Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Відхаркувальні препарати

Знайдено 190 товарів
Iсла-мiнт пастилки 100мг №30
ИСЛА-МИНТ
Наявність в магазині
118.10грн
залишити відгук
Iсла-моос пастилки 80мг №30
ИСЛА-МООС
Наявність в магазині
112.30грн
залишити відгук
Okistar hyal р-н д/iнг 7% 4мл №10
ОКИСТАР
Наявність в магазині
241.80грн
залишити відгук
Антитусин табл. контурн. безчарунк. уп. №10
АНТИТУССИН
Наявність в магазині
15грн
залишити відгук
Акція -20%
Афлубiн плюс сироп 175мл
Афлубiн плюс сироп 175мл
АФЛУБИН
Наявність в магазині
165.50грн
132.40грн
залишити відгук
Бронхалiк льодяники №20
Наявність в магазині
83.80грн
залишити відгук
Бронхин кап 30мл
БРОНХИН
Наявність в магазині
38.10грн
залишити відгук
БРОНХО ВЕДА ТРАВ СИРОП 150МЛ
БРОНХО ВЕДА
Наявність в магазині
107.10грн
залишити відгук
Бронхо веда трав сироп плющ 200мл
Наявність в магазині
138.60грн
залишити відгук
Бронхо веда трав'янi льодяники смак iмбиру №12
КОНАРК (ПРОМО)
Наявність в магазині
39.10грн
залишити відгук
Бронхо веда трав'янi льодяники смак iмбиру №24
Наявність в магазині
65.10грн
залишити відгук
Бронхо веда трав'янi льодяники смак iмбиру №300
КОНАРК (ПРОМО)
Наявність в магазині
608.10грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Відхаркувальні засоби та їх особливості

Нерідко кашель є симптомом серйозного захворювання, яке вразило дихальну систему. Ігнорувати цю проблему не слід, а в процесі терапії потрібно впливати не тільки на кашель, але й на джерело його виникнення. Купити відхаркувальні таблетки слід з урахуванням особливостей кашлю. Існує уявлення, ніби мокрий кашель супроводжується виходом мокротиння, а сухий позбавлений цього симптому.

Частково ця позиція правильна, але на практиці вона не відображає всіх особливостей відходження мокроти під час кашлю. Та мокрота, яка накопичується в бронхах, відрізняється високою в'язкістю і її важко відхаркувати при будь-якому вигляді кашлю. Мокротою вважають слиз, який потрапляє в глотку під час нежиті.

Тільки грунтуючись на відмінностях між сухим і вологим кашлем, можна знайти ефективний засіб і усунути проблему. Препарати цієї категорії можуть бути відхаркувальними або розріджувальними. Вони здатні вивести мокроту, але не спроможні зупинити сухий кашель. Їх вплив допоможе провокувати позиви й швидше позбутися від мокротиння.

Схожі особливості мають медикаменти, які використовуються для гальмування кашлю. Якщо був діагностований мокрий кашель, то зниження кашльового рефлексу призведе до накопичення мокротиння. Така ситуація нерідко стає причиною бронхіту, пневмонії, а також інших ускладнень бактеріальної форми.

Сучасні відхаркувальні препарати

Використовуючи препарати для кашлю, хоча це може звучати дивно, пацієнт здатний знизити в'язкість мокротиння в бронхах і посилити її відтік завдяки відхаркувальній дії. В результаті препарати від кашлю здатні швидше очистити дихальні шляхи від мокроти, яка в них накопичилася. Лікарські препарати, представлені в інтернет-аптеці «Здравица», мають різну форму, що дозволяє знайти оптимальне рішення.

Скориставшись лікарськими засобами при вологому кашлі, вдасться швидше вивільнити від мокротиння нижні зони дихальних шляхів. Відхаркувальні засоби можна розділити на кілька категорій:

  • Речовини, що дозволяють знизити щільність мокротиння. Такі відхаркувальні ліки ще називають муколітиками. Вони представлені цілим рядом речовин, включаючи карбоцистеїн і амброксол. Завдяки підвищенню прохідності мокротиння вдається швидше вивести його під час відкашлювання, тому просвіт бронхів вивільняється.
  • Медикаменти для стимуляції відходження мокротиння. Купити відхаркувальний засіб можна на основі синтетичних або натуральних інгредієнтів. Речовини продемонструють найбільшу ефективність, якщо мокротиння вже має досить рідку консистенцію.

Чому варто вибрати відхаркувальні таблетки?

Фармакологія пропонує на вибір найрізноманітніші форми випуску препаратів. В Україні найчастіше користуються таблетками, еліксирами, сиропами і мазями. Розчини й еліксири краще підходять для дітей, в той час як таблетки відхаркувальні відрізняються універсальністю. Завдяки своїй формі їх можна приймати в будь-якому зручному випадку. Невеликий блістер завжди під рукою і не займає багато місця в сумці. Така форма випуску буде оптимальним рішенням для людей, які ведуть активний спосіб життя. Таблетки полегшують пошук оптимального дозування. Пацієнту не доводиться побоюватися того, що вони розіллються, як у випадку з сиропом.

Купити відхаркувальні препарати ви зможете на нашому сайті. В каталозі онлайн-аптеки представлені тільки оригінальні медикаменти від виробників з високою репутацією, наприклад інгаляційні препарати. Їх ціна приємно здивує будь-якого покупця.

Відхаркувальні препарати ціна в інтернет аптеці

Відхаркувальні препаратиЦіна
Iсла-мiнт пастилки 100мг №30118.1 грн
Iсла-моос пастилки 80мг №30112.3 грн
Okistar hyal р-н д/iнг 7% 4мл №10241.8 грн
Антитусин табл. контурн. безчарунк. уп. №1015 грн
Афлубiн плюс сироп 175мл132.4 грн
Бронхалiк льодяники №2083.8 грн
Бронхин кап 30мл38.1 грн
БРОНХО ВЕДА ТРАВ СИРОП 150МЛ107.1 грн
Бронхо веда трав сироп плющ 200мл138.6 грн
Бронхо веда трав'янi льодяники смак iмбиру №1239.1 грн