Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Антисептики і дезінфектори

Знайдено 177 товарів
Iлон мазь туба 25 г
ИЛОН
Наявність в магазині
128.30грн
залишити відгук
Iхтiол мазь 20% 25г бан
ИХТИОЛ
Наявність в магазині
25грн
залишити відгук
Iхтiолова мазь 10 % мазь 10 % туба 30 г
ИХТИОЛ
Наявність в магазині
27.90грн
залишити відгук
Анiозiм дд1 25мл
АНИОЗИМ
Наявність в магазині
54грн
залишити відгук
Антібактеріальний гель д/рук універсал 100мл
Наявність в магазині
35грн
залишити відгук
Бальзамiчний лiнiмент (за вишневським) лiнiмент туба 40 г №1
ЛИНИМЕНТ БАЛЬЗАМИЧЕСКИЙ ПО ВИШНЕВСКОМУ
Наявність в магазині
22.80грн
залишити відгук
Бетадин мазь 10% 20г
БЕТАДИН
Наявність в магазині
99.80грн
залишити відгук
БЕТАДИН Р-Н Д/ЗОВН ЗАСТОС 10% 1000МЛ
БЕТАДИН
Наявність в магазині
495.80грн
залишити відгук
БЕТАДИН Р-Н Д/ЗОВН ЗАСТОС 10% 120МЛ
БЕТАДИН
Наявність в магазині
146грн
залишити відгук
БЕТАДИН Р-Н Д/ЗОВН ЗАСТОС 10% 30МЛ
БЕТАДИН
Наявність в магазині
95.80грн
залишити відгук
БЕТАДИНЕ Р-Н 10% 100МЛ
БЕТАДИНЕ
Наявність в магазині
85.10грн
залишити відгук
БЕТАЙОД-ЗДОРОВ'Я р-н д/нашкiр застосув 100мг/мл 50мл №1
БЕТАЙОД
Наявність в магазині
63.80грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Як вибрати антисептик?

Медикаменти, які відносяться до даної категорії, демонструють вибіркову протимікробну дію. При використанні препаратів у необхідній концентрації вони здатні згубно позначитися на мікроорганізмах, які несуть загрозу людському організму. Зазвичай антисептик, ціна якого невисока, використовується для лікування інфікованих ран. Також препарати показують хорошу ефективність у лікуванні слизової оболонки й ряді інших випадків.

У кожної речовини свій механізм дії. Деякі антисептики для ран викликають денатурацію білка, інші призводять до гальмування ферментів, які життєво важливі для бактерій і вірусів. Від правильності прийому буде залежати ефективність лікування за допомогою антисептиків.

На сьогоднішній день набули поширення медикаменти, що відрізняються відсутністю токсичності, а також не мають подразнюючого ефекту. З цієї причини їх прийом не супроводжується дискомфортними відчуттями.

Антисептики для рани і їх переваги

Купити антисептики в Україні не буде складно, якщо скористатися допомогою перевіреної онлайн-аптеки. Ми працюємо на фармацевтичному ринку вже багато років, тому в якості запропонованих препаратів і рівні сервісу можна не сумніватися. Коли необхідно використовувати антисептики? Медикаменти стають незамінними при обробці:

  • опіків;
  • ран;
  • саден.

Перед обробкою слід провести традиційні гігієнічні процедури: вимити руки й витягти з рани будь-які фрагменти бруду або чужорідних тіл. Для цього відмінно підходить стерильна вода та пінцет. Після завершення обробки важливо уважно спостерігати за станом здоров'я пацієнта. Подібна необхідність викликана можливою непереносимістю окремих компонентів, наприклад, йоду або хлору. Купити антисептик для ран ви зможете на нашому сайті, уважно вивчивши особливості застосування кожного медикаменту.

Глибокі ушкодження тканин або серйозні опіки не дозволяють використовувати для допомоги постраждалому перший-ліпший антисептик. Необережне поводження може стати причиною додаткових травм, а в складних випадках призвести до некрозу тканини, продовживши період регенерації. Для промивання опіків використовують тільки ті розчини, які мають відповідну позначку на упаковці й вказівки в інструкції. Перед використанням антисептика при гнійничковому ураженні варто обов'язково звернутися до лікаря. Також у нас можна придбати засіб від акне. Також у нас можна придбати засіб від акне.

Ефективні дезінфектори

В інтернет-аптеці «Здравиця» ви зможете знайти дезінфектор, що довів свою ефективність. Важливо пам'ятати, що деякі препарати припускають дотримання особливих умов зберігання. Тільки в цьому випадку їх прийом дозволить отримати бажаний ефект. Цей нюанс слід враховувати, коли вибираються антисептики для дорожньої аптечки.

Купити дезінфектор можна для інтимної гігієни, попереджаючи виникнення захворювань, що передаються статевим шляхом. Спеціальні антисептики дозволяють обробити зовнішні статеві органи, а також використовуються для введення в піхву після завершення статевого акту. Успіх у використанні таких медикаментів багато в чому залежить від того, наскільки своєчасною виявилася обробка.

Антисептики активно застосовуються для профілактики простудних захворювань. Для цього фармакологічні компанії випускають препарати в формі розчинів, аерозолів і льодяників, що дає можливість кожному покупцеві знайти для себе оптимальне рішення. Ціна дезінфекторів дозволяє завжди тримати під рукою ефективний засіб.

Антисептики і дезінфектори ціна в інтернет аптеці

Антисептики і дезінфекториЦіна
Iлон мазь туба 25 г128.3 грн
Iхтiол мазь 20% 25г бан25 грн
Iхтiолова мазь 10 % мазь 10 % туба 30 г27.9 грн
Анiозiм дд1 25мл54 грн
Антібактеріальний гель д/рук універсал 100мл35 грн
Бальзамiчний лiнiмент (за вишневським) лiнiмент туба 40 г №122.8 грн
Бетадин мазь 10% 20г99.8 грн
БЕТАДИН Р-Н Д/ЗОВН ЗАСТОС 10% 1000МЛ495.8 грн
БЕТАДИН Р-Н Д/ЗОВН ЗАСТОС 10% 120МЛ146 грн
БЕТАДИН Р-Н Д/ЗОВН ЗАСТОС 10% 30МЛ95.8 грн