Мережа аптек «Здравиця»

Мережа аптек «Здравиця» — це сервіс, який є досить популярним як у великих містах, так і в обласних населених пунктах України. Тут кожен клієнт знайде для себе необхідну продукцію, замовити яку на сайті фармакологічної компанії можна всього протягом декількох секунд.

Мережа аптечних пунктів «Здравиця»: основна інформація

Аптеки «Здравиця» були засновані в 2004 році. В 2009 році мережа стала частиною Українського Аптечного Холдингу. «Здравиця» — це аптечні пункти традиційного формату, які дотримуються європейського рівня обслуговування клієнтів.

Сьогодні аптека широко функціонує в мережі інтернет. На сайті zdravica.ua кожен клієнт сервісу може вибрати необхідні медичні препарати, товари для догляду або медобладнання. Оформлення замовлення також можливо в віддаленому режимі. Що стосується фактичних відділень, відвідати пункти фармакологічної компанії можна в Києві за адресою: вул. Маршала Тимошенко. Також аптеки фармацевтичної мережі «Здравиця» локалізовані в Донецькій області, Запоріжжі, Дніпрі, Луганській області та інших містах України.

В організації торгового процесу особлива увага приділяється професійним навичкам та освіті персоналу. Тут працюють професійні фармацевти, які виявляють уважність і надають консультаційні послуги своїм клієнтам. Іншими словами, «Здравиця» — це багаторічний досвід співробітників, широке розмаїття товарів, доступні ціни та компроміс у всьому. Ставши клієнтом торгової аптечної мережі, ви зможете самостійно оцінити всі переваги даного сервісу.

Асортимент продукції в мережі аптек «Здравиця»

Кожен аптечний пункт торгової фармакологічної мережі «Здравиця» налічує близько 10 000 найменувань продукції, приблизно половина з якої — це товари для краси і здоров'я, засоби по догляду та препарати для профілактики різних захворювань. Також тут відзначається щоденне поповнення асортименту в залежності від потреб цільової аудиторії та особливостей локалізації аптечного пункту. Вся без винятку продукція, що реалізується в мережі аптек «Здравиця», має необхідні сертифікати відповідності, що є 100%-ним доказом якості пропонованих товарів.

Переваги покупки ліків та інших товарів у аптеці «Здравиця»

Замовлення препаратів у аптеці «Здравиця» можна зробити як за телефоном, так і через інтернет. Віддалене оформлення заявки є дуже зручним. Що стосується інших переваг покупки лікарських препаратів, доглядової косметики й медичного обладнання в аптечних відділеннях Українського Аптечного Холдингу, це:

  • Реалізація оригінальних медичних препаратів найвищої якості. При необхідності кожен клієнт сервісу має можливість перевірити наявність реєстраційних документів будь-якої пропонованої продукції.
  • Зручне оформлення сайту. Для оформлення замовлення необхідно вибрати найменування, вказати місто й спосіб оплати.
  • Можливість замовлення продукції, якої на даний момент немає в наявності. Після оформлення заявки продукція в найстисліші терміни буде доставлена в зазначений аптечний пункт.
  • Кожен покупець може придбати товар зі знижкою. Тут також проходять акції й передбачена програма лояльності для постійних клієнтів аптечної мережі.

«Здравиця» — це мережа аптек, де працюють досвідчені співробітники, які кожен день намагаються вдосконалити сервіс і зробити його більш доступним для клієнтів.

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки