Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

Гігрометр

Знайдено 6 товарів
Гiгрометр психрометричний вит-1
СТЕКЛОПРИБОР
Наявність в магазині
146.50грн.
залишити відгук
Гiгрометр психрометричний вит-2
СТЕКЛОПРИБОР
Наявність в магазині
147.90грн.
залишити відгук
Термогiгрометр цифровий з годинником т-07
Наявність в магазині
залишити відгук
Термогiгрометр цифровий т-04
Наявність в магазині
залишити відгук
Термогигрометр нм16
АНД
Наявність в магазині
залишити відгук
Термометр-гiгрометр цифр з годинником т-14
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
07.12.2021
Перевірено

Гігрометр – призначення та користь приладу

Для здоров'я людини ключове значення має стан довкілля. Важливими характеристиками, що визначають його якість, є температура та вологість повітря. Щоб регулярно отримувати інформацію про зміну таких показників, варто купити гігрометр, який поєднує кілька функцій, крім вимірювання вологості. Розрізняють прилади, які здатні демонструвати відсотковий вміст вологи повітря чи абсолютне значення. У побуті застосовують гігрометри, завдяки яким можна дізнатися відсотковий вміст вологи.

Ціна на гігрометр залежить від типу його конструкції. Ви можете купити медичний прилад недорого в інтернет-аптеці "Здравиця". Тут представлені найпопулярніші в Україні моделі пристроїв для вимірювання вологості повітря. Замовити онлайн гігрометри в аптеці дозволяє зручна форма - достатньо вказати всі необхідні дані, щоб зв'язався з вами представник компанії.

Види гігрометрів психрометричних та їхні особливості

На виробництві широко поширений психрометричний тип гігрометра. Він є пластмасовою підставкою, на якій розташовані два термометри — сухий і вологий. Один із термометрів зволожується за допомогою тканини, змоченої у воді. Через це температура приміщення, де встановлений гігрометр, не може бути нижчою за 0℃, тому що в іншому випадку вода замерзне, а прилад вийде з ладу. Також особливість конструкції викликає необхідність періодично доливати дистильовану воду в живильник. Як робоче тіло термометрів використовується толуол, пофарбований у червоний колір. Визначити вологість повітря можна за таблицею, яка базується на різниці показань шкал термометрів.

Розрізняють два види психрометричних гігрометрів:

  • Гігрометр Віт-1 - пристрій, який призначений для вимірювання вологості в житлових, виробничих приміщеннях. Прилад має діапазон виміру в межах +5 - +25℃.

  • Гігрометр Віт-2 має аналогічний пристрій, однак має інший діапазон вимірювань - від +20 до +40℃.

При вимірюваннях вологості в приміщенні враховують, що нормальні значення цього показника варіюються в межах 40-60%.

Особливості термогігрометра та користь від застосування приладу

У побутових цілях доцільно купити термогігрометр, оскільки цей прилад є багатофункціональним. Завдяки цьому пристрою можна відстежувати будь-які зміни вологості у приміщенні. Перевищення допустимих показників підвищує ризик застудних захворювань. Надлишок вологи забезпечує хороші умови для поширення у приміщенні грибка та плісняви, хвороботворних бактерій. При сухості повітря виникають неприємні відчуття у носі та горлі. Пересушування слизових оболонок також має негативні наслідки для організму, тому що позбавляє їх захисних властивостей. Своєчасне вимірювання показників повітря допоможе скоригувати мікроклімат. Особливо це важливо для маленьких дітей, людей із хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом.

Застосування цифрового термогігрометра не обмежується простими вимірами середовища у житлових приміщеннях. З його допомогою можна перевіряти вологість повітря під час будівельних, штукатурно-малярних робіт у кімнаті, а також при укладанні ламінату, наклеюванні шпалер. Виробники прагнуть оснащувати цифрові прилади низкою корисних функцій. Вони можуть запам'ятовувати мінімальні й максимальні значення вологості та температури, зберігати у пам'яті вимірювання, оснащуватися виносними датчиками, щоб виміряти показники зовнішнього середовища. Деякі види гігрометрів підключаються до ПК через USB або мають роз'єм для SD-карти пам'яті. Додатково прилад може мати функцію годинника та таймера, а також індикатор комфорту, нерідко його відрізняє стильний дизайн. Термогігрометр можна кріпити на стіну або ставити на стіл. Ви також можете підібрати потрібне для інтер'єру оформлення корпусу. 

Термогігрометр кімнатний може застосовуватися не тільки в побуті. Його можна встановити на робочому місці, щоб стежити за нормальним мікрокліматом, дотриманням умов охорони праці. Пристрій буде корисним на кухні або в інших місцях з підвищеною вологістю.

 

Гігрометр ціна в інтернет аптеці

ГігрометрЦіна
Гiгрометр психрометричний вит-1146.5 грн
Гiгрометр психрометричний вит-2147.9 грн
Термогiгрометр цифровий з годинником т-070 грн
Термогiгрометр цифровий т-040 грн
Термогигрометр нм160 грн
Термометр-гiгрометр цифр з годинником т-140 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Підписатись на новини
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку