Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

АЛЛОКИН

Знайдено 2 товара: Ціна від 2554 грн. до 2555 грн.
Алокiн-альфа лiофiл. д/р-ну д/iн. 1 мг амп. №3
АЛЛОКИН
Алокiн-альфа пор лiофiл д/р-на д/iн 1мг №3 сц
АЛЛОКИН
2 554.60грн.
Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як купити та застосовувати АЛЛОКИН, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат АЛЛОКИН надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
31.01.2022
Перевірено

В інтернет-аптеці «Здравиця» представлений великий асортимент лікарських засобів. Переглядайте каталог та оформлюйте замовлення онлайн у кілька кліків. Доставка діє по всій країні. Умови читайте у відповідному розділі або телефонуйте для консультації.

Алокін: коротка інструкція

Противірусний імуномодулювальний препарат. Склад Алокіну включає дієву речовину алоферон. Сам засіб випускається у вигляді ліофілізату для приготування розчину. Спосіб введення – підшкірний.

Активний компонент має противірусну активність. За фармакологічним ефектом він схожий на інтерферон альфа. Ефективно індукує синтез ендогенних інтерферонів і активує систему природних кілерів, які стимулюють виявлення та лізис дефектних клітин цитотоксичними лімфоцитами. Проведені дослідження показали, що речовина особливо добре справляється з інфекціями, які викликані вірусами грипу А та В, гепатиту В і С, а також іншими патогенами.

Не спостерігається токсичної та мутагенної дії, появи алергічних реакцій. Препарат Алокін не впливає на ембріон і репродуктивні функції людського організму.

Якщо лікар порекомендував вам купити Алокін, можете замовити засіб у нашій аптеці. Продаємо лише сертифіковані препарати. На сторінці вказана актуальна ціна на Алокін, а в картці товару можете ознайомитись з детальною інструкцією.

Показання для застосування Алокіну

Фахівці приписують препарат тим, кому потрібно пройти лікування рецидивуючого герпесу першого або другого типів, вірусного гепатиту В, хронічної папіломавірусної інфекції. 

Протипоказання

Не можна застосовувати Алокін, якщо в пацієнта виявлена ​​непереносимість активного компонента або інших складових. Забороняється також лікування ліками людей з аутоімунними захворюваннями, дітей, жінок у період вагітності або грудного вигодовування.

Взаємодія з іншими препаратами

Серйозна несумісність з іншими препаратами малоймовірна, але перед тим, як купувати Алокін, краще повідомити лікаря про лікування іншими препаратами.

Обережно проводять терапію в комбінації з імуномодуляторами.

У разі лікування хронічного генітального герпесу дозволяється поєднання Алокіну з ацикловіром і його похідними.

Алокін: застосування та дози

Лікарський засіб вводиться підшкірно. Розчин готують з використанням 0,9% хлориду натрію. Дозування та тривалість лікування залежать від діагнозу. Так, для лікування герпесу хворому призначають ін'єкції дозою 1 мг через день. За курс потрібно 3 уколи. Якщо терапія виявилася недостатньо ефективною, а значних побічних дій не спостерігалося, наступного разу необхідно зробити 6-9 ін'єкцій за курс замість 3.

В іншому уважно слухайте призначення лікаря щодо того, як застосовувати Алокін.

АЛЛОКИН ціна в інтернет аптеці

АЛЛОКИН Ціна
Алокiн-альфа лiофiл. д/р-ну д/iн. 1 мг амп. №3 0 грн
Алокiн-альфа пор лiофiл д/р-на д/iн 1мг №3 сц 2554.6 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку