Підбір параметрів
Фільтри

Ліки, що впливають на лактацію

Знайдено 12 товарів
Алактин табл. 05 мг №2
АЛАКТИН
Наявність в магазині
386.70грн.
залишити відгук
Алактин табл. 05 мг №8
АЛАКТИН
Наявність в магазині
1 374.60грн.
залишити відгук
Апiлак грiндекс таб 0,01г №50
АПИЛАК
Наявність в магазині
427.50грн.
залишити відгук
Апiлак грiндекс таб сублiнг 0,01г №25
АПИЛАК
Наявність в магазині
218.10грн.
залишити відгук
Бромкриптин-кв табл. 2,5 мг №30
БРОМКРИПТИН
Наявність в магазині
162.90грн.
залишити відгук
Бромокриптин-рiхтер таб 2,5мг №30
БРОМОКРИПТИН
Наявність в магазині
494.40грн.
залишити відгук
Достинекс табл. 0,5 мг №2
ДОСТИНЕКС
Наявність в магазині
829.40грн.
залишити відгук
Достинекс табл. 0,5 мг №8
ДОСТИНЕКС
Наявність в магазині
2 764.40грн.
залишити відгук
Фенолакт таб. №30
ФЕННОЛАКТ
Наявність в магазині
161.50грн.
залишити відгук
Апiмiлк таб сублiнгвал №30
Наявність в магазині
залишити відгук
Каберголін таблетки 0,5мг №2
КАБЕРГОЛИН
Наявність в магазині
залишити відгук
Лактостим капс №30
ЛАКТОСТИМ
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
22.01.2021
Перевірено

Ефективні таблетки для лактації за доступною ціною

Грудне молоко є основним джерелом харчування для дитини, оскільки містить усі необхідні речовини для розвитку новонародженого. Продовження терміну природного вигодовування дитини — запорука здоров'я маляти. Через стрес, перевтоми, неповноцінне харчування можуть виникати проблеми з лактацією. Для того щоб продовжити період природного вигодовування, рекомендується звернутися до відповідних засобів.

Препарати для лактації є ефективними засобами, які відновлюють лактаційну функцію, підтримують і стимулюють її. Засоби для лактації виробляються із застосуванням компонентів, повністю безпечних для матері та дитини. Крім того, препарати активізують резерви жіночого організму для відновлення та поліпшення лактації. Внаслідок своєчасного прийому необхідних препаратів жінка отримує можливість безпечно поліпшити процес годування дитини за допомогою продовження лактаційного періоду.

Препарати для підвищення лактації виробляються в різних формах, зручних для вживання. Придбати необхідні засоби можна в одній з аптек в Україні. Однак купівля препаратів в інтернет-аптеці «Здравица» — це найкраще рішення, яке повністю виключає небажані контакти з іншими людьми. Крім того, онлайн-замовлення дозволяє заощадити дорогоцінний час, який так необхідний для матері та дитини.

Таблетки для припинення лактації: препарати для завершення природного вигодовування

Нерідкі ситуації, коли необхідно завершити процес лактації. Це може бути продиктовано неможливістю годування дитини через потребу у виході на роботу, появою гормональних порушень у матері, що не дозволяє продовжувати лактацію. Найбільш поширена ситуація — необхідність припинення лактації через досягнення дитиною певного віку.

Таблетки для припинення лактації, ціна на які доступна на нашому ресурсі, повинні купуватися тільки після консультації лікаря. Самостійний прийом подібних препаратів може призвести до небажаних наслідків. У тому випадку, коли визначена гостра необхідність у припиненні лактації, лікар може призначити препарат у наступних формах:

  • таблетки;
  • розчини для ін'єкцій.

Слід звертати увагу на дозування рекомендованого лікарем препарату, оскільки прийом засобів для припинення лактації повинен здійснюватися відповідно до вимог інструкції, а також рекомендацій лікаря. В тому випадку, коли отримані призначення фахівця, рекомендуємо купити таблетки для припинення лактації, замовивши їх на нашому сайті.

Якісні препарати для припинення лактації

Перед тим як замовити й купити таблетка для зупинки лактації, слід звернути увагу на ресурс, який пропонує до придбання подібні препарати. Щоб виключити ризик покупки підробки, слід звернутися до нашого сайту, оскільки в каталозі аптеки представлені тільки оригінальні препарати, які мають необхідні сертифікати якості. Великий вибір медикаментів гарантує наявність і можливість замовлення необхідних препаратів. Також у нас ви можете придбати таблетки для потенції.

Таблетки для переривання лактації, які можна придбати в нашій аптеці, мають найкраще поєднання показників ціна і якість. Для того щоб оформити замовлення, слід звернутися до відповідного розділу сайту, вказавши необхідні препарати для покупки. Доступна вартість гарантується кожному замовнику.

Ліки, що впливають на лактацію ціна в інтернет аптеці

Ліки, що впливають на лактаціюЦіна
Алактин табл. 05 мг №2386.7 грн
Алактин табл. 05 мг №81374.6 грн
Апiлак грiндекс таб 0,01г №50427.5 грн
Апiлак грiндекс таб сублiнг 0,01г №25218.1 грн
Бромкриптин-кв табл. 2,5 мг №30162.9 грн
Бромокриптин-рiхтер таб 2,5мг №30494.4 грн
Достинекс табл. 0,5 мг №2829.4 грн
Достинекс табл. 0,5 мг №82764.4 грн
Фенолакт таб. №30161.5 грн
Апiмiлк таб сублiнгвал №300 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Напишіть нам ми онлайн!