Підбір параметрів
Фільтри

Ліки від кашлю

Знайдено 244 товара
Iсла-мiнт пастилки 100мг №30
ИСЛА-МИНТ
Наявність в магазині
135.60грн
залишити відгук
Iсла-моос пастилки 80мг №30
ИСЛА-МООС
Наявність в магазині
127.40грн
залишити відгук
Аброл sr таб 75мг №20 (2х10) бл
АБРОЛ
Наявність в магазині
104.30грн
залишити відгук
Аброл сироа 15мг/5мл 100мл
АБРОЛ
Наявність в магазині
54.80грн
залишити відгук
Аброл сироп 30мг/5мл 10мл
АБРОЛ
Наявність в магазині
70.41грн
залишити відгук
Аброл таб 30мг №20
АБРОЛ
Наявність в магазині
37.71грн
залишити відгук
Алтеї кореня сироп 100мл
АЛТЕЯ
Наявність в магазині
41.50грн
залишити відгук
Алтейка галичфарм сироп 200мл
АЛТЕЙКА
Наявність в магазині
71.80грн
залишити відгук
Алтейка-тернофарм сироп 200мл
АЛТЕЙКА
Наявність в магазині
62.20грн
залишити відгук
Алтемiкс сироп 100мл
АЛТЕМИКС
Наявність в магазині
29грн
залишити відгук
Амбробене таб 30мг №20
АМБРОБЕНЕ
Наявність в магазині
59.20грн
залишити відгук
Амброксол 15 сироп 15 мг/5 мл фл. 100 мл
АМБРОКСОЛ
Наявність в магазині
32.71грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Сиропи від кашлю для дітей і дорослих

Найбільш поширеними захворюваннями можна назвати кашель і застуду. Вони можуть спіткати кожного, а їх симптоми дуже різноманітні. Лікування кашлю має відбуватися вчасно, в іншому випадку хвороба може перерости в хронічну, викликаючи різні ускладнення. Сиропи від мокрого кашлю можна замовити в спеціалізованій аптеці. Робота в режимі онлайн дозволяє забезпечити покупців всім необхідним у короткі терміни.

Існує кілька ситуацій, коли ефективне лікування краще проводити з використанням сиропу. Кашель може бути сухим або мокрим. Виникнення даного симптому відбувається при ураженні кашльових рецепторів. Інфекція може вражати глотку, трахею і фрагменти бронхів. Купити сироп від кашлю можна тільки після того, як лікар визначив особливості протікання хвороби і поставив діагноз. Дія препарату повинна призвести до скорочення спазмів у разі сухого кашлю і сприяти виведенню мокротиння при вологому кашлі. Ліки від сухого кашлю у нас мають справедливу вартість, в чому ви зможете переконатися на власному досвіді, залишивши заявку на сайті.

Найбільший дискомфорт викликає сухий кашель. У той же час фахівці відзначають, що вологий кашель може виявитися більш небезпечним для організму. Купити препарат від кашлю від відомої фармацевтичної компанії можна в будь-який зручний час.

Таблетки від кашлю

Щоб мокрота вийшла з організму, необхідно підібрати відповідний препарат. Таблетки від сухого кашлю не будуть ефективними проти вологого і навпаки. Для зручності пацієнтів виробники пропонують скористатися таблетками в різних формах. Таблетки від кашлю сухого являють собою традиційний спосіб лікування захворювання. В той же час можна сміливо використовувати пастилки, якщо лікар порекомендував даний препарат. В інтернет-аптеці «Здравица» можна замовити різні медикаменти для боротьби із застудою:

  • Краплі. Відрізняються високим вмістом активного компонента, тому дозволяють забезпечити оперативне лікування.
  • Сироп або еліксир. Зазвичай його рекомендують для дітей, які відмовляються приймати таблетки. Препарат може використовуватися в профілактичних цілях. Сироп від сухого кашлю відрізняється приємним смаком і успішно усуває причину хвороби.
  • Таблетки і капсули. Використовуються найчастіше. Недорогі препарати підійдуть для дорослих. Краще мати кілька упаковок препарату перед настанням осіннього загострення простудних захворювань.

Ліки від кашлю

Дитині більше подобаються таблетки, активний компонент яких сполучений з чимось солодким, тому на ринку давно з'явилися і успішно продаються пастилки і льодяники від кашлю. Купити ліки від кашлю слід після консультації з лікарем. Він може призначити мазь для зовнішнього застосування. Завдання такого препарату полягає в тому, щоб нормалізувати роботу дихальних шляхів, розігріваючи м'язи.

Препарати від кашлю

Мікстура від кашлю добре знайома багатьом представникам старшого покоління. Препарат передбачає розведення з водою перед прийомом. Пацієнту важливо ознайомитися з інструкцією, щоб точно знати дозування препарату. Інгаляції від кашлю призначають у випадку, коли проблема виявилася серйознішою, ніж лікар вважав спочатку. Подібний спосіб лікування відрізняється високою ефективністю, тому результат буде помітний досить скоро.

Незважаючи на всю різноманітність медикаментів, у більшості пацієнтів є таблетка від сухого кашлю, яка допомагає безвідмовно. Якщо скористатися послугами нашої аптеки, то отримати якісні лікарські засоби в Україні буде нескладно. Наша аптека заслужила високу репутацію. Всі представлені в каталозі препарати мають сертифікати якості, що дозволяє покупцям позбутися занепокоєння. Купити таблетки від кашлю можна будь-яким зручним способом. Ми пропонуємо кілька варіантів оплати і доставки. Співпраця з кращими фірмами дозволяє радувати відвідувачів останніми новинками світу фармацевтики.

Ліки від кашлю ціна в інтернет аптеці

Ліки від кашлюЦіна
Iсла-мiнт пастилки 100мг №30135.6 грн
Iсла-моос пастилки 80мг №30127.4 грн
Аброл sr таб 75мг №20 (2х10) бл104.3 грн
Аброл сироа 15мг/5мл 100мл54.8 грн
Аброл сироп 30мг/5мл 10мл70.41 грн
Аброл таб 30мг №2037.71 грн
Алтеї кореня сироп 100мл41.5 грн
Алтейка галичфарм сироп 200мл71.8 грн
Алтейка-тернофарм сироп 200мл62.2 грн
Алтемiкс сироп 100мл29 грн