Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-

Жарознижуючі засоби

Знайдено 57 товарів
Iнстi гран. пакет-саше №5
ИНСТИ
Наявність в магазині
38.60грн
залишити відгук
Iнстi д/дiтей гран пакет-саше №5
ИНСТИ
Наявність в магазині
44.20грн
залишити відгук
Iнстi зi смаком лимона гран. пакет-саше 56 г №5
ИНСТИ
Наявність в магазині
39.90грн
залишити відгук
Амiцитрон екстратаб таб в/о №10
АМИЦИТРОН
Наявність в магазині
51.80грн
залишити відгук
Антигрипiн таб д/дiт шип №10
АНТИГРИППИН
Наявність в магазині
94.70грн
залишити відгук
Антигрипiн таб д/дiт шип №30
АНТИГРИППИН
Наявність в магазині
156.80грн
залишити відгук
Антигрипiн таб д/дор шип №30
АНТИГРИППИН
Наявність в магазині
152.20грн
залишити відгук
Антифлу таб в/о №12
АНТИФЛУ
Наявність в магазині
54.70грн
залишити відгук
Аскопар таб №10
АСКОПАР
Наявність в магазині
13.60грн
залишити відгук
Аскорiл таб №20
АСКОРИЛ
Наявність в магазині
122.90грн
залишити відгук
Аскорiл таб №50
АСКОРИЛ
Наявність в магазині
274грн
залишити відгук
Астер таб 500мг/64мг №10
АСТЕР
Наявність в магазині
45.30грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Кращі жарознижуючі медикаменти в Україні

Підвищення температури тіла може бути проявом алергічних реакцій, запальних процесів, інфекційних захворювань. Навіть мінімальне відхилення від норми повинно насторожити. Жарознижувальне купити можна прямо зараз. Інтернет-аптека «Здравица» продає тільки перевірені препарати. Їх якість підтверджується відповідними сертифікатами. Вибираючи жарознижуючі ліки, потрібно враховувати ряд аспектів, в першу чергу — характер захворювання, вагу пацієнта, його вік.

Сучасні жарознижувальні препарати: багатство асортименту

Медикаменти випускаються в декількох формах. На сьогоднішній день можна купити жарознижуючі препарати в таких видах:

  • Таблетки. Найбільш поширений варіант. Ефективність ліків підвищує передбачена оболонка, яка розчиняється безпосередньо в шлунку пацієнта. Прийняти можна в будь-якому місці, швидко знизивши температуру.
  • Рідкі речовини. Найчастіше призначені для дітей. Відмінні якості — можливість приймати в ранньому віці, приємний смак і запах. Суспензії і сиропи виготовляються з урахуванням особливостей організму дітей. Приймаються виключно після поради медика.
  • Порошки. Розчиняються у звичайній питній воді (бажано теплій). Швидко проникають у кишково-шлунковий тракт. Нерідко впливають відразу в декількох напрямках, так як є універсальними ліками.
  • Шипучі пластинки. Сучасна модифікація випуску. Мають вигляд стандартних таблеток, але, розчинившись у воді, моментально потрапляють до шлунку і чинять ефективну дію.
  • Фільтр-пакети. На вигляд — звичайні чайні пакетики. Виготовляються на основі трав'яних зборів. Додатково зміцнюють імунітет. Мінус — можуть викликати алергічні реакції. Прийом можливий тільки після консультації з лікарем.

Купити жарознижуючі засоби, вартість яких приємно порадує, можна в інтернет-аптеці «Здравица». Краще завжди мати в домашній аптечці хоча б кілька упаковок таких медикаментів, щоб якомога швидше знизити температуру, уникнувши ускладнень.

Сертифіковані жарознижуючі таблетки: особливості прийому

Тривала лихоманка провокує виникнення нових захворювань, ускладнень, викликає слабкість організму. Купити жарознижуючі таблетки необхідно, якщо температура перевищила позначку в 38,5 °С. Вагітним і дітям медикаменти призначають при температурі від 38 градусів. Ліки діють за одним і тим же принципом: блокування синтезу, завдяки чому знижується температура. Діють препарати комплексно. Їх основні функції — це протизапальна, жарознижувальна, знеболювальна дія.

Практично кожен жарознижуючий засіб має в складі компоненти, що сприяють зміцненню імунітету. Деякі препарати мають тонізуючу дію завдяки наявності кофеїну і фенілефрину. Більшість ліків продаються в аптеці без рецепта, наприклад протизастудні для дітей.

Ні в якому разі препарати від температури не можна приймати курсом протягом тривалого періоду часу. Також не можна розглядати їх у контексті профілактичних ліків. Якщо температура тіла перевищила позначку в 40 °С, потрібно негайно викликати додому лікаря.

Безпечні жарознижуючі для дітей купити онлайн

Інтернет-аптека «Здравица» в Україні пропонує ознайомитися з широким асортиментом фармацевтичної продукції. На всі позиції встановлена доступна ціна. В електронному каталозі вказана вартість, основні якості ліків. Купити жарознижуючий засіб для дітей онлайн можна прямо зараз.

Жарознижуючі засоби ціна в інтернет аптеці

Жарознижуючі засобиЦіна
Iнстi гран. пакет-саше №538.6 грн
Iнстi д/дiтей гран пакет-саше №544.2 грн
Iнстi зi смаком лимона гран. пакет-саше 56 г №539.9 грн
Амiцитрон екстратаб таб в/о №1051.8 грн
Антигрипiн таб д/дiт шип №1094.7 грн
Антигрипiн таб д/дiт шип №30156.8 грн
Антигрипiн таб д/дор шип №30152.2 грн
Антифлу таб в/о №1254.7 грн
Аскопар таб №1013.6 грн
Аскорiл таб №20122.9 грн