Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Призначення препарату
Дивитися всі Приховати все

АРМАДІН

Знайдено 6 товарів
Армадiн р-н д/iн 50мг/мл 2мл №10
АРМАДИН
Наявність в магазині
506.60грн
залишити відгук
Армадiн р-н д/iн 50мг/мл 2мл №10
АРМАДИН
Наявність в магазині
535.90грн
залишити відгук
Армадiн р-н д/iн 50мг/мл 2мл №10
АРМАДИН
Наявність в магазині
546.50грн
залишити відгук
Армадин лонг таб пролонгованої дiї 300мг №40
АРМАДИН
Наявність в магазині
343.10грн
залишити відгук
Армадин лонг таб пролонгованої дiї 500мг №40
АРМАДИН
Наявність в магазині
387грн
залишити відгук
Армадин таб в/о 125мг №30
АРМАДИН
Наявність в магазині
152.40грн
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як застосовувати АРМАДИН, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

Армадін: коротка інструкція із застосування

Армадін використовується пацієнтами, які потребують поліпшення обмінних процесів. Засіб належить до мембранопротекторів, а також має інгібуючу дію відносно вільнорадикальних процесів. Армадін купити варто вже через його ноотропну, антигіпоксичну, анксіолітичну та протисудомну дію на організм. З його допомогою вдається збільшити стійкість тканин організму перед кисневозалежними патологічними станами, серед яких слід виділити гіпоксію, шок, ішемію, інтоксикацію алкогольними напоями.

Армадін склад представлений діючою речовиною емоксипін, яке міститься в кількості 100 мг / ампула. Виробляється препарат у формі розчину для ін'єкцій.

Показання до застосування

На Армадін ціна в інтернет-аптеці «Здравиця» дозволяє успішно пройти терапевтичний курс, досягнувши бажаного результату. Препарат використовується у випадку з гострими і хронічними порушеннями кровообігу, а також при черепно-мозкових травмах. Лікар може призначити медикамент у таких випадках:

  • при дисциркуляторній енцефалопатії;
  • при нейроциркуляторній дистонії;
  • при легких когнітивних розладах;
  • при неврозоподібних станах;
  • при інфаркті міокарда.

В Україні ви завжди отримаєте якісну консультацію, якщо скористаєтеся пропозицією нашої онлайн-аптеки, в якій працюють справжні професіонали.

Протипоказання

Препарат не слід використовувати в наступних ситуаціях:

  • непереносимість речовин, що входять до складу лікарського препарату;
  • в разі тяжкого порушення в роботі нирок або печінки;
  • при вагітності.

Армадін: спосіб застосування і дозування

Призначити лікування з використанням медикаменту може тільки лікуючий фахівець після проходження пацієнтом діагностики. Речовину застосовують внутрішньом'язово або внутрішньовенним способом. Струминне введення розчину відбувається повільно, а при краплинному внутрішньовенному введенні швидкість становить 40-60 крапель / хвилину. Початкове дозування досягає 50-100 мг. Препарат слід використовувати від 1 до 3 разів на день. Армадін як приймати правильно? Обов'язковою умовою проходження курсу є уважне спостереження фахівців за станом пацієнта. При необхідності дозування на день може бути збільшене до 800 мг.

Якщо пацієнт страждає від порушення головного кровообігу, то дозування може бути збільшене до 300 мг за один прийом протягом перших 4 днів. Подальший курс передбачає зниження до 100 мг на день. Як пити засіб при дисциркуляторній енцефалопатії? Для лікування даного захворювання використовується Армадін внутрішньовенно в обсязі 100 мг до 3 разів на день. Для подолання тривожного стану слід використовувати до 300 мг на день протягом 2-4 тижнів. Відкритокутова глаукома передбачає прийом до 30 мг на день протягом 2 тижнів.

АРМАДІН ціна в інтернет аптеці

АРМАДІНЦіна
Армадiн р-н д/iн 50мг/мл 2мл №10506.6 грн
Армадiн р-н д/iн 50мг/мл 2мл №10535.9 грн
Армадiн р-н д/iн 50мг/мл 2мл №10546.5 грн
Армадин лонг таб пролонгованої дiї 300мг №40343.1 грн
Армадин лонг таб пролонгованої дiї 500мг №40387 грн
Армадин таб в/о 125мг №30152.4 грн