Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Фармакологічна група
Дивитися всі Приховати все

АЛАДИН

Знайдено 4 товара
Аладин таб 10мг №50
АЛАДИН
Наявність в магазині
25грн
залишити відгук
Аладин таб 5мг №50
АЛАДИН
Наявність в магазині
12.90грн
залишити відгук
Аладин таб 10мг №30
АЛАДИН
Наявність в магазині
залишити відгук
Аладин таб 5мг №30
АЛАДИН
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як застосовувати АЛАДИН, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат АЛАДИН надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Аладин: коротка інструкція із застосування

Аладин, склад якого слід вивчити перед початком курсу препарату, являє собою один з поширених антагоністів кальцію. Його дія переважно зачіпає судини в організмі людини. Активним компонентом препарату виступає амлодипіну бесилат. Також при випуску медикаменту використовується кальцій, натрій, магній і целюлоза. Ліки випускають у вигляді таблеток білого кольору, які мають плоску поверхню. Препарат є похідним від дигідропіридину, що забезпечує його відповідним набором якостей і властивостей.

Прийом медикаменту дозволяє знизити активність іонів кальцію, які накопичуються в гладкій мускулатурі. Засіб надає розслабляючу дію, завдяки чому вдається досягти гіпотензивного ефекту. Антиангінальна дія медикаменту ще не була детально вивчена. За допомогою препарату вдається розширити артеріоли, завдяки чому вдається знизити постнавантаження. У той же час препарат не впливає на серцеві ритми, що є однією з переваг його застосування. Зниження периферичного опору призводить до зменшення споживання енергії, а також дозволяє знизити потребу міокарда в атомах кисню.

Збільшення просвіту головних артерій і артеріол також можливо завдяки прийому препарату на основі амлодипіну. В результаті міокард насичується киснем, що важливо для пацієнтів, які зіткнулися з варіантною або стенокардією Принцметала.

Показання до застосування

Ціна на Аладин дозволяє почати лікування з його застосуванням відразу після проходження прийому у лікаря. Показанням до використання ліків є виявлення:

  • гіпертензії;
  • хронічної стенокардії;
  • вазоспастичної стенокардії.

Протипоказання препарату

Якщо ви збираєтеся купити Аладин в Україні, то слід розуміти, що медикамент має певний перелік протипоказань до застосування. Серед них слід виділити чутливість перед речовинами, що входять до складу препарату. Також засіб не слід використовувати для лікування гіпотензії у запущеному стані. Препарат не призначають для боротьби з кардіогенний шоком. Засіб протипоказаний при обструкції лівого шлуночка. Також його не приймають, коли у пацієнта спостерігається серцева недостатність, викликана гострим інфарктом.

Аладин: спосіб застосування і дозування

В інтернет-аптеці «Здравица» вам завжди допоможуть підібрати оптимальне дозування медикаменту. Аладин використовують для того, щоб лікувати гіпертензію або стенокардію, для чого призначають курс по 5 мг препарату один раз на день. Якщо реакція на препарат виявиться недостатньою, то можливе збільшення дозування до 10 мг, що є максимально допустимою концентрацією. Як приймати Аладин з іншими медикаментами? Засіб можна використовувати спільно з антиангінальними препаратами. Як пити Аладин, ви можете дізнатися з інструкції до препарату, доступною в нашій онлайн-аптеці.

АЛАДИН ціна в інтернет аптеці

АЛАДИНЦіна
Аладин таб 10мг №5025 грн
Аладин таб 5мг №5012.9 грн
Аладин таб 10мг №300 грн
Аладин таб 5мг №300 грн