Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Вітамін С

Знайдено 15 товарів
Аскорбiнова кислота р-н д/iн 100 мг/мл 2 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
27.10грн
залишити відгук
Кітвіт віт с/цинк гранули 5,2г зелен яблуко №7
КИТВИТ
Наявність в магазині
81.91грн
залишити відгук
Кітвіт мультівітам гранули 5,2г апельс №7
КИТВИТ
Наявність в магазині
81.80грн
залишити відгук
Кітвіт мультівітам гранули 5,2г лісов ягод №7
КИТВИТ
Наявність в магазині
81.70грн
залишити відгук
Аскорбiнова кислота р-н д/iн'єкцiй 50мг/мл 2мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбiнова кислота р-н д/iн. 50 мг/мл амп. 1 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбiнова кислота р-н д/iн. 50 мг/мл амп. 2 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбiнова кислота-дарниця р-н д/iн. 100 мг/мл амп. 2 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбiнова кислота-дарниця р-н д/iн. 5 % амп. 2 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбiнова кислота-здоров'я р-н д/iн. 100 мг/мл амп. 2 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбiнова кислота-здоров'я р-н д/iн. 50 мг/мл амп. 2 мл №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Аскорбінка-КВ зі смак манго таб 25мг №10
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Де замовити вітамін С?

Аскорбінова кислота є одним з найпопулярніших вітамінів і багатьом добре знайома з дитинства. З її допомогою вдається швидко відновити запас вітаміну С, який бере участь в різних процесах життєдіяльності організму. Вітамін С для дорослих відноситься до водорозчинних мікроелементів. При своєчасному прийомі препарату вдається зміцнити мускулатуру й відновити еластичність і міцність кровоносних судин. Аскорбінка покращує структуру ясен і зубів. Її призначають при пошкодженнях кісткової або хрящової тканини. Препарат бере участь у процесах засвоєння заліза і запускає кровотворні функції організму. Вітамін С в таблетках може бути призначений фахівцями в разі найрізноманітніших захворювань. Наша онлайн-аптека допоможе замовити медикамент без зволікань, отримавши найвигіднішу ціну.

Який вітамін С придбати?

Використання даного мікроелемента дозволяє загоїти:

  • рани;
  • тріщини;
  • порізи.

Речовина часто стає компонентом косметичних препаратів, виконуючи роль антиоксиданту. З її допомогою вдається позбутися зморшок, а також забезпечити необхідне зволоження шкірного покриву. Препарат здатний захистити шкіру від вітру або холоду, а також перешкоджає її руйнування під дією ультрафіолету. Насичення мікроелементом організму допомагає прискорити синтез колагену, завдяки якому шкіра стає ще більш еластичною. Вітамін С в капсулах слід вживати регулярно, якщо в раціоні недостатньо інгредієнтів для його отримання в достатній кількості. Вітамін С стане помічником для тих, хто дозволяє собі гарненько відпочити на вихідних. З його допомогою вдається позбутися від похмільного синдрому.

Купити вітамін С недорого

В інтернет-аптеці «Здравица» відповідально підходять до своєї роботи, тому медикаменти, які в подальшому відправляються на полиці аптеки, обов'язково проходять ретельну перевірку якості. Приймати вітаміни необхідно правильно, адже мікроелементи неможливо запасати на тривалий час. Дозування препаратів буде істотно варіюватися в залежності від віку пацієнта.

Вітамін С для дітей у перший рік життя потрібно давати в кількості 30 мг на добу. До трьох років дозування складе 45 мг. У віці від 15 років кількість вітаміну має становити 60 мг. Дорослій людині для підтримки процесів життєдіяльності потрібно не менше 75 мг вітаміну С. Якщо мова йде про годувальницю, то їй потрібно близько 95-100 мг на добу. Вітамін С в ампулах ви можете знайти на нашому сайті. Його прийом стає особливо важливим для курців, так як кожна сигарета здатна знищити 25 мг аскорбінової кислоти.

Брак вітаміну може призвести до найрізноманітніших проблем. Купити вітамін С рекомендують для підвищення витривалості, бо в разі його нестачі людина починає швидше втомлюватися. У неї виникає задишка навіть тоді, коли навантаження здаються незначними. Якщо своєчасно не обдумати поповнення норми, то це може стати причиною цинги. Розвиток даного захворювання в першу чергу зачіпає зуби, які починають випадати. Паралельно спостерігається кровотеча ясен. Вітаміни групи С рекомендовані до прийому в період простудних захворювань, які в Україні зазвичай активізуються в осінній період. У пацієнтів, які не отримують достатньо цього вітаміну, може розвиватися варикоз і геморой. Обмінні процеси в організмі починають руйнуватися, а вага набирається особливо стрімко.

На вітамін С ціна дозволяє протидіяти подібним процесам. Серед симптомів нестачі мікроелемента можна виділити складність в концентрації уваги, а також погіршення когнітивних процесів. Людина може страждати від безсоння або ставати більш дратівливою, не припускаючи, що джерелом проблеми стає нестача вітаміну С.

Наша компанія має багаторічний досвід, завдяки якому клієнти можуть бути впевнені в якості обраних медикаментів. Вітамін С купити встигли багато людей. Ми забезпечимо швидку відправку кожного замовлення. Правильно приймати вітамін С інструкція допоможе найкращим чином.

Вітамін С ціна в інтернет аптеці

Вітамін СЦіна
Аскорбiнова кислота р-н д/iн 100 мг/мл 2 мл №1027.1 грн
Кітвіт віт с/цинк гранули 5,2г зелен яблуко №781.91 грн
Кітвіт мультівітам гранули 5,2г апельс №781.8 грн
Кітвіт мультівітам гранули 5,2г лісов ягод №781.7 грн
Аскорбiнова кислота р-н д/iн'єкцiй 50мг/мл 2мл №100 грн
Аскорбiнова кислота р-н д/iн. 50 мг/мл амп. 1 мл №100 грн
Аскорбiнова кислота р-н д/iн. 50 мг/мл амп. 2 мл №100 грн
Аскорбiнова кислота-дарниця р-н д/iн. 100 мг/мл амп. 2 мл №100 грн
Аскорбiнова кислота-дарниця р-н д/iн. 5 % амп. 2 мл №100 грн
Аскорбiнова кислота-здоров'я р-н д/iн. 100 мг/мл амп. 2 мл №100 грн