Підбір параметрів
Фільтри
Виробник
Дивитися всі Приховати все

АЛПРОСТАН

Знайдено 1 товар
Алпростан конц д/iнф 01мг/0,2мл 0,2мл №10
АЛПРОСТАН
залишити відгук
Підпишись на наші новини та акції
Отримайте додаткові 2% знижки на наступну покупку
Тільки корисна інформація про великі знижки

Звертаємо Вашу увагу!

Даний опис - це спрощена авторська версія від сайту zdravica.ua. Опис створено на підставі інформації, яка подається в офіційній інструкції по застосуванню препарата.

Перед тим, як купити та застосовувати АЛПРОСТАН, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати рекомендації щодо вживання, а також уважно прочитати інструкцію, яка подавалася в упаковці з лікарським засобом.

Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інформація про препарат АЛПРОСТАН надається виключно для ознайомлення, тому перед використанням зверніться до вашого лікаря. Він точно встановить діагноз, призначить дози і спосіб лікування.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
31.01.2022
Перевірено

В інтернет-аптеці «Здравиця» продаються рецептурні та безрецептурні ліки за чудовою ціною. Переглядайте каталог та оформляйте покупку в режимі онлайн. Ми доставляємо замовлення по всій Україні.

Алпростан: коротка інструкція

Вазодилатуючий препарат. Склад Алпростану включає активний компонент алпростадил. У ньому також є етанол. 

Лікарський засіб спрямований на покращення мікроциркуляції та периферичного кровообігу, а також забезпечення ангіопротекторної активності. При системному введенні Алпростан розслаблює гладком'язові волокна, призводить до помірного розширення судин, знижує артеріальний тиск і ЗПСО. Поряд із цим простежується рефлекторне збільшення серцевого викиду та пульсу. 

Засіб впливає на метаболізм, покращує утилізацію глюкози й кисню, призводить до пригнічення та вивільнення вільних радикалів. Спостерігається також стимуляція гладкої мускулатури кишечника, матки та навіть пригнічення секреції шлункового соку. Таким чином, Алпростан характеризується множинним впливом на організм. 

Якщо лікар призначив вам купити Алпростан, оформляйте замовлення в нашій онлайн-аптеці. У каталозі представлений концентрат для інфузій. Вказана ціна на Алпростан фіксується після оформлення покупки та не змінюється до отримання вами товару. 

Показання для застосування Алпростану

Лікарі прописують ліки пацієнтам з облітеруючими захворюваннями судин ніг. Це такі діагнози:

  • ендартеріїт, якщо неможливе операбельне втручання;
  • ангіопатія через діабет;
  • хвороба Бюргера;
  • синдром Рейно і т. д.

Алпростан також призначається немовлятам із вродженими вадами серця, що мають зв'язок із незарощенням боталової протоки. 

Протипоказання

Не можна застосовувати ліки при гіперчутливості до активної речовини Алпростану. Заборонено призначати ліки вагітним і жінкам, що годують, людям із тяжкою стенокардією, декомпенсованою серцевою недостатністю. 

Протипоказань дуже багато, тому лікування має проводитись виключно під наглядом лікаря.

Комбінації препаратів

Перед тим як купити Алпростан, переконайтеся, що немає небажаних комбінацій з іншими препаратами.

Обережно комбінують препарат з антигіпертензивними ліками, оскільки зростає ймовірність появи гіпотензії. Поєднання з антитромбоцитарними засобами та антикоагулянтами може спровокувати кровотечу. 

Не можна розводити Алпростан з іншими розчинами, крім фізіологічного, 5% або 10% глюкозою.

Алпростан: використання та дози

Засіб вводиться внутрішньовенно. Дорослим із хронічними облітеруючими захворюваннями призначають 50-200 мкг. Дозу вводять щодня або поділяють на два рази, виконуючи мінімум двогодинну інфузію.

Розчин готується безпосередньо перед введенням.

Тривалість лікування зазвичай становить 2 тижні. При досягненні позитивного результату терапію потрібно продовжувати протягом 7-14 днів, але не більше 4 тижнів сумарно. В іншому тільки лікар повинен визначати, як застосовувати Алпростан.

АЛПРОСТАН ціна в інтернет аптеці

АЛПРОСТАН Ціна
Алпростан конц д/iнф 01мг/0,2мл 0,2мл №10 0 грн
Facebook
Viber
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Поставити запитання у чаті
Отримайте знижку