Здоров'я

Корисний та поганий холестерин: все, що важливо знати
Холестерин відіграє ключову роль у здоров'ї нашого організму, але важливо розрізняти «хороший» та «поганий» холестерин. Розповідаємо про важливі властивості холестерину, включаючи його функції, вплив на здоров'я серця, а також методи зниження та підтримання оптимального рівня холестерину.
Читати далі
Як виглядає укус кліща і чим небезпечний
Укус кліща може бути не тільки непомітним, але і загрожує серйозними наслідками для здоров'я. Розповідаємо, як виглядає укус кліща і чому він такий небезпечний, як можна уникнути укусів.
Читати далі
Запор при вагітності: як упоратися з проблемою
Запор - поширена проблема, з якою стикаються вагітні жінки. Розповідаємо чому виникає проблема, як попередити цей стан чи боротися, якщо проблема вже є.
Читати далі
Чому болить спина: розбираємося в причинах і знаходимо рішення
Який буває біль у спині, чому виникає. Розповідаємо, які захворювання провокують больовий синдром, які симптоми вимагають термінового звернення до лікаря та як впоратися з болем у спині.
Читати далі
Чому виникає діатез у дітей і як допомогти малюку
Діатез у дітей - поширений стан, що виникає через алергічні реакції або порушення в харчуванні. Обговоримо основні причини діатезу у немовлят та ефективні способи допомоги малюкам.
Читати далі
Як покращити пам'ять та увагу - ефективні методи
Фіксування та відтворення отриманої інформації – процеси, над якими мало хто замислюється. Уваги вимагають ситуації, коли запам'ятовування та утримання у голові будь-яких відомостей викликає труднощі. Чому погіршується та як покращити пам'ять?
Читати далі
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті