин, отриманий завдяки змішуванню чинного компонента з водою або спиртом. Подібна форма зручна тим, що дозволяє точно розрахувати дозування. При виготовленні саше перевагу віддають лікарським і рослинним зборам. Необхідно ретельно підготувати кожен інгредієнт, після чого відбувається їх фасування по зручних пакетиках для заварки окропом. Вплив рідини і високих температур дозволяє отримати настоянку, яка вбирає в себе всі корисні властивості лікарських медикаментів. Також у нас ви можете придбати заспокійливі препарати.

Снодійні препарати: принцип дії

Якщо ви вирішили снодійне купити, то для початку слід визначитися з тим, про які саме порушення сну йдеться. В деяких випадках виникнення безсоння виступає тільки проявом іншого, не менш серйозного захворювання. Тому тут важливо отримати консультації у фахівців, щоб боротися з проблемою, а не її симптомами. Тому для кожного конкретного випадку необхідно підібрати відповідний медикамент:

  • при больовому синдромі, що заважає спати, призначають знеболюючі медикаменти;
  • при порушенні в роботі ендокринної системи застосовують гормональні речовини;
  • в разі розвитку депресивних настроїв застосовують транквілізатори або антидепресанти.

Іншим великим кластером медикаментів при безсонні виступають седативні речовини. Купити снодійне ви зможете на нашому сайті, де зібрані тільки ефективні препарати. За допомогою седативів можна знизити збуджений стан, а також позбутися нервового напруження. Вони успішно використовуються при психоемоційному стресовому стані. Ми пропонуємо снодійні препарати купити від провідних фармакологічних брендів. Прийом седативів дозволяє позбутися від тривожного стану, що і призводить до швидкого засипання. Часто швидкодіючий засіб має природне походження, але досягнення сучасної фармакології дозволяють успішно застосовувати і синтетичні речовини для подібної мети.

Купуючи препарати від безсоння в інтернет-аптеці «Здравица», обов'язково звертайте увагу на активний компонент. Перевагу слід завжди віддавати рослинним речовинам, які не мають у своєму складі фенобарбіталу. Якщо ж від прийому синтетичних засобів відмовитися не вдається, то вони повинні відноситися до останнього покоління, яке є максимально безпечним. У нашому каталозі на вас чекає кращий в Україні вибір медикаментів, а їх ціна залишається демократичною.

Снодійні препарати ціна в інтернет аптеці

Снодійні препаратиЦіна
iГНАЦiЯ-ГОМАКОРД, крап. орал. фл.-крапельн. 30 мл №1237.1 грн
Ізі найт здоровий сон №2085.3 грн
Адаптол табл. 500 мг №20345.3 грн
Аллуна таб в/о 30мг №10193.5 грн
Алора сироп 100мл96 грн
Алора табл. в/о 100 мг №20110 грн
Бiосон таб п/о №1051 грн
Бiосон таб п/о №30114.2 грн
Барбовал капс тверд №1022.8 грн
Барбовал капс тверд №3056.3 грн