Підбір параметрів
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Дивитися всі Приховати все

АРБИВИР

Знайдено 2 товара: Ціна від 102 грн. до 168 грн.
Арбiвiр-здоров'я капс. 100 мг №10
АРБИВИР
Наявність в магазині
102.50грн.
залишити відгук
Арбiвiр-здоров'я форте капс 200мг №10
АРБИВИР
Наявність в магазині
168грн.
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як купити та застосовувати АРБИВИР, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат АРБИВИР надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
30.11.2021
Перевірено

В інтернет-аптеці «Здравиця» ви можете придбати будь-які потрібні ліки в пару кліків. Оформляйте замовлення онлайн і забирайте його у найближчій аптеці вашого міста. Доставляємо препарати по всій Україні.

Арбівір – коротка інструкція

Препарат є противірусним засобом системного застосування. До складу Арбівіру входить діючий компонент уміфеновіру гідрохлорид. Препарат також містить крохмаль картопляний, лаурилсульфат натрію, целюлозу мікрокристалічну, тальк та ін.

Активна речовина специфічним чином пригнічує життєдіяльність вірусів А та В, у тому числі H1N1 і H5N1. Клінічна ефективність у разі грипу визначається скороченням тривалості хвороби та тяжкості її перебігу, усуненням симптоматики, а також зменшенням ризику розвитку ускладнень внаслідок захворювання. Препарат Арбівір є малотоксичним, не чинячи негативного впливу на організм за умови дотримання призначеного дозування.

Якщо лікар порекомендував вам купити Арбівір для лікування, замовляйте його в нашій аптеці. Продаємо оригінальні лікарські засоби. Ціна на Арбівір вказана біля товарної позиції, і вона зберігається з моменту оформлення покупки до отримання препарату. 

Показання до прийому Арбівіру

Ліки використовуються для профілактики та лікування грипу А та В, ГРВІ, у тому числі ускладнених захворювань. Лікар може також призначити Арбівір у рамках комплексної терапії хронічного бронхіту, запалення легень.

Протипоказання

Не можна використовувати препарат за наявності гіперчутливості до будь-якої його складової. Протипоказанням також є дитячий вік. Даних про прийом ліків під час вагітності немає.

Лікарська взаємодія

Клінічно значущих поєднань препарату з іншими ліками не виявлено. Але в будь-якому випадку рекомендується повідомити лікаря про поточне використання інших медикаментів, якщо він порекомендував купити Арбівір.

Арбівір: прийом і дозування

Препарат призначений для дорослих. З метою профілактики приймайте по 200 мг на добу протягом 10-14 днів. У період епідемії грипу можна продовжити курс до 3 тижнів.

Для лікування грипу призначають 200 мг 4 рази на день протягом 5 днів. Максимальна добова доза становить 800 мг.

Обов'язково детально уточнюйте у лікаря, як приймати Арбівір.

 

АРБИВИР ціна в інтернет аптеці

АРБИВИРЦіна
Арбiвiр-здоров'я капс. 100 мг №10102.5 грн
Арбiвiр-здоров'я форте капс 200мг №10168 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Напишіть нам ми онлайн!