Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Кисневий балон

Знайдено 5 товарів
Кисень балон окс-о2 8л
КИСЛОРОД
Наявність в магазині
363.90грн.
залишити відгук
Сумка киснева 30л
ИГАР
Наявність в магазині
672.40грн.
залишити відгук
Кисень балон 4 л
КИСЛОРОД
Наявність в магазині
залишити відгук
Кисень балон 6 л
КИСЛОРОД
Наявність в магазині
залишити відгук
Кисень балон окс-02 м'ята 8л
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
07.12.2021
Перевірено

Кисневі балони - застосування в медичних цілях

Нестача кисню - стан, який може виявитися критичним для здоров'я та життя людини. Недолік оксигену в крові призводить до зниження імунітету, викликає головний біль і відчуття втоми, негативно впливає на концентрацію та увагу. При низькому рівні кисню може розвиватися синдром хронічної втоми та депресивні стани. Також це призводить до порушень у роботі внутрішніх органів. Купити кисневий балон можна в різних обсягах. Місткість з газом застосовують у барокамерах для наповнення кисневих подушок, при реанімації пацієнтів, у палатах з підвищеним вмістом кисню. У медичних цілях балон служить не тільки як розхідник, а і як самостійна система для проведення кисневої терапії. І тут балон оснащується комплектом пацієнта. Ціна на кисневий балон залежить від літражу, проте ємності з більшим обсягом є вигіднішою купілею медичної техніки.

Як використовують кисневий балон для дихання

Принцип дії кисневого балона, який оснащений спеціальним комплектом, полягає в подачі повітря через редуктор. У ємності кисень міститься під високим тиском, тому перед тим, як подати його пацієнту, він потребує зниження тиску до 1,5 - 2 кГс/см². Це відбувається за допомогою редуктора. Потім потік направляється до витратоміру, регулятор якого дозволяє визначити необхідний обсяг кисню. Перед тим як потрапити до органів дихання пацієнта, повітря проходить через зволожувач. Тільки після цього кисень прямує у канюлі або через маску пацієнту. Зволоження має важливе значення у проведенні оксигенотерапії – подача чистого кисню може спричинити погіршення стану хворого.

Використовуючи балони з киснем, необхідно приділяти особливу увагу техніці пожежної безпеки. Неприпустимо зберігати та використовувати їх поблизу джерел вогню. Не можна курити у приміщеннях, де знаходяться балони з киснем. Перед застосуванням потрібно оглянути ємність та переконатися в її герметичності.

Як виглядає кисневий балон, види пристрою

Стандартні кисневі балони великого об'єму є герметичними ємностями, пофарбованими в синій колір. На них чорним кольором наноситься маркування. Кисневий балон в аптеці може мати відносно невеликий об'єм, що дозволяє застосовувати його в домашніх умовах. Сьогодні легко придбати компактні аерозолі з розпилювачами, які можна тримати в аптечці чи переносити з собою. Інгалятори-балончики необхідні людям із захворюваннями дихальних шляхів, схильністю до гіпоксії, ослабленим імунітетом, а також тим, хто проживає на території з забрудненим повітрям. Придбати такий пристрій можна з аерозолем або твердою маскою. Подібна конструкція допоможе в короткий термін подолати кисневе голодування, покращити загальний стан, розумову та фізичну активність. Невеликі балончики можуть застосовуватися як допоміжний засіб, який покращує сон, знімає втому, усуває запаморочення та підвищує тонус організму. Як профілактичний засіб купити кисневий медичний балон варто тим, хто часто проводить час у закритому приміщенні, в пробках. 

Купити кисневі балони для дихання можна онлайн. Щоб замовити необхідну кількість ємностей в інтернет-аптеці “Здравиця”, достатньо залишити свої дані в контактній формі на нашому сайті. Перевагами такої покупки є доступна ціна, оперативна доставка, можливість придбати товари цілодобово. 

 

Кисневий балон ціна в інтернет аптеці

Кисневий балонЦіна
Кисень балон окс-о2 8л363.9 грн
Сумка киснева 30л672.4 грн
Кисень балон 4 л0 грн
Кисень балон 6 л0 грн
Кисень балон окс-02 м'ята 8л0 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Підписатись на новини
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку