Підбір параметрів
Фільтри

БЕПАНТЕН

Знайдено 6 товарів: Ціна від 133 грн. до 361 грн.
Бепантен крем 5% 100г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
356.60грн.
залишити відгук
Бепантен крем 5% 30г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
161.50грн.
залишити відгук
Бепантен мазь 5% 100г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
360.50грн.
залишити відгук
Бепантен мазь 5% 30г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
161.30грн.
залишити відгук
Бепантен плюс крем 30г
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
133грн.
залишити відгук
Бепантен плюс спрей 30мл
БЕПАНТЕН
Наявність в магазині
146.20грн.
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як купити та застосовувати БЕПАНТЕН, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат БЕПАНТЕН надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
27.05.2021
Перевірено

Бепантен - коротка інструкція із застосування

Бепантен - це лікарський засіб, який надає ранозагоювальну, протизапальну і антиоксидантну дію. Склад Бепантену містить компоненти, які в клітинах організму перетворюються в пантотенову кислоту, що по суті є вітаміном. 

Купити Бепантен рекомендовано для відновлення цілісності шкірного покриву при різних ураженнях, бо ця мазь містить велику кількість жиру, тому незамінна при мокрих ранах, гнійних вогнищах та інших інфекційних ураженнях шкіри.

Показання до застосування Бепантену

 • Ушкодження шкіри будь-якого походження та локалізації (садна, порізи, рани, шкірні тріщини, обмороження, опіки).
 • Шкірні ушкодження, які мають хронічний характер.
 • Пролежні, трофічні виразки кінцівок.
 • Екзема, нейродерміт.
 • Пелюшковий дерматит.
 • Тріщини сосків у жінок в період лактації.

Ключові протипоказання до Бепантену

Мазь Бепантен протипоказана тільки в тому випадку, якщо у пацієнта є індивідуальна непереносимість головної діючої речовини або допоміжних компонентів, які входять до складу препарату. 

Що стосується особливих вказівок під час лікування - це виключення контакту препарату зі слизовою оболонкою очей, рота і носоглотки. При випадковому попаданні Бепантену в очі або рот варто промити слизову великою кількістю води і негайно звернутися до лікаря.

Також обережно рекомендується використання препарату при великих шкірних ураженнях і під час вагітності.

Взаємодія Бепантену з іншими препаратами

Так як в інструкції до препарату не відмічені випадки виникнення негативних реакцій, купити Бепантен можна не тільки для монотерапії, а й для комплексного лікування.

Бепантен: спосіб застосування і дозування

З рекомендаціями, як застосовувати Бепантен, можна ознайомитися в аркуші-вкладиші до даного препарату. Якщо лікар не призначив іншу схему, в процесі лікування даним препаратом варто дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Бепантен застосовується виключно зовнішньо.
 • Мазь наноситься на уражену ділянку епідермісу тонким шаром з подальшим легким втиранням до повного вбирання препарату.
 • При використанні Бепантену для лікування тріщин сосків мазь наноситься на поверхню ареоли після кожного годування дитини. 
 • При пелюшковому дерматиті у дитини або пролежнях у літніх людей до нанесення мазі шкіру необхідно очистити і висушити за допомогою рушника. Нанесення препарату здійснюється при кожній зміні білизни або підгузника.
 • Що стосується тривалості лікування, це встановлюється виключно лікарем. Найчастіше мазь використовується до повного відновлення шкірного покриву.

В інтернет-аптеці «Здравица» можна не тільки уточнити ціну на Бепантен, але також оформити замовлення онлайн необхідних препаратів і товарів медичного призначення.

БЕПАНТЕН ціна в інтернет аптеці

БЕПАНТЕН Ціна
Бепантен крем 5% 100г 356.6 грн
Бепантен крем 5% 30г 161.5 грн
Бепантен мазь 5% 100г 360.5 грн
Бепантен мазь 5% 30г 161.3 грн
Бепантен плюс крем 30г 133 грн
Бепантен плюс спрей 30мл 146.2 грн
Отримайте знижку