Підбір параметрів
Фільтри

Відхаркувальні препарати

Знайдено 101 товар
Таблетки з термопсiсом №10
ТАБЛЕТКИ С ТЕРМОПСИСОМ
Наявність в магазині
5.80грн
залишити відгук
Таблетки з термопсiсом №10
ТАБЛЕТКИ С ТЕРМОПСИСОМ
Наявність в магазині
8.31грн
залишити відгук
Еуфiлiн-фарм таб 025г №40
ЭУФИЛЛИН
Наявність в магазині
13.60грн
залишити відгук
Антитусин табл. контурн. безчарунк. уп. №10
АНТИТУССИН
Наявність в магазині
13.90грн
залишити відгук
Таблетки з термопсiсом №20
ТАБЛЕТКИ С ТЕРМОПСИСОМ
Наявність в магазині
14.60грн
залишити відгук
Лоркюр льод трав апельсин №16
ЛОРКЮР
Наявність в магазині
21.80грн
залишити відгук
Лоркюр льод трав лiмон/мед №16
ЛОРКЮР
Наявність в магазині
21.80грн
залишити відгук
Еуфiлiн-фарм капс 04г №30
ЭУФИЛЛИН
Наявність в магазині
22.90грн
залишити відгук
Еуфiлiн-фарм таб 025г №80
ФАРМАКОМ
Наявність в магазині
25.10грн
залишити відгук
Бронхотонiк з мати-й-мачухою сироп 100мл
БРОНХОТОНИК
Наявність в магазині
29.35грн
залишити відгук
Бронхо веда трав'янi льодяники смак мед-лимону №12
КОНАРК (ПРОМО)
Наявність в магазині
35.50грн
залишити відгук
Бронхо-мiкс фiтосироп мед/плющ 100мл
БРОНХО-МИКС
Наявність в магазині
35.71грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Відхаркувальні засоби та їх особливості

Нерідко кашель є симптомом серйозного захворювання, яке вразило дихальну систему. Ігнорувати цю проблему не слід, а в процесі терапії потрібно впливати не тільки на кашель, але й на джерело його виникнення. Купити відхаркувальні таблетки слід з урахуванням особливостей кашлю. Існує уявлення, ніби мокрий кашель супроводжується виходом мокротиння, а сухий позбавлений цього симптому. Частково ця позиція правильна, але на практиці вона не відображає всіх особливостей відходження мокроти під час кашлю. Та мокрота, яка накопичується в бронхах, відрізняється високою в'язкістю і її важко відхаркувати при будь-якому вигляді кашлю. Мокротою вважають слиз, який потрапляє в глотку під час нежиті.

Тільки грунтуючись на відмінностях між сухим і вологим кашлем, можна знайти ефективний засіб і усунути проблему. Препарати цієї категорії можуть бути відхаркувальними або розріджувальними. Вони здатні вивести мокроту, але не спроможні зупинити сухий кашель. Їх вплив допоможе провокувати позиви й швидше позбутися від мокротиння. Схожі особливості мають медикаменти, які використовуються для гальмування кашлю. Якщо був діагностований мокрий кашель, то зниження кашльового рефлексу призведе до накопичення мокротиння. Така ситуація нерідко стає причиною бронхіту, пневмонії, а також інших ускладнень бактеріальної форми.

Сучасні відхаркувальні препарати

Використовуючи препарати для кашлю, хоча це може звучати дивно, пацієнт здатний знизити в'язкість мокротиння в бронхах і посилити її відтік завдяки відхаркувальній дії. В результаті препарати від кашлю здатні швидше очистити дихальні шляхи від мокроти, яка в них накопичилася. Лікарські препарати, представлені в інтернет-аптеці «Здравиця», мають різну форму, що дозволяє знайти оптимальне рішення.

Скориставшись лікарськими засобами при вологому кашлі, вдасться швидше вивільнити від мокротиння нижні зони дихальних шляхів. Відхаркувальні засоби можна розділити на кілька категорій:

  • Речовини, що дозволяють знизити щільність мокротиння. Такі відхаркувальні ліки ще називають муколітиками. Вони представлені цілим рядом речовин, включаючи карбоцистеїн і амброксол. Завдяки підвищенню прохідності мокротиння вдається швидше вивести його під час відкашлювання, тому просвіт бронхів вивільняється.
  • Медикаменти для стимуляції відходження мокротиння. Купити відхаркувальний засіб можна на основі синтетичних або натуральних інгредієнтів. Речовини продемонструють найбільшу ефективність, якщо мокротиння вже має досить рідку консистенцію.

Чому варто вибрати відхаркувальні таблетки?

Фармакологія пропонує на вибір найрізноманітніші форми випуску препаратів. В Україні найчастіше користуються таблетками, еліксирами, сиропами і мазями. Розчини й еліксири краще підходять для дітей, в той час як таблетки відхаркувальні відрізняються універсальністю. Завдяки своїй формі їх можна приймати в будь-якому зручному випадку. Невеликий блістер завжди під рукою і не займає багато місця в сумці. Така форма випуску буде оптимальним рішенням для людей, які ведуть активний спосіб життя. Таблетки полегшують пошук оптимального дозування. Пацієнту не доводиться побоюватися того, що вони розіллються, як у випадку з сиропом.

Купити відхаркувальні препарати ви зможете на нашому сайті. В каталозі онлайн-аптеки представлені тільки оригінальні медикаменти від виробників з високою репутацією. Їх ціна приємно здивує будь-якого покупця.

Відхаркувальні препарати ціна в інтернет аптеці

Відхаркувальні препаратиЦіна
Таблетки з термопсiсом №105.8 грн
Таблетки з термопсiсом №108.31 грн
Еуфiлiн-фарм таб 025г №4013.6 грн
Антитусин табл. контурн. безчарунк. уп. №1013.9 грн
Таблетки з термопсiсом №2014.6 грн
Лоркюр льод трав апельсин №1621.8 грн
Лоркюр льод трав лiмон/мед №1621.8 грн
Еуфiлiн-фарм капс 04г №3022.9 грн
Еуфiлiн-фарм таб 025г №8025.1 грн
Бронхотонiк з мати-й-мачухою сироп 100мл29.35 грн