Мережа аптек «Добрі ліки»

Перший аптечний пункт фармацевтичний мережі «Добрi лiки» був відкритий у 2010 році. Сьогодні безперебійно функціонує більш ніж 127 точок у вигляді аптек і аптечних пунктів в Києві тп Донецькій області (м. Сіверськ, м. Часів Яр, с. Златоустівка). Також у 2012 році на базі однієї з аптек відкрився лабораторний пункт, де кваліфіковані провізори виготовляють найрізноманітніші рецептурні медпрепарати (м. Краматорськ).

«Добрi лiки» — медичні препарати за доступними цінами

Основною концепцією роботи аптеки «Добрі ліки» прийнято вважати забезпечення населення великим асортиментом медичних препаратів, технологічних новинок, товарів для малюків, а також засобів з догляду. Крім цього, вартість пропонованої продукції тут відносно невисока. 

Співпрацюючи з даною фармакологічною компанією, кожен клієнт має можливість оцінити всі її переваги (різноманітність пропонованої продукції, яка відповідає вимогам покупців певного регіону, професійна допомога консультантів, правильне розташування аптечних пунктів, обслуговування клієнтів з пільгами за наявності посвідчення і рецепта медичного працівника). Варто також відзначити, що аптека «Добрі ліки» є частиною Українського Аптечного Холдингу.

Чому клієнти довіряють аптеці «Добрі ліки»

Аптечні пункти «Добрі ліки» мають зручне місце розташування, що є незаперечною перевагою цієї мережі. Що стосується всієї необхідної інформації про графік роботи, розташування відділень і так далі, уточнити ці дані й ознайомитися з публікаціями блогу можна на інтернет-сторінках https://www.facebook.com/dobriliku/ і m.me/dobriliku.

Мережа аптек «Добрі ліки» з певною періодичністю збільшує кількість фактичних відділень, що робить оригінальні медичні препарати ще доступнішими. Ставши клієнтом мережі аптек «Добрі ліки», покупці мають можливість скористатися наступними перевагами:

  • Високоякісне обслуговування.
  • Кваліфікована інформаційна підтримка клієнтів.
  • Чесні ціни й постійні знижкові пропозиції на асортимент аптечних товарів. 
  • Можливість замовлення лікарських препаратів. Скориставшись онлайн-сервісами аpteka 24 і tabletka.ua, ви зможете отримати своє замовлення в аптечному пункті за попереднім замовленням без черги.
  • Кожен клієнт сервісу має можливість скористатися спеціальною програмою лояльності «Аптечна скарбничка».
  • Швидкий пошук необхідних медичних препаратів. Завдяки простій системі на сайті аптечного сервісу «Добрі ліки» ви зможете знайти необхідні ліки, а також перевірити їх наявність у найближчому аптечному пункті.

Підпишіться на оновлення профілю мережі аптек «Добрі ліки» і постійно будьте в курсі найбільш актуальної інформації.

Аптеки «Добрі ліки» — гарантія якості пропонованої продукції

Як виробничі, так і складські приміщення мережі аптек «Добрі ліки» оснащені спеціальним обладнанням, яке необхідне для підтримки найбільш комфортного температурного режиму. Це дуже важливо, тому що від дотримання холодового ланцюжка й рівня вологості безпосереднім чином залежить збереження та якість медпрепаратів.

Кожен клієнт аптечної мережі має право зробити запит розгорнутої інформації про джерело надходження того чи іншого препарату. Також ви зможете перевірити наявність необхідних сертифікатів якості та інших дозвільних документів.

Ставши клієнтом мережі аптек «Добрі ліки», ви отримуєте можливість придбати оригінальні медпрепарати, в якості яких не виникне жодних сумнівів.

Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті