Підбір параметрів
Фільтри

Гіалуронова кислота

Знайдено 9 товарів
Solgar комплекс колаген і гіалурон кислоти №30
СОЛГАР
Наявність в магазині
921.30грн.
залишити відгук
Гіалуронова кислота супер форте таблетки 1000мг №30
ГИАЛУРОНОВАЯ К-ТА
Наявність в магазині
334грн.
залишити відгук
Доппельгерц бьютi лiфтинг-комплекс з гiалурон к-той капсули №30
ДОППЕЛЬГЕРЦ
Наявність в магазині
336.30грн.
залишити відгук
Колаген б'ютi+гiалуронова к-та порошок 5000мг №14
КОЛЛАГЕН
Наявність в магазині
185.20грн.
залишити відгук
Iмплантанти iн'єкц на основi гiалурон к-ти diart 1,8% шприц 2мл 2голки
ИМПЛАНТАТ
Наявність в магазині
2 267.90грн.
залишити відгук
Now гiалуронова кислота капсули 100мг №60
НАУ
Наявність в магазині
залишити відгук
Solgar гiалуронова кислота таблетки 120мг №30
СОЛГАР
Наявність в магазині
Гiалуронова к-та б'ютi таблетки 140мг №30
Наявність в магазині
залишити відгук
Гiалуронова кислота таблетки 120мг №60
ГИАЛУРОНОВАЯ К-ТА
Наявність в магазині
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!
Оновлено:
04.01.2022
Перевірено

Гіалуронова кислота в таблетках: як використовувати і для чого?

Гіалуронова кислота - це препарат, який здатний чинити омолоджувальний ефект. Сьогодні в Україні існує величезна кількість кремів, сироваток, масок, що містять цей мікроелемент. Крім того, можна купити гіалуронову кислоту в таблетках. 

Приблизно до 25 років в організмі кожної людини виробляється достатня кількість гіалуронової кислоти (проте кожен випадок індивідуальний), після чого цей процес погіршується, а речовини в організмі стає дедалі менше. Тому доводиться підтримувати рівень гіалуронової кислоти за допомогою косметичних засобів і препаратів. 

Низький рівень гіалуронової кислоти в організмі насамперед впливає на наш зовнішній вигляд (шкіра втрачає пружність, знижується рівень вологи). Не завжди буде достатнім застосування лише косметичних засобів, що містять цю речовину. У більшості випадків креми, сироватки та інші засоби використовують як профілактику, а не з метою лікування (відновлення рівня кислоти в організмі).

Гіалуронова кислота, а саме вітаміни, в яких вона міститься, - поширений препарат, який застосовується з метою підтримання та підвищення рівня кислоти в організмі людини. Також багато фахівців запевняють, що застосування таблеток ефективніше, ніж використання препарату ін'єкційно або за допомогою косметичних засобів.

Гіалуронова кислота в аптеці – які бувають препарати?

Гіалуронова кислота здатна утримати під шаром шкіри вологу. Це, своєю чергою, сприяє синтезу колагену. Таким чином, відбувається оновлення шкіри, відповідно, і її омолодження.

Цей елемент можна порівняти з губкою, яка здатна підтримувати необхідний водний баланс в організмі людини. Доведено, що без води життя неможливе, так і без гіалуронової кислоти відбувається процес в'янення та старіння шкіри.

В онлайн-аптеці “Здравиця” ви зможете знайти великий вибір продуктів, що містять гіалуронову кислоту: креми, маски, сироватки, вітаміни тощо. 

Вітаміни з гіалуроновою кислотою мають особливий попит. Проте ми радимо не займатися самолікуванням! Застосування будь-яких лікарських препаратів, у тому числі й таблеток з гіалуроновою кислотою, вимагає попередньої консультації з лікарем. Фахівець зможе докладно розповісти вам про курс профілактики або лікування (залежно від вашої ситуації), а також призначить необхідне дозування та спосіб застосування.

Що стосується косметичних засобів, особливих обмежень немає. Однак консультація з відповідним фахівцем допоможе вам розробити ефективніший і правильний курс використання препарату, що відзначиться на стані вашої шкіри та організму загалом.

Гіалуронова кислота - корисні властивості

Гіалуронова кислота не тільки сприяє омолодженню, але також виконує інші функції. Такі вітаміни здатні:

  1. Зволожити шкіру, підвищити її тонус і пружність. Як правило, саме такого ефекту й намагаються досягти застосуванням гіалуронової кислоти. У більшості випадків цього ефекту можна досягти за допомогою косметичних засобів, проте бувають і винятки.

  2. Захистити від процесу фотостаріння. Ще одна поширена функція гіалуронової кислоти. Багато хто починає приймати препарат якраз із метою отримання омолоджувального ефекту.

  3. Зберегти діяльність і гнучкість суглобів. Про цю ж функцію знає мало хто. Насправді гіалуронова кислота – це один із найважливіших компонентів внутрішньосуглобової рідини та хрящів. Низький рівень кислоти в організмі може призвести до підвищення тертя між суглобами, а це, у свою чергу, призводить до їхньої деформації.

  4. Поліпшити зір. Встановлено, що гіалуронова кислота позитивно впливає на склоподібне тіло ока (оскільки є одним із його головних компонентів). Тому підтримання здорового рівня кислоти в організмі сприяє покращенню зору.

Недорого купити гіалуронову кислоту ви можете в інтернет-аптеці "Здравиця". Тут представлений великий асортимент препаратів, у тому числі й вітамінів. Також в аптеці представлена ​​доступна ціна на гіалуронову кислоту.

Ще раз хочемо відзначити, що будь-яке застосування препаратів має відбуватися після консультації з лікарем!

Гіалуронова кислота ціна в інтернет аптеці

Гіалуронова кислотаЦіна
Solgar комплекс колаген і гіалурон кислоти №30921.3 грн
Гіалуронова кислота супер форте таблетки 1000мг №30334 грн
Доппельгерц бьютi лiфтинг-комплекс з гiалурон к-той капсули №30336.3 грн
Колаген б'ютi+гiалуронова к-та порошок 5000мг №14185.2 грн
Iмплантанти iн'єкц на основi гiалурон к-ти diart 1,8% шприц 2мл 2голки2267.9 грн
Now гiалуронова кислота капсули 100мг №600 грн
Solgar гiалуронова кислота таблетки 120мг №300 грн
Гiалуронова к-та б'ютi таблетки 140мг №300 грн
Гiалуронова кислота таблетки 120мг №600 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Підписатись на новини
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку