Склад:
діючі речовини: парацетамол, фенілефрину гідрохлорид, кислота аскорбінова;
1 пакетик містить парацетамолу 600 мг, кислоти аскорбінової 40 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг;
допоміжні речовини: сахароза, натрію цитрат, кислота лимонна безводна, крохмаль кукурудзяний, порошок ментолу E41580, ароматизатор лимона 610399E, ароматизатор меду PFWIS PHS-050860, ароматизатор меду F7624/P, карамель проста 626E150A, аспартам (E 951), сахарин натрію.
Показання:
Для полегшення симптомів застудних захворювань та грипу, включаючи головний біль, біль у горлі, ломоту і біль у тілі, закладеність носа, синусити та пов’язаний з ними біль, гострий катаральний риніт, гарячку.
Протипоказання:
Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Одночасне застосування інших симпатоміметичних деконгестантів (навіть місцевої дії). Тяжкі порушення функції печінки і/або нирок, тяжкі форми цукрового діабету, гіпертрофія передміхурової залози з затримкою сечі, гіпертиреоз, тяжкі захворювання серцево-судинної системи, тяжка артеріальна гіпертензія.
Феохромоцитома, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові (у тому числі виражена анемія, лейкопенія), гострий панкреатит, епілепсія, закритокутова глаукома. Не застосовувати одночасно та протягом 2 тижнів після застосування інгібіторів МАО, разом з трициклічними антидепресантами, бета-блокаторами, іншими антигіпертензивними засобами.
Не застосовувати хворим на фенілкетонурію через наявність у складі аспартаму (Е 951).
Спосіб застосування:
Препарат застосовують внутрішньо. Висипати вміст одного пакетика в чашку об’ємом 200- 300 мл і залити до половини чашки гарячою водою (не окропом). Перемішати до повного розчинення. Додати за необхідності холодну воду. Вживати теплим.
Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1 пакетику через 4 – 6 годин, за потреби. Не приймати частіше ніж через 4 години. Максимальна добова доза – 6 пакетиків. Максимальна тривалість лікування без консультації лікаря – 7 днів.
Не перевищувати вказані дози. Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.
Слід застосовувати найнижчу ефективну дозу.
Діти.
Не застосовувати дітям віком до 12 років.
Кількість в упаковці |
10 шт |
Торгівельна назва |
КОЛДРЕКС
|
Виробник |
SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTSCALS |
Номер Реєстраційного посвідчення |
UA/13674/01/01 |