Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Тип упаковки
Дивитися всі Приховати все
Призначення препарату
Дивитися всі Приховати все

Вітаміни для вагітних

Знайдено 11 товарів
Solgar солгар-прегнакапс таб №60
СОЛГАР
Наявність в магазині
317.20грн
залишити відгук
Доппельгерц актив вiтамiни д/мами таб №30
ДОППЕЛЬГЕРЦ
Наявність в магазині
133грн
залишити відгук
Елевіт комплекс 1 таб №30
Наявність в магазині
252.50грн
залишити відгук
Елевіт комплекс 2 капс №30
ЭЛЕВИТ
Наявність в магазині
347.60грн
залишити відгук
Елевіт комплекс 3 капс №30
Наявність в магазині
325.30грн
залишити відгук
Прегна 5 капс №30
ПРЕГНА
Наявність в магазині
393.60грн
залишити відгук
Фемiбiон наталкер i таб №30
Наявність в магазині
307грн
залишити відгук
Фемiбiон наталкер ii комбi-уп таб №30+капс №30
Наявність в магазині
488.90грн
залишити відгук
Гесталiдер таб №30
Наявність в магазині
175.10грн
залишити відгук
Омегамi дбайлива матуся базiс капс №30
Наявність в магазині
залишити відгук
Фолiкум таб №270
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Якісні вітаміни для вагітних

Вагітність є одним з найщасливіших моментів у житті жінки. В той же час важливо дотримуватися рекомендацій лікарів, щоб цей етап пройшов успішно не тільки для дитини, але й для матері. Не варто дивуватися, якщо лікар радить приймати вітамінний комплекс вже на етапі підготовки до вагітності. Правильне харчування та здоровий спосіб життя важливі, але організму жінки в пікантний період потрібне додаткове джерело мікроелементів.

Така додаткова підтримка буде отримана, якщо вибрати кращі вітаміни для вагітних. Особливо поради фахівців виявляються важливими в тому випадку, коли вагітність планується у віці після 30 років. У жінок в 45+ років починаються незворотні зміни в організмі, які передбачають прийом спеціальних речовин для заповнення нестачі певних елементів.

Збалансований комплекс вітамінів для вагітних

Під час виношування жінка потребує додаткового обсягу йоду, цинку та інших елементів. Якщо не отримати додаткове підживлення, це може призвести до серйозних загроз для здоров'я жінки, яка відповідає не тільки за себе, але й за малюка. Під час першого триместру потреба організму у вітамінах стає особливо високою, завдяки чому вдається забезпечити гармонійний розвиток плода.

Якщо вітаміни для вагітних купити, то з їх допомогою вдасться уникнути такого негативного явища, як переїдання. Нерідко можна зіткнутися з думкою, що збільшення порцій дозволить отримати більше поживних речовин. Насправді концентрація вітамінів і мікроелементів в звичайних продуктах невисока, тому її неможливо порівнювати зі спеціально підібраними комплексами. Наприклад, щоб заповнити нестачу в В12, необхідно з'їсти близько 800-900 г курячої грудки на добу.

На вітаміни для вагітних ціна залишається невисокою, що дозволяє забезпечити належний догляд за власним зовнішнім виглядом. Препарати дозволяють поліпшити структуру:

  • волосся;
  • шкіри;
  • нігтів.

Це забезпечить заряд позитивних емоцій, що вкрай важливо під час вагітності.

Як вибрати вітаміни для вагітних?

В інтернет-аптеці «Здравица» ви знайдете тільки безпечні медикаменти від провідних фармацевтичних компаній. Перевагою для клієнтів залишається ціна, яка повністю відповідає якості. Залишити заявку онлайн можна, не виходячи з квартири.

Купити вітаміни для вагітних слід тільки після детального вивчення складу. Так, дівчатам вкрай важливо отримати достатню кількість фолієвої кислоти, яка прискорює процес ділення клітин. Якщо рівень кислоти падає, то це може нашкодити дитині, а в деяких випадках навіть спровокувати викидень. Вітаміни для вагітних і годуючих обов'язково містять В6 і В12. З їх допомогою вдається забезпечити нормальний ріст і розвиток плода. Ці добавки беруть участь у більшості обмінних процесів, що відбуваються в організмі матері й дитини. Вітамін Е відноситься до антиоксидантів, завдяки яким вдається посилити дихальну функцію тканин організму. Якщо речовини виявиться недостатньо, то больовий синдром і втома стануть найлегшими симптомами. Вітамін Д3 покращує синтез фосфору і кальцію з їжі, що сприяє зміцненню скелета.

Комплекс вітаміни для вагітних ви можете замовити на нашому сайті, фахівці якого завжди готові допомогти з вибором. Нам вдалося зібрати великий каталог препаратів в Україні, що відповідають всім стандартам.

Вітаміни для вагітних ціна в інтернет аптеці

Вітаміни для вагітнихЦіна
Solgar солгар-прегнакапс таб №60317.2 грн
Доппельгерц актив вiтамiни д/мами таб №30133 грн
Елевіт комплекс 1 таб №30252.5 грн
Елевіт комплекс 2 капс №30347.6 грн
Елевіт комплекс 3 капс №30325.3 грн
Прегна 5 капс №30393.6 грн
Фемiбiон наталкер i таб №30307 грн
Фемiбiон наталкер ii комбi-уп таб №30+капс №30488.9 грн
Гесталiдер таб №30175.1 грн
Омегамi дбайлива матуся базiс капс №300 грн