Дуже добрий препарат. Але не раджу людям похилого віку з поганим зором купувати в скляних контейнерах. При обламуванні носика ампули іноді у воду можуть впасти дрібні шматочки скла. Вони дуже гострі, а якщо людина їх не помітить, може випадково випити. Безпечніше купувати в саші. Я сама зараз тільки в саші купую, хоч зір непоганий, про всяк випадок.