рус укр

Благодарность ООО «Долфи-Украина»

Мережа аптек ТОВ «Здравица» висловлює подяку ТОВ «Долфі-Україна» - одній з найбільших дистриб’юторських компаній в Україні, яка входить до складу корпорації Medpack Swiss Group, за чуйніть та допомогу сімї Пройди Ольги.

Допомога необхідна була батькові Пройди Ольги, ровеснику Великої Вітчизняної Перемоги, інвалідові другої групи, у якого виявили рак шлунку. Після цього була зроблена операція, а вже через рік ще одна - по видаленню пухлини в головному мозку. Та біда не залишила родину в спокої – в цьому році виявилась непроходимість жовчі. Батько Пройди Ольги місяць провів в лікарні, йому вивели трубку для відведення жовчі і тепер готують до наступної операції, зараз треба контролювати рівень цукру в крові. Але на глюкометр у родини вже просто не було коштів. Ольга звернулась до нас з проханням про глюкометр, на ії заклик відповіли ТОВ «Долфі-Україна» та подарували батькові глюкометр. Ми щиро вдячні нашим партнерам ,ТОВ «Долфі-Україна», за швидкий відгук та допомогу! Бажаємо батькові Пройди Ольги здоров’я та довголіття. Об’єднавши зусилля, - ми зробимо світ краще!

 

Справка:

Сеть аптек «ЗДРАВИЦА» работает на рынке фармацевтических услуг с 2004 года, представлена фармамаркетами и классическими аптеками в разных регионах Украины. С 2009 года сеть аптек «ЗДРАВИЦА» входит в состав Украинского Аптечного Холдинга.