Цей румунський БАД регулярно використовую з 2017 року, за призначенням травматолога, хоча б раз на рік по 1-2 пачки після вивиху плеча. Препарат добре переноситься, від нього не болить печінка, на відміну від інших аналогічних препаратів (хондроїтин + глюкозамін + сірка). Солодкий, із запахом ваніліну. Барвників та ароматизаторів не так багато. Зазвичай приймаю вдень (розчинити у півсклянці води кімнатної температури).