Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Кисневий концентратор

Знайдено 2 товара
Новинка
Концентратор кисню KSOC-5(10л)
Концентратор кисню KSOC-5(10л)
Концентратор кислорода
Наявність в магазині
37 200грн.
залишити відгук
Новинка
Концентратор кисню V5-WN-NS(10л)
Концентратор кисню V5-WN-NS(10л)
Концентратор кислорода
Наявність в магазині
32 000грн.
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
07.12.2021
Перевірено

Кисневий концентратор - принцип роботи та сфери застосування приладу

Для допомоги пацієнтам, які страждають на захворювання дихальних шляхів, гіпоксію, отруєння чадним газом, обструкцію легень та інші патологічні стани, необхідно застосовувати генератори кисню. Медичний кисневий концентратор - медичний прилад, до завдань якого входить насичення крові достатньою кількістю кисню. За рахунок цього можна покращити якість життя пацієнтів, які страждають на гіпоксію, а також уникнути ускладнень, небезпечних для здоров'я. Купити кисневий концентратор можна не тільки для використання у лікарнях, а й для дому. Такий варіант забезпечить якісну кисневу терапію, як тільки в ній виникне потреба. 

Ціна на кисневий концентратор залежить від характеристик пристрою. Базовим показником є ​​продуктивність апарата. Для медичних концентраторів вона досягає 5-10 л/хв, універсальні пропускають через себе до 5 л/хв, а домашні – не більше 1-3. Однак є сучасні рішення, які дозволяють отримати оптимальну продуктивність пристрою при невеликих габаритах корпусу. Ви можете ознайомитись з ними в каталозі нашої аптеки та замовити відповідний варіант онлайн.  

Як працює концентратор кисню

Кисневий концентратор - це пристрій, який складається з компресора, двох циліндрів з цеолітовим наповнювачем, накопичувача, ротаметра та зволожувача. Прилад включає систему трирівневого очищення кисню, а також інтелектуальну систему оповіщення. Апарат забирає повітря з навколишнього середовища через пиловий та бактерицидний фільтри. Потім потік нагнітається безмасляним компресором під тиском колонки з цеолітом. Матеріал має здатність отримувати кисень з повітря, за рахунок чого відбувається насичення потоку до концентрації 93 у більшу чи меншу сторону. Потім повітря з високою концентрацією кисню надходить у накопичувач, зволожувач і підводиться до пацієнта через гнучку трубку.

Необхідно пам'ятати, що через високий вміст кисню не можна курити поблизу апарату. Також варто регулярно оглядати прилад та перевіряти його цілісність, щоб не допустити витоків і розгерметизації.

Кисневий концентратор - складний апарат, тому його не можна купити недорого, проте вартість такої системи окупається її користю здоров'ю.

Користь і переваги портативного кисневого концентратора

Якщо ви розглядаєте покупку кисневого концентратора для дому, раціональним рішенням стане вибір портативного приладу. Він відрізняється невеликими габаритами та мобільністю, тому пристрій легко перевозити, а також пересувати у потрібне місце. Портативні кисневі концентратори працюють від електричної мережі або акумулятора. Апарат можна використовувати цілодобово для безперебійної подачі кисню високої концентрації. Купити кисневий концентратор можна для здійснення кисневої терапії. Особливо пристрій буде корисним людям з рівнем сатурації 95% або нижче.

Прилад забезпечує нормальну концентрацію кисню, завдяки чому забезпечується нормальне функціонування організму. Оскільки зниження рівня кисню в повітрі провокує непритомність, запальні процеси, захворювання серця та судин, використання концентратора 10 літрів допоможе захиститися від цих несприятливих процесів. Показаннями до його застосування є бронхіальна астма, рецидивуючий та обструктивний бронхіт, ГРВІ, пневмонія, хронічна дихальна недостатність, гіпоксія, обструктивні захворювання легень, відновлювальний період після операцій. Апарат необхідний для профілактичних оздоровчих курсів оксигенотерапії, тому можна придбати портативний кисневий концентратор для дому.

Підібрати концентратор для дому, санаторію чи медичного закладу можна в інтернет-аптеці “Здравиця”. Тут для вас підібрано найпопулярніші та затребувані в Україні типи приладів. В аптеці представлені концентратори продуктивністю 10 л/хв.

Кисневий концентратор ціна в інтернет аптеці

Кисневий концентраторЦіна
Концентратор кисню KSOC-5(10л)37200 грн
Концентратор кисню V5-WN-NS(10л)32000 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Підписатись на новини
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку