Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Стетоскоп

Знайдено 3 товара
СТЕТОСКОП LD SPECIAL RAPPAPORT ЧОРН
ЛИТЛ ДОКТОР
Наявність в магазині
323.70грн.
залишити відгук
СТЕТОСКОП PROMEDICA SE-10
Наявність в магазині
150.20грн.
залишити відгук
СТЕТОСКОП PROMEDICA SE-20
Наявність в магазині
278.10грн.
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
07.12.2021
Перевірено

Стетоскоп медичний – види та призначення пристрою

Стетоскоп – медичний прилад, необхідний для процедури аускультації. Це один із базових методів діагностики, суть якого полягає у вислуховуванні звуків роботи внутрішніх органів. Медичні стетоскопи використовують у кардіології, акушерстві, педіатрії, терапії. Фонендоскопи знайшли застосування у пульмонології, анестезіології.

Конструкція стетоскопа включає дужки та насадки, завдяки яким вони надійно фіксуються у вухах. Пристрій складається з дроту, який підводить звуки до дужок, а також спеціальної головки для стикання з тілом. За рахунок відносно простої конструкції ціна на стетоскоп є доступною.

Стетоскоп медичний та фонендоскоп мають кілька відмінностей. Фонендоскоп використовується для прослуховування звуків високої частоти за допомогою мембрани – при огляді легень і судин. Воронку приладу застосовують для того, щоб вислухати низькочастотні звуки, які характерні для серця та кишечника. У стетоскопа мембрана знижує гучність звуків, що дає змогу добре вислухати роботу органів, які видають звуки високої частоти. Оптимальним варіантом може стати стетофонендоскоп, що поєднує функції обох пристроїв. Його відмінність полягає у формі наконечника – одна сторона має мембрану, інша – ні. Знайти такий прилад в аптеці досить просто – ви можете придбати його онлайн.

Розрізняють стетоскопи, що застосовуються в кардіології, та прилади для ретельного прослуховування внутрішніх органів. Останній варіант відрізняється наявністю плоскої голівки, за рахунок чого можна провести детальну діагностику органів дихання, травного тракту і т. д. Також у сучасній медицині застосовують електронні стетоскопи, оснащені мікрофоном, що дозволяє детальніше вивчати стан пацієнта.

Чи потрібний фонендоскоп у домашній аптечці

Необхідність придбати фонендоскоп для дому виникає не так часто, проте в такого придбання є ряд плюсів. Поширені моделі цих пристроїв можуть використовуватися не лише у медичних закладах. Завдяки стетоскопу можна відстежувати стан здоров'я та вчасно звертати увагу на появу шумів, змін у роботі внутрішніх органів. Поява аномальних сигналів при домашньому обстеженні стетоскопом - привід для спілкування з терапевтом і ретельного вивчення стану пацієнта вже за допомогою апаратних методик. 

Відносно проста конструкція приладу дозволяє його легко дезінфікувати за допомогою серветки, змоченої в 70% розчині ізопропілового спирту. Головна перевага фонендоскопа або стетоскопа - простота застосування та компактність. У випадку простих моделей до переваг можна додати незалежність від джерел живлення.

Замовити онлайн пристрій можна в інтернет-аптеці "Здравиця". До вашої уваги запропоновані сертифіковані в Україні прилади для аускультації, придбати які можна недорого. 

 

Стетоскоп ціна в інтернет аптеці

СтетоскопЦіна
СТЕТОСКОП LD SPECIAL RAPPAPORT ЧОРН323.7 грн
СТЕТОСКОП PROMEDICA SE-10150.2 грн
СТЕТОСКОП PROMEDICA SE-20278.1 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Підписатись на новини
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку