Підбір параметрів
Фільтри
Виробник
Дивитися всі Приховати все

АФИНИТОР

Знайдено 1 товар
Афінітор таб 10мг №30
АФИНИТОР
Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як купити та застосовувати АФИНИТОР, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат АФИНИТОР надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
29.11.2021
Перевірено

В інтернет-аптеці «Здравиця» продаються рецептурні та безрецептурні препарати за відмінною ціною. Доступна онлайн-купівля з доставкою в аптеку будь-якого міста в Україні. Оформляйте замовлення та забирайте ліки.

Афінітор - коротка інструкція

Протипухлинний препарат інгібітор протеїнтирозинкінази. До складу Афінітора входить діючий компонент еверолімус. Додатково також є лактоза, магнію стеарат, кросповідон та інші речовини. 

Чинний компонент є інгібітором передачі проліферативного сигналу. У нього також проявляється імунодепресивна дія, що виникає через інгібування антигенактивованої проліферації Т-клітин. За рахунок пригнічення внутрішньоклітинного сигнального шляху запускаються процеси, які в результаті зупиняють поділ клітин на стадії G1. Фармакологічна дія є досить складною, тому краще вивчити подробиці в інструкції препарату.

Що стосується фармакокінетики, гранична концентрація активного компонента в крові спостерігається через 1-2 години після прийому.

У нашій аптеці ви можете купити Афінітор у потрібній кількості. Продаємо сертифіковані медикаменти. Ціна на Афінітор, вказана на сторінці, залишається актуальною до отримання вами товару.

У яких випадках приймають Афінітор

Фахівці призначають медикамент для профілактики відторгнення трансплантованої нирки та серця у людей, які мають мінімальні або помірні імунологічні ризики й отримують базову імуносупресивну терапію.

Другим показанням є поширений та/або метастатичний нирково-клітинний рак. Афінітор рекомендований у тому випадку, якщо антиангіогенне лікування не дало ефекту.

Протипоказання

Обмеженням до прийому препарату є гіперчутливість пацієнта до активного компонента або додаткових речовин. Не можна також приймати Афінітор при непереносимості сиролімусу.

Комбінація з іншими ліками

При поєднанні з певними препаратами може збільшуватись або знижуватись концентрація еверолімусу. Тому потрібно суворо контролювати комбінацію медикаментів. Так, не рекомендовано одночасне приймання Афінітора з потужними інгібіторами CYP 3A4/Pgp. У випадку з препаратами помірної дії, такими як еритроміцин, верапаміл, варто приймати ліки з обережністю.

Якщо лікар призначив купити Афінітор для лікування, у будь-якому випадку потрібно проінформувати його про прийом інших препаратів на період терапії.

Афінітор - застосування та дозування

Лікуватися препаратом можна виключно під суворим наглядом лікаря. Зазвичай Афінітор приймають щодня, дотримуючись однієї й тої самої години, краще вранці натщесерце або після перекушування нежирною їжею. Таблетки ковтають цілими, не розжовуючи. Рекомендована доза становить 10 мг.

Термін лікування встановлюється залежно від діагнозу та стану пацієнта. У будь-якому випадку лікар детально пояснить, як приймати Афінітор і скільки часу. При появі побічних ефектів обов'язково скажіть про це лікарю. Можливо, знадобиться коригування дози.

 

АФИНИТОР ціна в інтернет аптеці

АФИНИТОР Ціна
Афінітор таб 10мг №30 0 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку