Підбір параметрів
Фільтри

Пульсоксиметр

Знайдено 13 товарів
ПУЛЬСОКСИМЕТР CMS50B
Наявність в магазині
464грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР GAMMA OXY SCAN
Наявність в магазині
636.90грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР LK 87
Наявність в магазині
240.90грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР LK 88
Наявність в магазині
214.50грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР MEDICARE
МЕДИКАР
Наявність в магазині
820.40грн.
залишити відгук
Пульсоксиметр s6
Наявність в магазині
362.90грн.
залишити відгук
Пульсоксиметр sini-hero s6
Наявність в магазині
550грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР SONOSAT-F02T
Наявність в магазині
767грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР YK-81C
Наявність в магазині
528.70грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР С101А2
Наявність в магазині
456грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР С101А3
Наявність в магазині
528грн.
залишити відгук
ПУЛЬСОКСИМЕТР S10 З USB
Наявність в магазині
залишити відгук
Пульсоксиметр yimi life ym101
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
21.12.2021
Перевірено

Пульсоксиметр – призначення, особливості приладу

Рівень кисню в крові, або сатурація – показник, який опосередковано може вказувати на проблеми з легенями. Для вимірювання та контролю цієї характеристики в домашніх умовах необхідно купити пульсоксиметр. Пристрій дозволяє визначити відсотковий вміст у крові гемоглобіну, який насичений киснем. Пульсоксиметр – це прилад, за допомогою якого можна відстежувати критичні стани та зниження SpO2. Це дозволить вчасно приймати рішення щодо необхідності медичної допомоги. Тому придбати прилад для домашнього використання варто нарівні з тонометром та іншими медичними пристроями, завдання яких полягає у контролі стану організму. При цьому ціна на пульсоксиметри доступна для широкого кола покупців в Україні. Придбати пристрої можна недорого, тому вони мають великий попит.

Підібрати недорогий та якісний пульсоксиметр ви можете в інтернет-аптеці “Здравиця”. Пропонуємо вам пристрої з різних цінових категорій, серед яких ви можете знайти варіант, що відповідає вашому бюджету та побажанням. Замовити пульсоксиметр онлайн можна з оперативною доставкою по Україні. При необхідності звертайтеся за консультацією до менеджера компанії - ми допоможемо визначити, який пульсоксиметр на палець виявиться найкращим рішенням у конкретному випадку.

Специфіка застосування пульсоксиметрів - у яких випадках потрібен прилад

Для вимірювання рівня насиченості киснем капілярної крові в пульсоксиметрі застосовується безболісний вимір за допомогою датчика, що складається зі світлодіодів - червоного та інфрачервоного світла. Вони дозволяють просвічувати тканини, а значення отриманих вимірювань інтерпретується фоточутливим елементом. Після цифрової обробки дані відображаються на дисплеї.

Пульсоксиметр медичний має кілька переваг:

  • Компактні розміри приладу дозволяють тримати його під рукою;

  • Вимірювання відсоткового вмісту кисню в крові проводиться неінвазивно без пошкодження шкіри;

  • Для застосування пульсоксиметра не потрібні розхідники;

  • Більшість пристроїв обладнано звуковим сигналом тривоги, тому ви можете вчасно отримати дані про критичний стан.

Придбати пульсоксиметр в аптеці можна для профілактики кисневої недостатності. Пристрій є схожим на прищіпку приладом з цифровим табло, який одягається на палець. Вимірювання тривають у межах 10-20 секунд, після яких пульсоксиметр повідомляє результати. Отримати коректні дані можна, дотримуючись нескладних правил - виміри потрібно проводити кілька разів протягом 3-4 хвилин у положенні сидячи. Тіло має бути розслабленим, а руку варто покласти на рівну, стабільну поверхню. Потрібно простежити, щоб долоні були чистими, як і датчики приладу. Варто зауважити, що виміри на лівій та правій руках можуть трохи відрізнятися. Якщо показання здаються занадто заниженими, необхідно перевірити необхідність заміни батарейок.

Нормальні значення SpO2 перебувають у межах 95-100 при інфекційних та вірусних захворюваннях дихальних шляхів є сенс звернутися до лікаря. Падіння значень до 90% свідчить про розвиток гіпоксемії. Щоб повідомити користувача про його стан, у пульсоксиметрі передбачено відображення кривої пульсової хвилі. Вона дає можливість не тільки відстежувати стан хворого, а й перевіряти справність приладу, якщо значення вимірів виявляться спірними.

Купити пульсоксиметр в аптеці має сенс при захворюваннях дихальної системи, вадах серця, серцевій недостатності, обструктивному апное.

Прилад для вимірювання сатурації — який краще вибрати

Пульсоксиметри в Україні представлені у великому асортименті. Вибираючи надійний прилад, важливо враховувати не тільки ціну пристрою, а і його функціональність. Щоб знати, як вибрати пульсоксиметр, потрібно пам'ятати про основні відмінності таких пристроїв. При покупці пристрою варто враховувати розмір шрифту на екрані, тип елемента живлення, місце кріплення, допустимі межі похибки. Придбати прилад можна як у звичайному, так і в міцному корпусі. Перевагу потрібно віддавати моделям, які мають звукове сповіщення при досягненні порогових значень. Для комфортного застосування важливо вибирати пульсоксиметри з підсвічуванням - їх можна застосовувати у будь-який час доби.

Якщо перед вами стоїть завдання купити пульсоксиметр, який не вдарить по бюджету, важливо врахувати механізм його роботи. Оптимальний варіант — вибрати пристрій, який вмикається після того, як його надіти на палець, і вимикається відразу після зняття. Ця модель значно заощадить покупку розхідників, тому зможе окупитись за порівняно невеликий час.

Пульсоксиметр ціна в інтернет аптеці

ПульсоксиметрЦіна
ПУЛЬСОКСИМЕТР CMS50B464 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР GAMMA OXY SCAN636.9 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР LK 87240.9 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР LK 88214.5 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР MEDICARE820.4 грн
Пульсоксиметр s6362.9 грн
Пульсоксиметр sini-hero s6550 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР SONOSAT-F02T767 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР YK-81C528.7 грн
ПУЛЬСОКСИМЕТР С101А2456 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Підписатись на новини
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку