Підбір параметрів
Фільтри

АДВОКАРД

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Підпишись на наші новини та акції
Ніякого спаму - тільки корисна інформація про великі знижки, ми обіцяємо!

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як купити та застосовувати АДВОКАРД, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат АДВОКАРД надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Адвокард: коротка інструкція із застосування

Адвокард — це сублінгвальна таблетка (використовується при розміщенні її під язик), яка має антиішемічний, мембраностабілізуючий, а також антиоксидантний, протигіпоксичний і антисклеротичний ефект. По суті, є комбінованим кардіологічним засобом. Використовується для лікування ішемічних хвороб серця.

Склад Адвокарду — це магладен, молсидомін, фолієва кислота, а також додаткові речовини.

Ціна на Адвокард в інтернет-аптеці «Здравица» завжди низька й доступна, а купити Адвокард можна буквально за кілька хвилин. Ми надаємо вам великий вибір високоякісних препаратів від перевірених виробників.

Показання до застосування Адвокарду

  • Для лікування серцево-судинної системи.
  • Приймається в комплексі з іншими призначеними препаратами для терапії ішемічної хвороби серця і недостатності серця.
  • Для лікування стенокардії напруги і спокою.
  • Для профілактики й лікування нападів стенокардії.
  • Призначається при метаболічній міокардіопатії та міокардитах.
  • У складі лікування аритмії.

Які є протипоказання до застосування Адвокарду?

Головне протипоказання — це непереносимість певних компонентів. Ліки не можна приймати, якщо у пацієнта є бронхіальна астма (зокрема, важка форма), а також виражена артеріальна гіпотензія. Крім того, Адвокард не можна вживати тим, хто має колапси і шокові стани.

Адвокард: спосіб застосування і дозування

Як застосовується Адвокард? Ліки використовуються сублінгвальним способом — таблетку кладуть під язик до того, як вона повністю розчиниться. Можна приймати незалежно від часу дня і прийому їжі. Якщо треба швидше отримати ефект, то таблетку можна розсмоктувати.

Скільки і як приймати Адвокард, у кожному випадку визначається індивідуально і залежить від особливостей хвороби. Лікар проводить аналізи і визначає кількість дози.

Найчастіше призначають по 10-90 мг препарату до 4 разів на день протягом місяця. Якщо потрібно, то курс продовжують ще на 15 днів.

При аритмії та стенокардії треба приймати одну таблетку. Максимум за день можна приймати до 500 мг.

Ці ліки є досить діючими, і їх може призначати тільки лікар. Препарат треба приймати за вказаним курсом лікування і в призначених дозах. Самостійно визначати прийом не можна.

АДВОКАРД ціна в інтернет аптеці

АДВОКАРДЦіна
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Напишіть нам ми онлайн!