рус укр

Строим карьеру вместе

У Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний тиждень «Будуймо кар`єру разом». За регламентом тижня відбулися Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання практичної підготовки студентів НФаУ в Україні та за кордоном», ярмарок вакансій та низка тематичних семінарів і тренінгів для студентства від представників провідних фармацевтичних компаній та аптечних закладів України. Традиційно проект відбувся за підтримки Харківського обласного центру зайнятості.

 фото apteka.ua

Партнерами та безпосередніми учасниками масштабного заходу стали: вітчизняні виробники лікарських засобів – ПАТ «Фармак», Фармацевтична компанія «Юрія-Фарм», ПАТ «ХІМФАРЗАВОД «Червона Зірка»; національний дистриб’ютор фармацевтичного ринку України – ТОВ «БаДМ»; представники іноземних фармацевтичних компаній – TOB «Серв’є Україна», ТOB «Реккітт Бенкізер Україна»; аптечні заклади – ТОВ «Український Аптечний Холдинг», ПФ «ГАММА-55», ТОВ «Мед-сервіс Харків», ТОВ «Фармастор» мережа «Аптека Доброго Дня», ТОВ «Пані Аптека», ТОВ «Прана-Фарм», ТОВ «Аптека № 222» Аптеки «Ваш консультант», ТОВ «ТАС ФАРМА», КП ХОР «Фармація»; тренінгові центри – TOB «Student Travel Ukraine», Тренінг-центр «Работамечты», ТОВ «SV TRADE»; контакт центр ТОВ «Глобал Білгі»; Інтернет –служба «Работа в Харькове»; соціальні партнери – Харківський обласний центр зайнятості та Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування.

Науково-практична конференція «Актуальні питання практичної підготовки студентів НФаУ в Україні та за кордоном» відбулася 6 квітня 2017 р. У заході взяли участь керівники баз практики різних регіонів України, студенти та професорсько-викладацький склад НФаУ. З привітаннями до учасників конференції звернувся ректор НФаУ, академік НАН України, професор В.П. Черних.

На конференції обговорювалися новини галузі та сучасні аспекти проходження практики та працевлаштування. Виступи представників фармацевтичних підприємств та аптечних установ, як наставників-практиків і потенційних роботодавців, були спрямовані на поглиблене знайомство студентів із фармацевтичною галуззю України, на заохочування молоді до постійного пошуку сучасної науково-обґрунтованої професійної інформації, до самовдосконалення.

У межах пленарного засідання з докладами виступили Шумарова Т.Д. – начальник відділу управління персоналом ПАТ «Фармак» (м. Київ), Севрюков О.В. – керівник начального центру ПФ «Гамма-55» (м. Харків), Красуля О.І. – завідувач аптеки № 1 клінічної лікарні «Феофанія» (м. Київ), Ткачук Т.Ю. – фахівець з підбору персоналу ТОВ «Серв’є Україна (м. Київ); Курбанова О.А. – начальник відділу кадрів ТОВ «Український Аптечний Холдинг» (м. Київ), Пахуча Н.П. – начальник відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості (м. Харків), а також студенти університету та Коледжу НФаУ.

Після кожного виступу між доповідачем та залом відбувався «зворотній зв’язок» – доповідач та студентська аудиторія мали змогу поспілкуватися з фахівцями, представники галузі, в свою чергу, ставили студентам питання та вносили конструктивні рекомендації до розглянутих молоддю тем.

Доповіді були представлені українською, російською та англійською мовами.

Після офіційного закриття науково-практичної конференції та вручення учасникам заходу дипломів, відбувся семінар «Основи техніки аптечних продаж», який провела І.М. Гальчук, внутрішній тренер Східного регіону групи Компаній «Аптека Доброго дня» (м. Київ). Семінар проводився з метою надання учасникам бачення правил та особливостей ефективного спілкування як основи роботи провізора-першостольника із відвідувачем аптечного закладу.

Наступного дня, 7 квітня, відбувся Ярмарок вакансій НФаУ – щорічний проект, який бере початок у 2011 році. Це інформаційно-роз’яснювальний захід, де кожен бажаючий студент має унікальну нагоду поспілкуватися з роботодавцями у неформальній обстановці (отримати інформацію про компанію, дізнатися про вимоги до якості фахової підготовки, заповнити анкету кадрового резерву тощо), познайомитися з правилами пошуку роботи, взяти участь у проведенні тренінгів та семінарів і підшукати місце практики, тимчасової або постійної роботи.

Учасники Ярмарку вакансій – відомі фармацевтичні компаній та аптечні заклади України – запропонували відвідувачам заходу більш ніж 350 актуальних вакансій.

Корисну інформацію та пропозиції отримали як випускники НФаУ цього року, так і ті, хто ще продовжує здобувати вищу освіту.

Курбанова О. А. – начальник відділу кадрів ТОВ «Український Аптечний Холдинг»

 Як соціально відповідальна компанія «Український Аптечний Холдинг», усвідомлюючи значимість побудови партнерських відносин з Національним фармацевтичним університетом, вже десяток років веде спільну роботу у напрямку підвищення якості професійно-практичної підготовки молодих фахівців фармацевтичної галузі.

«Український Аптечний Холдинг» - це національні аптечні мережі «Добрі ліки» та «Здравица», що мають добрі традиції організації практики, стажування, працевлаштування, проходження інтернатури для випускників Національного фармацевтичного університету та коледжу.

Візитною карткою наших аптек є надання висококваліфікованої фармацевтичної опіки незалежно від територіального знаходження аптеки і ситуації в країні. Ми працюємо з людьми і для людей! Це те, що повинен знати і розуміти кожен випускник, який хоче у нас працювати.

        В компанії працюють аптеки, які багато років є постійними базами практики та інтернатури студентів НФаУ. Технології інтеграції цього процесу дають можливості зблизити науку та практику: студенти отримують унікальну можливість навчатися у керівників практики - носіїв знань всім виробничім процесам аптеки, а ми як роботодавці запрошуємо на роботу до мереж «Добрі ліки» та «Здравица» кращих випускників. До речі, згідно з результатами внутрішніх тестувань серед студентів-практикантів, рівень компетенцій представників університету та коледжу НФаУ є одним з найвищих в країні.

        Кропітка робота з розвитку кадрового резерву холдингу дає можливість не тільки гарантувати випускникам Національного фармацевтичного університету  вдалий старт кар’єри, но і швидке професійне та кар’рне зростання. Так,  за останніх три роки вісімдесят відсотків керівних посад в мережах аптек компанії обійняли фахівці саме внутрішнього кадрового резерву.

Позитивний досвід співпраці Українського Аптечного Холдингу і Національного фармацевтичного університету знайшов своє відображення в проекті Холдингу: «Професіонали фармації завтрашнього дня: досвід, традиції та інновації», який був відзначений професійним журі конкурсу кращих роботодавців України «HR - бренд 2012» в номінаціях «Спеціальний приз журі» і «Спеціальний приз за пошук, найм, утримання персоналу».

Справка:

Сеть аптек «ЗДРАВИЦА» работает на рынке фармацевтических услуг с 2004 года, представлена фармамаркетами и классическими аптеками в разных регионах Украины. С 2009 года сеть аптек «ЗДРАВИЦА» входит в состав Украинского Аптечного Холдинга.