Звертаємо Вашу увагу!
Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.
Перед тим, як купити та застосовувати БЕТАСЕРК, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.
Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат БЕТАСЕРК надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!


Бетасерк: коротка інструкція із застосування
Запаморочення, погіршення зору, слуху, пам'яті відбуваються внаслідок порушення кровопостачання головного мозку, розвитку захворювань із незворотними наслідками. Для полегшення стану та уповільнення деструктивних процесів призначають таблетки для пам'яті Бетасерк. Їх можна купити онлайн в інтернет-аптеці Здравиця.
Склад та фармакологічна дія
Препарат Бетасерк представлений у таблетках білого кольору, фасованих в упаковках за 1, 3 або 5 блістерами. В аптеці можна замовити дозування 8, 16 або 24 мг.
Головна діюча речовина у складі Бетасерка – бетагістин дигідрохлориду, синтетичного аналога гістамінів.
Дослідження показують інтенсивний вплив препарату на кровообіг у головному мозку за рахунок зняття гіпертонусу прекапілярних сфінктерів у внутрішньому вусі. Також ліки компенсують функцію вестибулярного апарату, прискорюють обмін та вивільнення гістаміну.
Діюча речовина всмоктується у шлунковому тракті. Отримана в результаті метаболізму 2-піридин оцтова кислота виводиться разом із сечею. При цьому засіб показує хорошу переносимість у пацієнтів з порушеннями роботи нирок та сечовивідної системи. Їжа уповільнює всмоктування препарату, але не впливає на його ефективність.
Від чого призначають Бетасерк – показання до застосування
Спектр дії препарату великий. Він вказує на ефективність при лікуванні різних захворювань слуху, вестибулярного апарату, ураження судин головного мозку. Показання Бетасерка включають:
- вертиго – запаморочення із втратою рівноваги;
- вегетосудинну дистонію;
- глухість сенсоврального типу, патології слухового нерва;
- енцефалопатію;
- хвороби Паркінсона, Меньєра.
Засіб призначають у складі комплексної терапії вікових змін, а також на гострих стадіях розвитку вищезазначених захворювань. При своєчасному призначенні препарату у пацієнтів похилого віку спостерігається значне покращення пам'яті, орієнтація у просторі. За рахунок відновлення нейронних зв'язків у головному мозку та активної стимуляції кровообігу нормалізується внутрішньочерепний тиск. Пацієнти відзначають підвищення загального тонусу організму, покращення зору, слуху, короткострокової пам'яті.
Як приймати
Інструкція Бетасерка включає рекомендовані дозування препарату, серед яких лікар визначає відповідну, згідно з анамнезом пацієнта. Препарат приймають 2-3 рази на добу під час або після їжі. Таблетки слід запивати достатньою кількістю води.
Дія препарату проявляється через 2-3 тижні від початку прийому. При його підключенні на ранніх етапах розвитку недуг шанс купірування та гальмування подальшого розвитку значно зростає.
Чи можна пити Бетасерк на ніч?
Прямих заборон на прийом ліків на ніч немає. Вибір оптимального графіка лікування краще обговорити з лікарем, щоб врахувати особливості організму, стан здоров'я.
Чи можна постійно пити Бетасерк?
Максимальний рекомендований курс лікування становить 6 місяців, середня тривалість охоплює 2-3 місяці. Після закінчення курсу необхідно зробити перерву з подальшим коригуванням дози препарату.
Бетасерк протипоказання та побічні дії
Протипоказання Бетасерка включають сприйнятливість до діючої речовини, а також вік до 18 років. З обережністю його призначають пацієнтам із виразковими утвореннями у шлунку, дванадцятипалій кишці, при бронхіальній астмі. Під час вагітності та грудного вигодовування ліки призначають лише у разі крайньої необхідності. Препарат не впливає на концентрацію, не викликає сонливості, тому при його прийомі можна сідати за кермо.
Побічні дії Бетасерка можуть проявлятися при передозуванні або індивідуальній чутливості до його компонентів. У пацієнтів можуть спостерігатися:
- сонливість, занепад сил, головний біль;
- алергічні шкірні реакції;
- порушення травлення, нудота, блювання, диспепсія, метеоризм.
Побочка Бетасерка у легкій формі проходять при зменшенні дози ліків або тимчасовому припиненні його прийому.
Бетасерк: аналоги та сумісність з іншими препаратами
Таблетки Бетасерк мало досліджено щодо взаємодії з іншими медикаментами. Встановлено пригнічення діючої речовини за одночасного прийому з інгібіторами МАО. Також не рекомендується поєднувати препарат з іншими антигістамінами, щоб уникнути їхнього конфлікту та втрати ефективності. Щоб уникнути подразнення травної системи, препарат можна приймати під час їжі.
Таблетки для пам'яті та запаморочення затребувані переважно серед пацієнтів похилого віку, а також після перенесених травм. В аптеці можна знайти такі аналоги Бетасерка:
- Бетагістин;
- Циннаризин;
- Вестинорм;
- Вестібо;
- Вертигохель;
- Вертінекс;
- Арлеверт.
Перш ніж оформити замовлення, можна уточнити актуальну ціну Бетасерка та його аналогів у каталозі продукції на сайті аптеки Здравиця, а також за телефоном.
Бетасерк в каталозі інтернет-аптеки Здравиця
Купити Бетасерк та інші ліки онлайн можна в інтернет-аптеці Здравиця. Великий асортимент препаратів, регулярні поставки, обґрунтовані ціни, а також доставка по Києву та Україні дозволяють вирішувати питання з покупкою медикаментів швидко та без клопоту.
БЕТАСЕРК ціна в інтернет аптеці
БЕТАСЕРК | Ціна |
---|---|
Бетасерк таб 8мг №30 | 443.9 грн |
Бетасерк табл. 24 мг №20 | 597.1 грн |
Бетасерк табл. 16 мг №30 | 645.7 грн |
Бетасерк табл. 24 мг №60 (20х3) | 0 грн |