Мережа аптек «Бюджетна аптека»

Український Аптечний Холдинг — це фармацевтична компанія, яка стрімко розвивається та успішно поєднує кілька мереж аптек з бездоганною репутацією. Аптеки «Бюджетна аптека» входять до складу Холдингу, так як саме співробітники цієї компанії забезпечують клієнтам безперебійний доступ до необхідних медичних препаратів, надають кваліфіковану консультативну допомогу, а також намагаються вдосконалити сервіс на кожному його етапі.

Інформація про компанію «Бюджетна аптека»

Мережа аптек «Бюджетна аптека» для зручності своїх клієнтів постійно знаходиться на стадії динамічного розширення і вдосконалення. На даний момент скористатися послугами сервісу мають можливість жителі багатьох міст і населених пунктів України (Дніпро, Харків, Буча, Маріуполь, Боярка, Кривий Ріг, Донецька та Луганська область, та багато інших). 

Численний штат співробітників забезпечує безперебійну доставку препаратів медичного призначення та іншої вузьконаправленої продукції. Якщо необхідного найменування на даний момент немає в наявності, на сайті Всеукраїнського Аптечного Холдингу можна оформити замовлення і в найкоротші терміни отримати продукцію в одній з аптек мережі «Бюджетна аптека». Звернутися до фахівців можна за телефоном або залишити заявку на сайті Холдингу.

«Бюджетна аптека» — якість на кожному етапі співробітництва

При оформленні замовлення в аптеці «Бюджетна аптека» необхідно звернути увагу на те, що тут кожен клієнт обов'язково знайде для себе те, що потрібно. Крім цього, тут чітко дотримуються норм і стандартів зберігання медичних препаратів, що забезпечує 100%-ну безпеку та якість пропонованої продукції:

  • Виробничі та складські приміщення оснащені необхідним обладнанням для забезпечення правильних умов зберігання лікарських засобів. Якість даного процесу безпосереднім чином залежить від температурного режиму, підтримки сприятливого рівня вологості й освітлення.
  • Кожен клієнт має повне право запросити інформацію про походження того чи іншого препарату та медичного обладнання. Співробітники кожного аптечного пункту мають необхідні сертифікати, інструкції та іншу документацію до всієї без винятку пропонованої продукції.
  • Робота всіх аптек Українського Аптечного Холдингу контролюється уповноваженими особами-провізорами. Такі співробітники стежать за виконанням всіх приписів і дотриманням встановлених стандартів. 
  • До того, як поступити в продаж, вся продукція медичного призначення проходить жорсткий контроль якості. Це говорить про те, що медикаменти в мережі аптек «Бюджетна аптека» є високоякісними і тут повністю виключається можливість реалізації препаратів сумнівного походження.
  • Висока кваліфікація співробітників. Кожен фармацевт в обов'язковому порядку проходить спеціальне навчання і постійно знаходиться на стадії вдосконалення своїх спеціалізованих навичок. Крім цього, всі без винятку фармацевти, провізори та інші співробітники мережі аптек «Бюджетна аптека» оснащені спеціальною формою та засобами індивідуального захисту.

Український Аптечний Холдинг — це організація, яка знаходиться на стадії постійного розширення. Компанія вдало співпрацює більш ніж з 20 страховими операторами України. Крім цього, аптеки «Бюджетна аптека» активно беруть участь у таких соціальних проектах, як «Доступні ліки», «Медікарт», «Оранжкарт», «Пфайзер», «Разом», «Здоров'я від Байєр» і «Жіноче здоров'я від Байєр» і багато інших.

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті